Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylekkk29

laser FRAXEL---usuwanie przebarwień

Polecane posty

Gość gość
Dr Wasiluk z Warszawy ma jedyny laser w Polsce, który skutecznie usuwa przebarweinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati_86
Brzydkie przebarwienie na czole usuwałam laserem PicoSure w Klinice Miracki w wawie. W Polsce tylko tam mają. Miałam 4 zabiegi po 20 min. Przebarwienie zniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyszka33
Taki laser mają w Profemedzie w Warszawie, moja kuzynka usuwała u nich przebarwienia po słońcu i wiem, że była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei usuwalam przebarwienia w PerfectLift w Krakowie, i rowniez bylam zadowolona. troche sie balam, ale zabieg okazal sie skuteczny, no i pan doktor bardzo mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam okazję poznać doktora Wasiluka i przyznam, że jest świetny w tym co robi, dla mnie też jest specjalistą od bardzo trudnych przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei jestem bardzo zadowolona z lasera Pico Sure który mają w Klinice Miracki - to dzieki niemy znikneły moje przebarwienia po szalonych wakacjach w trakcie ciąży (podobno wtedy najwięcej ich wyskakuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku szopa
Byłam z koleżanką w Klinice Miracki i ona tam usuwała. Efekt jest bardzo dobry więc polecam w jej imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj w Klinice Miracki w Warszawie, mieszczą się przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 54. Mi usunęli ładnie przebarwienia :) w dodatku zabieg był bezbolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dwa dni temu robione usuwanie zmiany pigmentacyjnej na nosie w klinice Miracki. W tej chwili mam bardzo ciemne plamki, aż wstyd mi wyjść na ulicę. Mam nadzieję że to zejdzie...:/ miałyście tak może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JenniferPage
ja miałam usuwane przebarwienia , z prawego policzka , ale nie laserem fraxel , szczerze to pierwszy raz o nim słyszę. w moim przypadku był to laser palomar vectus z tego co pamiętam . Tez miałam zabieg przeprowadzany w klinice Miracki . efekty są po około dwóch tygodniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta1970
Robiłam 3 zabiegi z retinolem i witaminą C u P. Karoliny w Gdańsku. Skóra bardzo sie łuszczyła, ale przebarwienie na czole i policzku zeszło.Przebarwienie miałam po ciąży. Dodam, że p.Karolina jest Kosmetyczką Roku i naprawde wie co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super się sprawdza laser IPL Kutera czy coś :) Ja w ten sposób pozbyłam się po słonecznych plamek na twarzy - takich przebarwień i rumienia na policzkach - widać było delikatne żyłki. Po drugim zabiegu - rewelacja. Trochę bolało ale po schłodzeniu było OK. Zabieg wykonywałam w klinice Cosmetix, http://cosmetix.pl, na Muranowie, vis a vis Arkadii, miejsce poleciła mi koleżanka, która tam robiła depilację. Swoją drogą do depilacji też się przymierzam :) Nie znoszę golenia nóg... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarakot
W przypadku przebarwień o podłożu hormonalnym czyli takim jak było u mnie to fajnie podziałało leczenie Cosmelanem. Duża tu zasługa dr Agnieszki Ledniowskiej że mi właśnie taką terapią dobrała i wykonała. Dokładna, sumienna osoba, zdecydowanie warto się u niej na wizytę umówić. Warto pytać, akurat ona nie ma problemu z tym, żeby wszystko pacjentowi ze szczegółami wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robiony ten laser, bo był moim ostatnim ratunkiem. Na drugi dzień skóra trochę była czerwona, ale szybko zeszło. No i rzeczywiście efekt jest dużo lepszy niż po peelingach itp. co robiłam wcześniej. Ten laser można dość niedrogo zrobić u dr Krajewskiego: http://estivance.pl/zabiegi/dermatologia/laser-fraxel-dual-odnowa-skory/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jursttt
Jest dobry gabinet Imeiaa na Duboisa, mogę polecić. Przyjmuje tutaj pani Sobczyk – Smereczyńska, która jest lekarzem z zawodu. Mi doradziła osocze bogatopłytkowe w związku z moją skórą na szyi i dekolcie. Rezultat jest rewelacyjny, nie spodziewałam się, że w naturalny sposób można tak bardzo odmłodzić skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikki
