Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truuskaffka

Lista piosenek na wesele

Polecane posty

witam serdecznie może warto stworzyć najfajniejsze piosenki na wesele moja orkiestra zagra mi to co bede chciała macie jakies fajne typy i do szaleństwa i trochę spokojnych żeby stworzyć taką listę jak tak to piszcie może byłyście na jakimś weselu gdzie jakieś utwory okazały sie super to wypisujcie. Ja uwielbiam: -anna jantar - radość najpiękniejszych lat ale jak śpiewa razem z Natalią taka przeróbka cudowna... -wiązanka tańców góralskich -kan kan -ziyo - magiczne słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętuska83
Witaj. A czy masz jakiś pomysł jeżeli chodzi o piosenke dla rodziców? Ja kompletnie nie mam pojecia co wymyślić - a chciałabym żeby to było coś wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wejście będę mieć motyw przewodni z \"Janosika\", a na pierwszy taniec z \"07 zgłoś się\". Jeżeli chodzi o piosenkę dla rodziców to też mam problem, bo \"Kochanych rodziców mam\" nie znoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste miejsce
jesteś szalona obowiązkowo i hej sokoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czy dla rodziców musi być utwór muzyczny z tekstem i to jeszcze tematycznie związany???Może rodzice mają jakiś ulubiony utwór muzyczny związany z ich życiem,młodością??? Zapytajcie,być może będzie to jakieś rozwiązanie,przeciwstawne do tych jedynych /mdłych/rozwiązań w stylu Cudownych...i Walca dla....i...jeszcze kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z tym dla rodziców ciąge to samoc hoc nie powiem śliczne słowa ale jak ktos był na kilku weselach w krótkim czasie to żadna niespodzianka wszyscy znają słowa dla nikogo nie ma zadnej niespodzianki a inne dla rodzicow to : bernadeta kowalska - kochani moi rodzice, cliver - dla rodziców, dwa kamraty - rodzice kochani, bayer full - walc dla rodziców, rodzice - kumpliki - może cos sie wam spodoba a z ladnych piosenek to jesczze beata kozidrak - miłość to taki dar, oraz grzegorz tomczak - niebieska piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesczze jedno spostrzezenie nie podoba mi sie jak przy tańcu dla rodziców tańczy sie w parach bo mama i teść muszą razem tańczyć najlepiej chyba już wziąść się za ręce i razem zatańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i właśnie tak to jest...za zwyczaj..i oczywiście młodzi/państwo/,dla towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liebchen
WITAM :) Oto moje propozycje :) Wolne (mogą być tańczone w kółeczku - Państwo Młodzi w środku oczywiście): -Eleni - Tylko w Twoich dłoniach; -Sumptuastic - A ja będę Twym Aniołem; -Kancelarya - Zabiorę Cię właśnie tam; -KCI & Jojo - All my life (powala na kolana:P); -Farba - Chcę tu zostać; -K. Krawczyk - A kiedy będziesz moją żoną (polecam na pierwszy taniec); -Czerwone gitary - Niebo z moich stron; -Seweryn Krajewski - Wielka miłość; -Piotr Rubik - Psalm dla Ciebie; * Nie polecam natomiast piosenki zespołu Dwa Plus Jeden - Windą do nieba, muzyka wspaniała, ale tekst traktuje o nieszczęśliwej narzeczonej. A teraz trochę bardziej skoczne ;) -Toples - Kochaś, Hej! czy Ty wiesz, Mała blondyneczka, Jak na imię ta dziewczyna ma, Sąsiadka, Ciało do ciała; -Boys - Jesteś szalona, 18 lat, Łobuz, Dlaczego (Ty mi w głowie zawróciłaś...), Ostatni dzień ostatnia noc; -Milano - Jasnowłosa; -Kolor - Pierwsza miłość, Jarzębina czerwona; -Wilki - Niech mówi serce, Na zawsze i na wieczność, Love story; -Maryla Rodowicz - Ale to już było, Konik na biegunach, Wsiąść do pociągu byle jakiego, Gdy Twoje córy; -Scorpions - You and I; -One-way ticket (nie pamiętam wykonawcy:( ); -Sumptuastic - Rozkosz, Bo mam Ciebie, Ode mnie dla Ciebie miś, Za jeden uśmiech Twój; -Toledo - Kochaj tylko raz; -Akcent - Pragnienie miłości; -Classic - Jeszcze dzień najwyżej dwa; -Edyta Geppert - Szukaj mnie; -Envogue - Don't let go; -Janusz Laskowski - Białe róże; -Loona - Bajlando; i wiele, wiele innych, których w tym momencie nie jestem w stanie uwzględnić :P Pozdrowionka i wszystkiego najlepszego dla wszystkich zakochanych :*:* *L*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P.
Hej:) ja proponuje: Irena Jarocka- slubne prezenty, kawiarenki Krzysztof Krawczyk-Ostatni raz zatanczysz ze mna Imperium- Pierwsza miłośc, wiruja swiatla, zolte tulipany Krystyna Gizowska- zlote obraczki czerwone gitary- nie jestes sama love system- biale obloki, hej wesele happy end- jak sie masz kochanie Daj mi te noc wykonawcy nie pamietam:) pozdrawiam :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketti
"Nie licząc godzin i lat" Krajewski "Najpiękniejszej" Krajewski "Czerwona jarzębina" Dystans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketti
