Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość essii1

SPRAWDZONA MANIKIURZYSTKA WARSZAWA

Polecane posty

Gość essii1

dziewczyny znacie jakies dobre manikiurzystki w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żigolo113
dziewczyny moge z czystym sumieniem polecic pania Agatke.pracuje teraz w salonie na grzybowskiej 2 w srodmiesciu.salon nazywa sie brunette (czy cos z brunetka) naprawde mimo mlodego wieku ta dziewczyna wie co robi!! haha a jakie maja fotele do pedicure...marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir
salon tycjan we wlochach perfekcja w kazdym calu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazkag07
Witam. Jestem doświadczoą dyplomowaną stylistką paznokci z Gdyni.Zapraszam wszystkie miłośniczki pieknych paznokci i dłoni na przedłuzanie paznokci 4 metodami-żel ,akryl,żel z akrylem i najnowsza technika FIBERGLASS-jedwab oraz zapraszam na zabieg manicure z parafinowaniem dłoni.Jestem także certyfikowaną stylistką rzęs .Przedłużam je metodą 1:1,a może zainteresuje Cię usuga Fryzjerska -także zapraszam do mnie.Dla dziewczyn, które zdecydują się u mnie robić paznokcie , rzęski lub włosy ceny promocyjne na hasło \"kafeteria\".Zabieg wykonuję u siebie lub u klintki w domu.Masz pytanie pisz: mój mail: grazka07@op.pl-Dla chętnych mogę wysłać na maila zdjęcia prac u moich klientek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMPKA13
DZIEWCZYNY JA POLECAM PANIA AGATE Z SALONU GALERIA URODY ARKADIUS.MOZE NIE JEST TO CENTRUM WARSZAWY,SALON JEST NIEDALEKO CMENARZA NA WOLCE WEGLOWEJ,ALE DZIEKI TEMU CENY SA BAAARDZO OK:) FAJNA SPRAWA,JEST WSZYSTKO FRYZJER,KOSMETYKA,SOLARIUM KOSMETYKI BARDZO DOBRE A CENY REWELACJA,AZ NIE CHCE SIE WYCHODZIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam p. Klaudię Polańską z Centrum Chantal. Robiłam u niej paznokcie lekierem shellac i muszę przyznać, że rewelacja. Lakier nie odpryskuje i długo się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do pompki
pompka ile u nich kosztuja zele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok jest
Sprawdzona, rowniez pedicure leczniczy Moja mama korzysta z pedicure, ja od lat pazurki. Nosiłam akryl ze zdobieniami, wiadomo,ze teraz juz to mineło. Obecnie nosze hybrydę, jestem bardzo zadowolona i moge śmiało polecać Joasię dalej. Beauty&Me ul. Sady Żoliborskie13a Warszawa zerknijcie https://www.facebook.com/SalonBeautyMe?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sprawdzoną Panią Anię z salonu Gnatyshyn przy al. Ken 36A. Kosmetyczka znająca się na rzeczy, a przede wszystkim bardzo dokładna. Śmiało mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia945
Ja zawsze wracam na manicure do Samui Spa w Novotelu, koło Okęcia i jeszcze nigdy się nie rozczarowałam. Duży wybór kolorów, kojąca atmosfera i ogromny profesjonalizm! Ceny także są bardzo przyjazne, dostosowane do możliwości zwykłego człowieka, dlatego serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisienka145
Ja zawsze wracam na manicure do Samui Spa w Novotelu, koło Okęcia i jeszcze nigdy się nie rozczarowałam. Duży wybór kolorów, kojąca atmosfera i ogromny profesjonalizm! Ceny także są bardzo przyjazne, dostosowane do możliwości zwykłego człowieka, dlatego serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Panią Nastię z salonu Gnatyshyn na Ursynowie. Ostatnio takie cudeńka mi zrobiła na paznokciach, że wszystkie dziewczyny w pracy mi zazdrościły. Naprawdę rewelacyjna i przede wszystkim pomysłowa manikiurzystka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alberynka
Ja chodze do Samui Spa w Novotelu do pani Natalii. Manicure trzyma się długo, duży wybór kolorów no i przyjazne ceny :) Lubię to miejsce, bo jest bardzo czyste, nikt nigdy nie poranił moich dłoni! Polecam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×