Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ikunia JP

BRAK CZUCIA po operacji

Polecane posty

Gość ikunia JP

Hej. Tydzien temu mialam operacje na przepukline pachwinowa prawostronna. mialam znieczulenie miejscowe, mam jeszcze szwy, rana goi sie dobrze ale jedno mnie martwi w dolnym odcinku szwow po prawej stronie miedzy udem a szwem jest obszar w ktorym nie mam czucia. dotykam to miejsce zimnym palcem i nie czuje tego. mial ktos podobnie? czy to przechodzi? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_zena
Miałam operację nogi kilka ponad dziesięć lat temu. Również miałam zanik czucia. Wróciło, ale po kilku latach i nie do końca. Obecnie jest tak jakbym lekko miała znieczuloną miejscowo nogę np. jak u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikunia JP
no ja czuje to wlasnie tak jakby mi znieczulenie miejscowe nie minelo. mam nadzieje ze to mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_es
Jak już pisałam mi do końca nie wróciło czucie, ale nie przeszkadza mi to bardzo- w końcu to tylko noga. Nie przejmuj się tym tak bardzo - będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt wczesnie...
jesteś dopiero co po operacji,ja po cesarce do 2 albo 3 tygodni w ogóle nic nie czułam w obrębie ciecia,pamiętam jeszcze jak przykładałam zimne kostki lodu i nic. Teraz jestem 6lat po i powiem ci,ze jak szczypie skóre w okól blizny najbardziej nad blizną,to mam dziwne uczucie...cos czuje ale to nie jest normalne czucie bo szczypiąc sie z całej sily nie czuje bólu:)ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt wczesnie...
Po za tym lekarka tłumaczyła mi,ze nigdy w 100proc czucie w miejscu cięcia nie wraca,bo receptory w skórze i na skórze odpowiedzialne za czucie zostają uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 0000
Witam , mialam uraz nogi to był wypadek spadłam z wysokosci na prawą stronę operacja obojczyla a biodro zespojone , jestem 1,5miesiaca po operacji a noga ta prawa jest taka jakby bezwładna muszę ją brać w rękę np przy wysiadaniu z auta , dodam że wiadomo noga nie chodziła bo miesiac czasu w szpitalu , wisiała na wysięgniku , i teraz jak np wchodze do lóżka to muszę tez ją w rękę brać :(((((( po schodach juz wchodze kto mnie pocieszy kto tak miał ? to już tak zostanie?? czy trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 2004r miałam operacja na udzie. nie mogłam się dotykać, bo było to bardzo nieprzyjemne (uczucie jak po dentyście, po znieczuleniu) wczoraj byłam u pani fizjoterapeutki i prosiłam o omijanie tego miejsca. Ale ona się uparła i po kilku min. czucie po 13 latach wróciło !!!! cud. Dziś znowu trochę gorzej, ale wiem co robić żeby wróciło na stałe. Idźcie do fizjoterapeuty !!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×