Krajewski "Nie jesteś sama"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasiek130908
Mam wielki dylemat, pomóżcie proszę... Bardz bardzo spodobał mi się utwór na pierwszy taniec Seweryna Krajewskiego " Nie jesteś sama" ale ktos powiedział mi ,że piosenka ładna ale nie pasuje tekst tego utworu ... Szczerze.. to zaczełam się zastanawiać... i juz sama nie wiem... przesłuchajcie moi drodzy i poradźcie proszę.. Czekam na odpowiedz... Dziękuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ewiem kto to spiewa ale zono moja sumptuastic kołysanka, dla ciebie irena jarocka beatelmania story, ostatnio ciagle tego słuucham i jeszcze kilka innych ktore maja dla nas wazne znaczenie, kojarza nas sie z nmiłymi chwialmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha!my wybralismy K-CI &JOJO na nasz pierwszy taniec!strasznie bliska jest nam ta piosenka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijagana
Ja proponuję piosenkę dla rodzicow zespołu Bayer Full - Walc dla rodziców Nie wiem czy dobrze napisałam nazwę zespołu ale to jest ten zespól z disco polo. Nie lubię disco polo ale ta piosenka jest na prawdę śliczna sam tekst po prostu aż się łezka ciśnie w oku. Melodia jest taka wesoła ale ten tekst piosenki super pasuje żeby podziękować rodzicom. Ja Tą piosenkę właśnie wykorzystałam i polecam.Posłuchajcie jej a zobaczycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
witam a ja dla rodziców proponuje piosenke DROGI OJCZE,DROGA MATKO sam gram po weselach wiec ja znam jest ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka322
ja proponuje piosenke która bedzie naszą pierwszą-Robert Chojnack-małe szczęscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie pomysłów na własne wesele to wejdźcie na www.weseleniezapomniane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszy taniec-Human ;Slonce moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie kawałki z mojego wesela: 2 plus 1 - Chodź, pomaluj mój świat 2 plus 1 - iść w stronę słońca HALINA FRACKOWIAK -Papierowy ksiezyc Urszula - Dmuchawce, Latawce, Wiatr Urszula - Malinowy Król Urszula - Konik na biegunach Maryla Rodowicz-Kolorowe jarmarki Maryla Rodowicz - Sing-Sing Maryla Rodowicz-Małgośka Maryla Rodowicz-Wsiąść do pociągu byle jakiego Anna Jantar - Nic nie może przecież wiecznie trwać... Anna Jantar - Tyle słońca w całym mieście Anna Jantar Najtrudniejszy pierwszy krok Anna Jantar-Przetańczyć z tobą chcę całą noc Skaldowie - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał Skaldowie - Medytacje wiejskiego listonosza SKALDOWIE - Wszystko kwitnie wkoło BREAKOUT - Gdybys kochal hej Czerwone Gitary - Tak Bardzo sie starałem Czerwone Gitary - Ładne oczy masz Czerwone Gitary - Nie zadzieraj nosa Czerwone Gitary - Ciągle pada Karin Stanek - Autostop Karin Stanek - Chlopiec z gitara Kasia Sobczyk - Nie bądź taki szybki bill Kasia Sobczyk - O mnie się nie martw...... Perfect - Nie płacz ewka Perfect - Kochaj mnie -" Kołysanka dla nieznajomej" Lady Pank : "Zawsze tam gdzie ty" Lady Pank - Kryzysowa Narzeczona Lady Pank — Marchewkowe pole Lady Pank - Sztuka latania Kombi - Słodkiego miłego życia Kombi - Black and white Kombi - Kochać cię za późno Kombi Myśle o Tobie Anna jurksztowicz - Stan pogody Irena Santor - Już nie ma dzikich plaż Trubadurzy - Znamy się tylko z widzenia Maanam - Cykady na cykladach Maanam - Boskie Buenos Dżem - Wehikuł czasu Dzem - W Zyciu Piękne Są Tylko Chwile T.Love - Ajrisz Wilki - Baska Brathanki - W kinie , w Lublinie Brathanki - Czerwone korale Golec uOrkiestra - Tańcz nie żałuj podłogi Kayah i Bregovic - Prawy do lewego Budka Suflera Bal wszystkich świętych Budka Suflera - Takie tango Bajm- Biała armia Bajm - Nie ma wody na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie bedzie podziękowań dla rodziców,. A piosenki raczej nowoczesne, angielskojęzyczne, lata 80 itd- to nie przyjęcie u ciotki klotki tylko mamy przed 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Na weselu mojego kumpla to sobie zagrali do pierwszego tańca – Zostań moją żoną ;-) Hehe, no na pewno jest to jakieś urozmaicenie. Pewnie większość osób pierwszy raz słyszało ten kawałek w ogóle, ale przyjął się dobrze. Na jotube - http://youtu.be/jnGs6fBZk6c jest teledysk. Dość jajcarny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakirra
Wiecie co, jak szukałam piosenek na wesele to podpytywałam gości i kolezanek które juz były po ślubie-ale są gusta i guściki. Jedni wolą biesiadę, inni stare polskie hity np Bajmu, czy Perfectu. Takze kazdy napisze to co lubi. Potem szukałam inspiracji w necie i sporo fajnych piosenek weselnych puszczali w radiu internetowym: http://fm.tuba.pl/piosenki/piosenki-weselne,1 .Po kilku dniach słuchania łatwiej było mi stworzyć listę piosenek na moje wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×