Odpowiedz na ten temat

laser FRAXEL---usuwanie przebarwień

• motylekkk29 2010.01.19 [12:21]
    interesuje mnie usunięcie przebarwień z brody laserem FRAXEL re pair w Warszawie, niestety dane na stronach internetowych poidaja jedynie koszt zabiegu na
    -całą twar
    -policzki
    -szyje i dekolt
    a mnie interesuje broda!!! czy taki zabieg jest możliwy w Warszawie i ile by kosztował???
    a robia taki zabieg(na brodzie) w Centrum Laseroterapii Elite w Warszawie???? tam maja ten laser ale nie wiem jak z brodą , odpiszcie ,proszę
  • Julla 2010.02.25 [22:40]
    Na szczęście jest już więcej tych laserów usmiech.gif
  • jasbksdf 2010.02.25 [22:47]
    Ja miałam duże piegi, niektóre średnica 1,5cm, które zostały mi po przegięciu ze słońcem, miałam je kilka lat aż 2 lata temu poddałam się zabiegowi i je usunęłam .Na początku były usuwane właśnie fraxelem, ale żadnych efektów nie było, więc później zastosowano u mnie laser do usuwania tatuaży. Bolało jak jasna cholera, ale piegi zniknęły i teraz przy opalaniu już się już nie robią, chociaż znacznie bardziej uwazam niż kiedyś. Może jak się mocno przyjrzeć to widać małe ślady, ale jest i tak o niebo lepiej niż było, jestem zadowolona z zabieguusmiech.gif Zabieg był w Toruniu w Centrum Medycyny Estetycznej u doktora Markowskiego.
  • elizabethka 2010.05.18 [16:24]
    Jesli chodzi o lasery to wiem ,ze w Estmedice we Wrocławiu wszelkie przebarwienia wykonywane za pomocą IPL najnowszej generacji. Orientowałam sie troszke w temacie bo sama bede musiała sie poddac temu zabiegowi.A koszt od 50 do 200zł.
  • Bellisima-1234 2010.05.19 [21:16]
    Za tyle (tylko tyle) to raczej nie możliwe. Każdemu radzę sprawdzić czy sprzęt ma certyfikaty bezpieczeństwa .
  • Bellisima-1234 2010.05.19 [21:18]
    Piegi 1,5 cm - wow!!!!
  • Ekipa Feelbeauty. eu 2010.05.20 [08:54]
    Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator.
    Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

• malinkowa3 2010.05.31 [13:38]
    Bellisima-1234 - myslisz ze taki zabieg jest duzo drozszy?
    Moze to tez kwestia miasta w którym ten zabie chcemy wykonac?
  • lovelace. 2010.06.23 [15:36]
    ja placilam 1200 w Elite za zabieg Fraxelem na usuwanie przebarwien na policzkach. mialam rabat 20% za bycie studentka smiech.gif
  • malinkowa3 2010.07.01 [14:44]
    Daja rabat dla studentów?
    Super,w sumie mam legitymacje i 20% to jednak sporo kiedy wykonuje sie tego typu zabieg.
  • A na liposukcje też dają 2010.07.03 [08:38]
    RABATY studentom? Wszak to zabiegi na studencką kieszeń. pechowiec.gif hihihi
    ale każdy orze jak może -
  • alicja_b2 2011.01.30 [21:07]
    Czy w ogole studentów jest stac na takie zabiegi ?
    No chyba ze jest to student pracujacy na dosyc wysokim stanowisku.Druga ewentualność-to wybranie dla siebie gabinetu,w ktorym nei zaplacimy nie wiadomo jak duzo za zabieg.
  • mama_kingusi 2011.01.31 [09:23]
    To zalezy tak naprawde gdzie robisz taki zabieg.
    Jesli chodzi o gabinety-oczywiscie maja rózne ceny ,ale tez maja i promocje i zniżki uwzgledniajac własnie studnentów.
    Polecam popatrzec na zabiegi i cenywww.afrodytasalon.pl/
  • for_tunka 2011.02.01 [06:55]
    ja robiłam zabieg fraxelem w klinice solumed, u dra kruka. mogę go polecić, tym bardziej, że to on organizuje szkolenia dla innych lekarzy, więc pewnie wie co robi usmiech.gif ceny niższe niż gdzie indziej, bo sprawdzałam
  • marysia900 2011.02.03 [15:43]
    Mysle ze tutaj trzeba pokazać twarz specjaliście.Jednak żadne kremy po tak długim czasie nie sa w stanie tego wyleczyć.
    Mozesz to zrobić we wspomnianym gabinecie Afrodyta.Naprawde innego sposobu czasami nie ma.
  • sonia2011 2011.03.25 [15:37]
    Fraxel to ok, ale czytałyście coś na temat IPL>? to jest bardzo skuteczna metoda walki z pezebarwieniami - leczenie poprzez światło. Pozwala usunąć plamki i np. naczynka. Poczytajcie sobie o tym w necie. Z pewnością znajdziecie jakieś ciekawe informacje na ten temat.

