Odpowiedz na ten temat

Szkoła policealna w Krakowie(kurs asystentka stomatologiczna)

• gość 2016.12.01 [15:23]
    Polecam szkołę sukces edukacja w krakowie, mają świetne i darmowe kierunki. Także nie ma się do czego przyczepić.
  • kaskaa01 2016.12.02 [21:18]
    Z tego co mi wiadomo największą zdawalność egzaminów zewnętrznych ma Cosinus
  • gość 2016.12.13 [13:26]
    Polecam szkole Sukces Edukacja. Szkoła jest roczna, bezplatna. Szkola ma dobry sprzet do nauki, jak i kadre nauczycielska. Polecam!
  • bagii525 2016.12.14 [17:35]
    tytuł technika z asystentki zrobić też można w Cosinusie. Ja co prawda jestem na innym kierunku, ale gadałam z dziewczynami i były zadowolone. Rok nauki, całkiem za darmo i kwalifikacje są.
    A sama szkoła jak najbardziej warta uwagi
  • aniczka0050 2016.12.28 [13:11]
    ja właśnie kończę w sukces edukacji asystentkę i jestem zadowolona usmiech.gif jak się chodzi na zajęcia, to można z nich dużo wynieść. polecam, bo jest za darmo, tak samo jak egzaminy i legitymacja usmiech.gif
  • zuzka_233 2017.01.07 [12:14]
    Jeśli chodzi o szkołe to Cosinus ma lepszy poziom nauczania no i jest za darmo usmiech.gif
  • andzielineczka 2017.01.25 [12:20]
    Podbijam wątek ! Wybiera się ktoś na kurs Asystentki stomatologicznej w Krakowie w semestrze letnim? Zaczęłam interesować się tym tematem i chętnie poznam osobę, która również chciałabym się na taki kurs zapisać usmiech.gif Jak i również z chęcią poczytam opinie osób, które taki kurs robią bądź robiły i polecą lub nie daną szkołę.
  • gość 2017.03.15 [14:45]
    Dla stomatologó tez coś jest - Wspaniałe szkolenia, które świetnie poszerzą Państwa wiedzę i praktykę znajdziecie tutaj, dentalday.pl/szkolenia.html są różne terminy , bardzo fachowa kadra
  • gość 2017.05.17 [10:25]
    Hej dziewczyny! Chciałabym Was zachęcić do zapisu do Policealnej Szkoły Medycznej ATUT LIDER KSZTAŁCENIA na kierunek Higienistka Stomatologiczna.
    Po takim kursie można znaleźć pracę w gabinetach dentystycznych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, prywatnych gabinetach stomatologicznych, poradniach i klinikach dentystycznych, gabinetach profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej w przedszkolach i szkołach.
    Rekrutacja bez egzaminów wstępnych, ale należy pamiętać, że przy zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.
    DODATKOWO! Wśród obowiązkowych zajęć edukacyjnych jest język migowy.
    Link: http://atutszkola.pl/oddzialy/krakow/kontakt/ Kontakt: ul. Sławkowska 1, II piętro
    31-014 Kraków (zaraz przy rynku!)
    tel. (12) 307 20 85
    tel. kom. 535 132 661
    krakow@atutszkola.pl
  • cosinuss 2017.05.18 [07:49]
    Ukończyłeś szkołę średnią i obecnie zdajesz maturę? Zastanawiasz się co dalej?
    W COSINUSIE zdobędziesz zawód ZA DARMO!
    Posiadamy bogatą ofertę kierunków medycznych, takich jak:
    - asystent osoby niepełnosprawnej,
    - asystentka stomatologiczna,
    - opiekun medyczny,
    - opiekun DPS,
    - opiekun osób starszych,
    - opiekunka dziecięca,
    - opiekunka środowiskowa.
    Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, a nauka przez cały okres trwania jest całkowicie bezpłatna.
    Zero opłat i brak wpisowego.
    Zajęcia praktyczne już na pierwszym semestrze.
    Darmowe materiały dydaktyczne i naukowe.
    Dowiedz się więcej odwiedzając Nasz sekretariat w ponad 40 miastach w Polsce lub wchodząc na cosinus.pl
    Zapisz się już dziś i zarezerwuje sobie miejsce na stronie rekrutacja.cosinus.pl.
    Zapraszamy!
  • gość 2017.05.19 [13:06]
    Ja idę na higienistkę medyczną do szkoły Atut Lider Kształcenia na krakowskim rynku, mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania i uda mi się zdobyć papier. Chętnie poczytam opinie osób które tam chodziły.
  • gość 2017.05.19 [13:13]
    Przykro mi to powiedzieć bo miałam inne nadzieje i plany a okazało się po skończeniu szkoły że asystentki stomatologiczne bardzo zle zarabiaja. Albo na umowe o pracę za najniższą krajową albo na zlecenie i też wykorzystują. Odwala sie większość roboty za dentyste on zgarnia całą kase a asystentka dostaje ochłapy. Niestety nie idzie z tego wyżyć. Trzeba dorabiać w innej branży. Przykre tym bardziej że za granicą asystentki zarabiają kokosy.
  • gość 2017.05.22 [16:26]
    polecam szkołę sukces edukacja w Krakowie - zajęcia prowadzone na dobrym poziomie, jeżeli chodzi o kierunki medyczne typu asystentka czy higienistka oraz masazysta- mają pracownię i materiał są za darmo!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...