Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monittka

Jaki kolor włosów?

Polecane posty

Gość Monittka

Co sądzicie o takim kolorze włosów jak popielaty blond? Widzę, że to popularne ostatnimi czasy jednak czy można uzyskać taki kolor robiąc włosy w domu? Czy tylko fryzjer jest w stanie go uzyskać? Chyba się skuszę na taki odcień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecena
uzyskasz go jak masz dobre kosmetyki, ja powoli własnymi siłami taki kolor uzyskałam tą farbą http://www.garnier.pl/koloryzacja/piekno/gama/color-naturals/111-bardzo-bardzo-jasny-naturalny-popielaty-blond w domu i na dodatek sama, super pokrywa i rozprowadza się na głowie. Do tego te farby są łagodne więc tak nie palą przy dłuższym trzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można kupic te farbki z Venity? dużo kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aannkaa
No właśnie nie dużo cos ok 9 zł i w naturze je widziałam i w hebe na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fikk
Ja własnie z venity sporo kosmetyków do włosów i ta farbę 1-Day Color widziałam w Naturze i tam zazwyczaj kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Po sobotniej imprezie zostały wspomnienia;) ale jakie! Włosy były z różowymi pasemkami, rewelacyjna jest ta farba z venity !! Świetnie wyszło i nie drogim kosztem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miilkka123
No właśnie a drogie są te farby z Venity? rewelacyjny pomysł i jak można znajomych zaskoczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaka
No własnie nie. Ja za taki jeden spray - farbę zapłaciłam niecałe 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwia_fikk
Ja na zabawę sylwestrową zrobię sobie znów jakiś fajny kolor, albo połączę róż z błękitem, bo oba te kolory sa super. A te farby z Venity się idealnie nadają do takich fajnych eksperymentów na włosach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moolka88
A gdzie kupić te spraye?? Fajny pomysł, mi się od zawsze marzyły niebieskie włosy:) chociaż na chwilę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiia_fikk
W rossmannie je widziałam, nawet nie kosztowały dużo!! Poza tym w Naturze też są kosmetyki z Venity więc tam tez sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×