• magdalena042 2011.07.07 [12:17]
    Fraxel w Warszawie maja też tutaj http://www.iqmedispa.pl/usuwanie-przebarwien ,116,4.html - faktycznie nie jest to jedyna metoda walki z przebarwieniami skóry ale za to jest jedną ze skuteczniejszych. Wiem też, że aby utrzymały sie efekty należy zabieg powtórzyc jeszcze tak z dwa razy.

• danleee 2011.09.28 [14:54]
    Teraz tutaj mozna skorzystać z dosyc dobrej okazji cenowej
    http://www.afrodytasalon.pl/medycyna-estetycz na-do-30-taniej
    zwłaszcza ze tego typu zabiegi zwykle trzymaja sie ceny
  • czerwone_motyllki 2011.10.26 [13:02]
    Afrodyta to rzeczywiscie bardzo fajny gabinet i co wazne pomimo ze niektórym sie wydaje ze jest w Warszawie to ceny maja naprawde bardzo konkurencyjne.I co wazne maja sporo promocji.
  • uwazajcie na ten fraxel 2011.10.27 [11:33]
    bo możecie miec jeszze gorzej, a szczególnie nie nabierajcie się na te reklamy
  • kasiarzyna85 2012.02.07 [13:50]
    Moja znajoma miała usuwane przebrawienia laserem, najpierw próbowała różnych sposobów m.in. krem lierac, różnych peelingach, ale niestety bez większych. Słyszałam, że podobno w zależności od zmian trzeba przeprowadzić okreslony zabieg. Znajoma była w Gabinecie Harmonia w Krakowie i właściwie wyszła zadowolona. Po zabieg stosuje się też specjalne kremy rozjaśniające, które mają utrwalić efekt.
  • 445 2012.02.16 [21:08]
    miałam ostatnio robiony fraxel, muszę powiedzieć, że już po pierwszym razie efekt mi się podoba, a mam 48 lat
  • mylta_kk 2012.04.13 [13:04]
    Ja mam znamię na policzku i nie wiem czy to usuwać czy nie. Mam to od urodzenia ale nie wygląda to najładniej. Jak byłam dzieckiem to znamie było niewielkie, a teraz już ma jakieś 3 centymetry. Myślicie że warto?
  • Weronikaa1503 2012.04.15 [14:35]
    Tutaj znalazłam sporo informacji na temat lasera fraxel. http://www.tradzik.info.pl/laser-frakcyjny/
  • sandrine ;-) 2012.04.16 [16:24]
    Odnośnie usuwania przebarwień to jest wiele zdań na ten temat. Ważne jest ustalenie przyczyny ich powstawania. W przypadku płytkich zmian dobry jest zabieg laserowy, czasami wystarczy mocniejszy peeling (np. TCA) a czasem warto wybrać Dermamelan. Natomiast trzeba być świadomym, iż powstawanie przebarwień może mieć związek z niestabilna pracą hormonów w Naszym organizmie.

Dlatego warto jest wykonać specjalistyczne badania i dopiero wówczas zasięgnąć zabiegów estetycznych.

W Naszym gabinecie wykaz takich badań oraz okres kiedy należy je wykonywać otrzymuje każda pacjentka przed przystąpieniem do zabiegu. Dzięki temu możemy mówić o jego skuteczności.

Także serdecznie zapraszam oczko.gif
    Nie ma kobiet brzydkich, są tylko zaniedbane...
  • MariolaT 2012.08.18 [18:03]
    Polecam udać się na profesjonalny zabieg usuwania przebarwień najlepiej laserem frakcyjnym. Ja w swoim gabinecie wykonuję zabiegi laserem GB9 marki Glam Beauty. Metoda frakcyjna jest obecnie najlepsza i najskuteczniejsza na rynku.
  • Akaniulka 2012.08.18 [21:20]
    Do Pani Sandrine

Chcę popytać Panią o lasry;
    Proszę wyjaśnić mi jak nazywa się laser którym robione są takie punkciki,jakby małe dziurki
    A drugi którym lekarz określę to tak,prasuje tak jak żelaskiem.
    Po obóch laserach skóra goiła się około 5 dni.
    Chcę skorzystać lecz nie znam nazwy tych laserów i ile trzeba przeprowadzić zabiegów,żeby było widać fefekt.
    Z góry dziękuję i Pozdrawiam.