ja przebariwenia usuwałam w Wawie w Klinice Miracki - bardzo łądnie wykonany zabieg, dokładnie no i już nie musze się wstydzić tych plam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaXyMa26
Ja robilam naprzemiennie dwa zabiegi co miesiac kazdy: zabieg z kwasem kawowym Nomelan caffeico i Radiofrekwencje mikroiglową bo mialam rowniez male blizenki poza przebarwieniami po tradziku. Jestem po serii czterech zabiegow w Krakowie w Rubinkiewicz Med Clinic przy wroclawskiej i jest juz bardzo dobrze. Blizenki sie wygladzily a po przebarwieniach juz prawie tzn na 90% nie ma sladu. Polecam te dwa zabiegi razem ze soba, tylko uprzedzam - malo przyjemne , ale co my baby nie robimy dla efektu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarietaZWadowic
O...Ja tez u nich bylam tzn w Rubinkiewicz Clinic w Krakowie i faktycznie ten zabieg z kwasem kawowym dziala cuda moja plam na policzku juz prawie jest niewidoczna. Super zabieg i pani kosmetolog tez fajna to chyba jest wlascicielka. Dala mi niezly rabat na trzy zabiegi bo wlasciwie zaplacilam za dwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że świetnie sprawdza się inny laser - Discovery Pico. Mam ochotę wypróbować na przebarwieniach posłonecznych na plecach. Wstępnie zapisałam się na konsultację do kliniki Elite - jak ktoś z Wawy można obczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!! WON k*****o z tym spamem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser fraxel nie usuwa przebarwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anija859
Jestem na etapie szukania zabiegu, który w największym stopniu usunie moje przebarwienia. Mieszkam w Krakowie i klinikę już wybrałam - będzie to SCM estetic. Teraz szukam różnych opinii w internecie, ponieważ chciałabym pójść na konsultację z jakąś minimalną wiedzą. Co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jećki
Lasery jak najbardziej ok- są skuteczne, szybko działają, nie wyrzuca się kasy w błoto. W Trójmieście jest gabinet http://www.estel-gdynia.pl/, który proponuje nowoczesne usuwanie przebarwień, akurat nie fraxel chyba, ale też skutecznie. Takie zabiegi naprawde są warte swojej cery.. Zresztą polecam popytać w Estel, panie na pewno pomogą dobrać odpowiednią metodę usuwania przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwałam przebarwienia laserowo w Proclinic we Wrocławiu przy ulicy Widok http://proclinic.pl/oferta/przebarwienia/ Jestem bardzo zadowolona z uzyskanych rezultatów! Cena też ok. Warto się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie Proclinic we Wrocławiu, właśnie jestem po pierwszym zabiegu usuwania przebarwień i efekty są naprawdę świetne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowałam się na laserowe usuwanie przebarwień w gabinecie http://www.dermedika.pl w Krakowie (jak ktoś stąd to na Krowoderskich Zuchów się znajduje). Świetna obsługa. Zabieg przebiegł pomyślnie. Moja twarz wygląda jak nowa. Ceny tez mają super a bardzo często zdarzają się promocje. A Panie, które tam pracują są po prostu cudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) ja polecam zabieg Plasmag. Sama do niedawna nawet nie słyszałam o czymś takim, dowiedziałam się dopiero chidzac na exillisa do bonarki do vesuny. Pokazalam pani Agnieszce moje przebarwienia na dekolcie i poleciła mi właśnie ten sprzet. Jestem dopiero 2 tygodnie po zabiegu a podobno efekty największe są do miesiąca ale na pewno zeszła już spora cześć. Myśle ze trzeba będzie powtórzyć zabieg ale na razie nie mam pieniążków Wiec to co jest zdecydowanie mnie cieszy. pierwszy tydzień nosiłam bluzki bez dekoltu bo miałam duże strupki ( mam delikatna skore ) i mocne zaczerwienienie i niestety zabieg bolal ale myśle ze jak na jeden zabieg jest póki co fajny efekt. Będę pisać jak po miesiacu czy coś Gorzej czy lepiejj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monia
ja niedawno skorzystałam z usuwania przebarwień klinice melitus w Warszawie u doktora Kołodziejskiego i w końcu na mojej twarzy pojawił się odpowiedni koloryt skóry, pozbyłam się kompleksów i nie muszę nakładać tak dużo makijażu. każdemu kto ma podobny problem polecam koniecznie ten zabieg jak i klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×