Odpowiedz na ten temat

NAJLEPSZA SZKOŁA JĘZYKOWA W TRÓJMIEŚCIE

• IWKOS 2007.09.17 [20:38]
    CZY KTOŚ MOŻE COŚ NAPISAĆ NA TEMAT SZKÓŁ JĘZYKOWYCH W GDYNI, INTERESUJE MNIE :BRITISH SCHOOL, PROFI-LINGUA, AMBIT
  • justa 2007.09.18 [11:49]
    Profi-Lingua zdecydowanie odradzam, zarówno ja, jak i moi znajomi, wszyscy mają negatywne doświadczenia z tą szkołą.

przede wszystkim, nie napisałaś, o jaki język Ci chodzi. są szkoły, które specjalizują się w jednym języku, więc nie wiadomo, jaką Ci polecić. jeśli chodzi o szkoły z szerszą ofertą językową, to zajrzyj np. do Distinction Language Centre:
    http://www.dlc.com.pl
    mają 2 filie w Gdyni.

"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera." _________________________________________________www.my.oriflame.pl/justine - katalog Oriflame nr 14 już do pobrania! Jak osiągnąć finansową wolność: http://bogatyojciec.pl/?A=38361 ||| Jak sfinansować zakup nieruchomości z minimalnym lub zerowym wkładem:www.kursy-finansowe.pl/?tra=46a49275b9f85 ||| Polecaj szkolenia i zarabiaj:www.fts.pl/fts.php?i=pp&tra=46a49275b9f85 _________________________________________________www.pajacyk.pl |||||www.polskieserce.pl |||||www.zmilosciserc.pl/donate.php www.lukaszsitkoo.republika.pl - pomóż Łukaszowi! http://mixfootoprezent.wizytowka.pl - retusz i obróbka zdjęć - podaruj bliskim kolaż lub kalendarz z Waszymi fotkami!
  • IWKOS 2007.09.19 [08:40]
    Bardzo dziękuję za pomoc. Chodzi mi o język angielski, jeśli ktoś może jeszcze wyrazić swoją opinię na ten temat to będę wdzięczna.
  • justa 2007.09.19 [15:16]
    weź pod uwagę również Bell.

"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera." _________________________________________________www.my.oriflame.pl/justine - katalog Oriflame nr 14 już do pobrania! Jak osiągnąć finansową wolność: http://bogatyojciec.pl/?A=38361 ||| Jak sfinansować zakup nieruchomości z minimalnym lub zerowym wkładem:www.kursy-finansowe.pl/?tra=46a49275b9f85 ||| Polecaj szkolenia i zarabiaj:www.fts.pl/fts.php?i=pp&tra=46a49275b9f85 _________________________________________________www.pajacyk.pl |||||www.polskieserce.pl |||||www.zmilosciserc.pl/donate.php www.lukaszsitkoo.republika.pl - pomóż Łukaszowi! http://mixfootoprezent.wizytowka.pl - retusz i obróbka zdjęć - podaruj bliskim kolaż lub kalendarz z Waszymi fotkami!
  • kaliberr 2011.02.14 [22:08]
    Uwaga na British School Gdynia!

Jeżeli zależy wam na suchej,podręcznikowej,przysłowiowej 'szkolnej' nauce to British School jest zdecydowane szkolą dla was!
    Szkoła ignoruje potrzeby i zapytania uczniów,a do tego lekceważy wszelkiego rodzaju uwagi.Należy przy tym podkreślić,iż ich mottem jest 'idealne zaspokojenie potrzeb klienta' co w tym wypadku jest totalną bzdurą...jak przystało na British School podręcznikowy chwyt marketingowyoczko.gif

W tym wypadku tanio oznacza słabą jakość!