• sandrine ;-) 2012.08.20 [10:31]
    Witam Akaniulka,

Zatem odnośnie lasera, który robi dziurki - może być to laser CO2 - czyli zabieg frakcjonowania laserowego laserem CO2 - efekt zabiegu - zdjęcie nr 20: http://www.botokspoznan.pl/laser-co2.html.

Natomiast to "prasowanie" może być efektem np. IPL'a czyli światła pulsacyjnego potocznie zwanego laserem. Wówczas przykłada się specjalną głowicę - zabieg wykonuje się zwykle na żelu USG.

Natomiast odnośnie skuteczności zabiegów to wszystko jest względne. Tak jak pisałam w poprzednim poście przebarwienia są najczęściej skutkiem zmian hormonalnych (coraz częściej u kobiet po urodzeniu dziecka pojawia się wiele przebarwień, które ciężko jest zlikwidować), zażywaniem tabletek antykoncepcyjnych bądź psolarenów w połączeniu z opalaniem. Ewentualnie wykonywane zabiegi tj. mikrodermabrazja, peelingi, lasery, depilacja woskiem i opalanie w krótkim czasie.

W Naszej Klinice pacjentki zwykle najpierw wykonują badania hormonalne, a później dopiero zabieg Dermamelan - wówczas po wyrównaniu hormonów przebarwienia nie nawracają. Co do laserów to warto spróbować - zazwyczaj po 1-wszym efekt jest zadowalający, aczkolwiek Panie z dość silnymi i głębokimi przebarwieniami stosują dodatkowo krem - Dermamelan treatment

Odnośnie zabiegów IPL - niestety nie mam zdania na ten temat, gdyż nie widziałam osobiście dobrych wyników, chociaż myślę, że to kwestia czasu.

Pozdrawiam

• Akaniutka 2012.08.21 [20:10]
    Dziękuję Sandrine,usmiech.gif

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
    Prosiłabym jeszcze o jedno wytłumaczenie,na pewno chodzi o laser,lecz nie wiem o jaki,może jeszcze raz wytłumaczę - mianowicie lekarz przykłada taki jakby kwadratowy laser do twarzy miejsce po miejscu na całą twarz,a uczucie przyzastosowaniu jest bardzo nieprzyjemne to znaczy,bardzo parzy.Twarz po tym laserze jest cała czerwona i goi się przez około 5 dni,lecz później po jakimś czasie widać efekty - widziałam w TVN lecz nie usłyszałam o jaki laser chodzi.
    Bardzo dziękuję,że zechciała Pani odpowiedzieć na moje pytania,potrzebna nam jest taka fachowa pomoc w dziedzinie laserów i wypełniaczy.Jeżeli będzie Pani dysponowała czasem,to bardzo proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiam.
  • sandrine ;-) 2012.08.23 [10:25]
    Witaj...

Ciężko mi ocenić.. lasery są różne... i różne są techniki przystawiania głowicy w zależności jak komu jest wygodnie. Lasery do leczenia przebarwień to np. laser CO2 - bynajmniej tak jest w Naszej klinice. Podaj nazwę programu - na pewno powinni mieć na stronie więcej i informacji jakiej aparatury używali.

Napisz mi proszę tylko czy twarz była jednolicie czerwona, czy miała dziurki. Jeżeli ich nie miała to był IPL, albo APL.

I nie ma za co dziękować. Mam tylko nadzieję, że chociaż komukolwiek pomogę dobrze wybrać w tym kosmosie nowości kosmetycznych, kosmetologicznych i estetycznych oczko.gif

Również pozdrawiam

• Marta Wolsza 2012.08.24 [12:12]
    Bardzo dobrze z usuwaniem przebarwień radzi sobie laser frakcyjny GB9 Glam Beauty. Metoda frakcyjna to zaawansowana technologia, która stosuje się coraz częściej w szerokiej gamie zabiegów. Dzięki skuteczności lasera frakcyjnego można się pozbyć nawet najbardziej przykrych blizn i przebarwień.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...