• treyka 2011.03.30 [13:30]
    jeszcze jest w trójmieście kilka oddziałów sieci szkół Speak Up. Za pierwszym razem masz test kwalifikujacy do grupy, potem chodzisz na zajecia z lektorem i na zajecia komputerowe. Możesz sobie dowolnie kształtować grafik, więc jak masz mało czasu lub po prostu w danym dniu nie chce ci się iść to możesz to sobie odrobić kiedy indziej.
  • aneczka1234 2013.02.24 [19:05]
    eeee...no ja mieszkam w Gdyni i nie udało mi się tam znaleźć odpowiedniej szkoły językowej, serio...
    musiałam w efekcie dojeżdżać do Gdańska, żeby mieć pewność, że zostanę dobrze przygotowana do egzaminów i zapisałam się na 2 semestry do szkoły Oxford przy ul. Hallera -< nie żałuję ani złotówki, bo opłacało się
  • gość 2013.08.27 [22:20]
    A ja polecam Culture Bridge w Gdańsku- mała szkoła, kameralna atmosfera i super efekty. Długo szukałam i trafiałam na różne szkoły i różnie przygotowanych lektorów. Tam nie ma chaosu i dba się o ucznia.
  • Marcin_1986 2013.09.25 [11:31]
    szczerze mówiąc ja polecam English Unlimited. W Gdyni to chyba najlepsza szkoła. Byłem już w kilku i nie byłem zadowolony z efektów. Do EU chodze na angielski już od 3 lat i jestem zadowolony. Efekty widoczne są, ale wiadomo,że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Na kurs chodzę do p. Tomka B. Ma super podejście do nauki i co najważniejsze jest skuteczny w tym co robi. fajna sprawa, że w czasie zajęc korzystamy z różnych materiałów multimedialnych i fajnej tablicy , z któą można wyczyniać niesamowite rzeczy usmiech.gif Bardzo pomocne w nauce. Polecam jeszcze raz.
  • gość 2013.09.25 [11:56]
    Aktualnie chodzę na intensywny kurs konwersacyjny do english unlimited, rzeczywiście mają nowoczesna tablicę, dużo multimedialnych materiałów itd. Jednak czuje pewien nie dosyt, mało mówimy na zajęciach, z reguły mówi lektor (niestety nie zawsze po angielsku), Być może na rocznym kursie byłoby inaczej, jednak osobiście poszukam innej szkoły. Jest jeszcze jeden problem, chyba największy, a mianowicie pani w sekretariacie - jest strasznie zakręcona, zapomniała do mnie zadzwonić i poinformować mnie o rozpoczęciu kursu, sama musiałam się o niego upomnieć. Wcześniej chodziłam do empik school (również na wakacyjny kurs) był droższy jednak moje wrażenia były o niebo lepsze. Trafiłam tam na bardzo dobrego lektora, z tym, że w roku szkolnym on prowadzi tylko kursy przygotowujące do egzaminów, więc jeżeli chcesz chodzić na ogólny kurs to raczej na niego nie trafisz, a reszta lektorów w tej szkole z tego co mówili mi kursanci z tej szkoły jest na średnim poziomie. To chyba wszystko z mojej strony. Sama chętnie poczytam opinie innych forumowiczów bo też jestem na etapie rozglądania się za dobrą szkołą usmiech.gif
  • galaktyka_gutenberga 2013.10.01 [13:46]
    Ja się właśnie zapisałam do Pro School na Jaśkowej Dolinie we Wrzeszczu w Gdańsku. To nowy oddział, jeszcze nie mogę się wypowiedzieć co do samego kursu, bo rusza za kilka tygodni, ale moja koleżanka w innym mieście chodziła do ich szkoły na angielski i jest bardzo zadowolonausmiech.gif To jest marka tego samego właściciela co szkoły Profesja (prowadzi kursy zawodowe), a oni bardzo dbają o zadowolenie swoich słuchaczy i jakość kształcenia. W każdym razie Pro School ma bardzo duży wybór języków (podobno można się tam uczyć dowolnego języka świata-ściągają lektorów na życzenie), super lokalizację (5 minut od SKM) i przystępne ceny, obsługa też bardzo fajna. Ja już nie mogę się doczekać aż zacznę się u nich uczyć!!usmiech.gif
  • Ta co widziała 2013.10.01 [21:18]
    Wiecie co...
    Dobrych szkół językowych już w zasadzie nie ma booooo...
    Szkoły nie oferują godnych stawek (90% przypadków).Sami sobie odpowiedzcie czy prawdziwi profesjonaliści pracują na umowę zlecenie, pół etatu intensywnej roboty za 1300 zł netto w większym mieście...Praca lektora to wymagająca robota i za psie pieniądze nikt dobry robić nie będzie. Większość szkół rekrutuje studentów filologii albo...kogokolwiek kto weźmie byle jaką umowę.
    Wiem jak to jest bo sama skończyłam filo i przez pewien czas szukałam roboty jako lektor/nauczyciel.
    Nie skończyłam byle jakiej szkółki tylko państwowy uni i to mgr. i się nie ślizgałam z roku na rok. Jak zobaczyłam sytuacje jaka panuje na rynku pracy to postanowiłam jak najszybciej uciec z nauczycielskiego bagienka bez perspektyw. Na szczęście po studiach szybko się przekwalifikowałam na normalną robotę z normalną pensją i umową o pracę.
    Jak byłam na rozmowach o pracę w szkołach to były głównie takie sytuacje:
    - Czy Pani chce założyć własną działalność gosp.?Jak nie to spadaj a jak tak to damy ci 2-3 godz. w tyg. (przypominam że utrzymanie działalności kosztuje 300zł mies. do 2 lat a po 2 latach 1000zł a dojazd do szkoły też nie jest za friko). Stawka 30zł netto na godz
    - "Mogę dać tylko 25zł netto/godz jeśli nie ma Pani statusu studenta"
    W szkołach jęz. dorabia się a nie zarabia.Uczenie w szkole pryw. ma sens tylko jak się uczy w państwówce...a przy obecnym niżu demograficznym (który będzie się pogłębiał ze względu na brak jakiejkolwiek polityki prorodzinnej) to graniczy z cudem, no chyba że ma się dobre plecy; ja takich nie mam.
    Większość lektorów w szkołach jęz. idzie na ilość a nie na jakość. Najpierw się zarabia ochłapiki a później...no a później też, tylko że ma się więcej godzin i w związku z tym trochę większe pieniądze. Ludzie tam dorabia ucząc równolegle w szkole państwowej albo studiują...więc kiedy te osoby mają przygotowywać lekcje??? Nie da się, dlatego lecą zadanie po zadaniu z podręcznika...
    Pewnie ktoś pomyśli: "jeśli się nabierze dużo korków to jest całkiem całkiem+szkoła jęz."... no niestety korki to strasznie niepewny zarobek, ludzie odwołują lekcje nawet godzinę przed korkami i nie widzą w tym problemu.
  • Ta co widziała 2013.10.01 [21:27]
    Podsumowując:
    W szkole jęz. można znaleźć dobrych lektorów,ale to 1% wszystkich lektorów, są to:
    -ludzie z pasją, którym niska pensja nie przeszkadza (czyli baba lubi wcinać kartofle codziennie albo ma bogatego męża albo student który sam się nie utrzymuje)
    -właściciel szkoły, któremu zależy
    -Korepetytor (przy własnej działalności, którą jakoś daje radę utrzymywać przy zusie wynoszacym 1000zł miesięcznie). Cena za lekcje to 50zł/lekcja...to granica opłacalności. Są też tacy co robią na czarno...
  • gość 2014.11.03 [08:16]
    A w szkole mojego dziecka (aurus) są tak dobrzy lektorzy, że nie trzeba ich zapisywać do żadnej szkoły językowej usmiech.gif
  • gość 2014.12.05 [00:57]
    Nie wiem czy w Trójmiescie jest, trzeba sprawdzić, ale z zakresu niemieckiego to jedna z najlepszych szkoł to http://www.warszawa.oei.org.pl/ usmiech.gif trzymają bardzo wysoki poziom.
  • gość 2014.12.19 [14:16]
    Znam świetną szkołę językową w Warszawie: http://www.ce.edu.pl/ . Podobno ma bardzo wysoki poziom i dużo języków do wyboru, także jak ktoś szuka to na pewno warto się zapoznać.
  • millyy 2015.01.13 [21:27]
    Również szukam szkoły językowej w Trójmieście, a dokładniej w Gdańsku, ponieważ tam mieszkam usmiech.gif . Otóż przede wszystkim zależy mi na tym, aby przejść z poziomu B2 do C1. Planuję pod koniec tego roku wyjechać do Wielkiej Brytanii do pracy, dlatego mam niecały rok na podszkolenie mojego angielskiego. Zastanawiam się nad ofertą Berlitz - http://www.berlitz.pl/pl/gdansk/ , ponieważ lekcje tam nastawione są na mówienie, a ja w tym nie czuję się pewnie, dlatego warto byłoby nad tym popracować. Byłabym wdzięczna za opinie na temat tej szkoły usmiech.gif .
  • gość 2015.01.29 [10:08]
    Znam świetną szkołę językową w Warszawie: http://www.ce.edu.pl/ . Podobno ma bardzo wysoki poziom i dużo języków do wyboru, także jak ktoś szuka to na pewno warto się zapoznać.
  • JoasiaKr 2015.01.29 [11:11]
    Witam, mój chłopak chodzi do Speak Up w Gdyni i jest zadowolony z poziomu - podobno wcale nie jest tam łatwo, trzeba się sporo uczyć, więc dla ambitnychusmiech.gif
  • Effective Courses 2015.02.25 [22:28]
    Witam serdecznie, zapraszam do siebie: http://www.effectivecourses.pl Satysfakcja gwarantowana usmiech.gif
  • gość 2015.03.03 [11:23]
    ja chodzę do akademii językowej oczko.gif i jestem bardzo zadowolona. Ciekawe zajęcia, małe grupy. Lektor zawsze przygotowany. Bardzo fajne zajęcia
  • gość 2015.03.18 [11:42]
    Naprawdę polecam Lingua Cafe we Wrzeszczu. Mają super metodę Experimental Learning. Szybko się uczysz, a co najważniejsze nie boję się już rozmawiać. Teraz swobodnie czytam obcojęzyczne gazety i słucham telewizji obcojęzycznej. Swobodna atmosfera przy kawie. Zajęcia są 2 razy w tygodniu od 17:15 do 18:45. SUPER, SUPER, SUPER, POLECAM!!!
  • ohggii 2015.03.24 [15:15]
    Znam ciekawą stronę ze szkoleniami. Portal nazywa się rekrutacyjna rewolucja. usmiech.gif
  • gość 2015.04.24 [16:27]
    czyli polecacie speak up? bo planuję się zapisać na kurs i rozważam różne możliwości, ale speak up jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania. a jakie mają ceny?
  • ohggii 2015.04.28 [13:54]
    polecam kursy e-learningowe usmiech.gif ciekawe propozycje są na stronie rekrutacyjna rewolucja.pl
  • gość 2015.04.28 [21:37]
    Do całego kursu online jakoś nie mam przekonania, bo jak z kwestią wymowy?? Też planuję się gdzieś zapisać przed maturą (w przyszłym roku), bo z angielskim u mnie kiepsko, myślałem o kursie w speak up, więc też czekam na opinie?
  • bodzio90 2015.05.22 [16:35]
    Pytasz o Speak up a ja pytam, czego wymagasz od szkoły językowej? Tzn co chcesz podszkolić? Bo to jest chyba najważniejsza kwestia. Wtedy można się zastanawiać nad konkretną szkołą. Bo w Speak Up'ie, z tego co się orientuję, kładą nacisk na rozmówki
  • bogusia78 2015.06.22 [16:55]
    dlaczego na stronie speak up nie ma żadnego cennika?? jak cenowo kształtują się ich kursy??
  • gość 2015.07.20 [10:18]
    Cześć, witaj na naszym forum:> Jeśli szukasz dobrej szkoły językowej w okolicach Gdańska i Gdyni to polecam Tetetejezyk.gifwww.teteatete.pl. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Mają super sale i warunki do nauki. Jest tam bardzo fajna atmosfera, a nauka naprawdę szybko wchodziJ Zapraszam i może się spotkamy:> mamy bardzo małe grupki.
  • uśmiechajka 2015.07.21 [09:36]
    Chodziłam do Akademii Językowej i bardzo mile wspominam tam naukę. Kadra nauczycielska w zrozumiały sposób przekazuje wiedzę i ludzie, z którymi się uczyłam też szybko łapali... postępy były mocno zauważalne usmiech.gif Atmosfera i poziom nauczania na 5+ smiech.gif
  • Panka 2015.07.29 [08:07]
    Nie wiem, dla mnie takie szkoły stacjonarne to nieco strata czasu. Trzeba mieć dużo szczęścia, aby dopasować zajęcia w DOBREJ szkole do konkretnych godzin. Ja właśnie z braku czasu wybrałam kursy zdalne przez Skype kilka razy w tygodniu (mogłam sobie na to pozwolić, bo nie trzeba było dojeżdżać) i jestem bardzo zadowolona. Z takich szkół co uczą zdalnie mogę polecić Englab.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...