Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylekkk29

laser FRAXEL---usuwanie przebarwień

Polecane posty

Gość Marta Wolsza
Bardzo dobrze z usuwaniem przebarwień radzi sobie laser frakcyjny GB9 Glam Beauty. Metoda frakcyjna to zaawansowana technologia, która stosuje się coraz częściej w szerokiej gamie zabiegów. Dzięki skuteczności lasera frakcyjnego można się pozbyć nawet najbardziej przykrych blizn i przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Anna_
Moja przyjaciółka po ciązy miała wykonywany taki zabieg i dokładnie robiła go w tym salonie www.elite.waw.pl/fraxel/ U niej te przebarwienia były naprawde bardzo widoczne, wiec wiadomo było ze jednak krem nie poradzi sobie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikawronska874
ja slyszalam ze po fraxelu robia sie blizny... probowalam juz roznych zabiegow ale ostatnio mialam taki fajny nowy zabieg Nomelan caffeico (?) , i widze duza redukcje, i w ogole twarz wyglada duzo ladniej. krostki tez poznikaly. w warszawie na al. komisji edukacji narodowej 11, u ewy leszczyńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamała222
W ELite oprócz zabiegu usuwania przebarwień fraxelem mają jeszcze do wyboru inne metody usuwania przebarwień : laser Q-Swith mesoline Roller Dermafrac Cosmelan, Dermamelan peelingi chemiczne mikrodermabrazja Chyba najlepiej przejść się osobiście i pokazać jaka jest skala przebarwienia. Może wystarczy mikrodermabrazja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle...
a,ja u takiej pani,a ja w takim gabinecie,aj u takiego lekarza, a jak odmłodniałam och i wszystko, jest super pięknie. Reklama, goni reklamę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam laser CO2 i am blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damsaues
Właśnie się zastanawiam czy się nie zdecydować na frakcyjny, bo mam spore rozstępy a słyszałam że na to też pomaga? Ktoś o tym słysszał może? Bo przebarwienia miałam takie po trądziku i to znalazłam w krakowie taki salon laime klinika i zrobilam tam serie kwasu na te blizny i to mi pomogło i nie bolało, więc jak ktos ma blizny to moze dobrze jest spróbować takiego mniej bolącego zabiegu najpierw. Niestety rozstepy to juz inna bajka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirellaPo
Mialam to szczescie w nieszczesciu ze mi wystarczył sam kwas, zrobilam serie kwasów w krakowie ( w salonie laime) i po 6 zabiegach zeszło mi jakies 80 % przebarwien, niekóre mialam za stare i do tego je jeszcze doopalałam, ale mysle ze jeszcze z 2 zabiegi i moze i te planki pozłażą. Lasera sie boję i ciesze sie ze nie musialam podejmowac az tak powaznych kroków żeby to cholerstwo pousuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam sobie zabieg na przebarwienia w Wellderm w Warszawie - laserem Palomar. jestem bardzo zadowolona z rezultatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka6
hmmm ja się bardzo wstydziłam przebarwień i w sumie nakładałam dużo podkładu żeby jako tako wyglądać :/ ale już byłam tym totalnie zmęczona i zainwestowałam w laser właśnie, tylko ja robiłam ten zabieg w Wellderm w Warszawie. efekt zamierzony :) przebarwienia znacznie zostały zredukowane i teraz mogę już się malować normalnie i nie czuję się jak w masce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataaaasza
W Elite zamykałam sobie laserowo naczynka, więc mogę polecić, obsługa profesjonalna. Umów sie najpierw na konsultacje, jak masz pytania i wątpliwości to lepiej je zawczasu rozwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest tylu zadowolonych z Elite to chyba to jest to o co chodzi Zdaje się że wychodzi na najlepszą firmę w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miała przebarwienia na twarzy, i to całkiem spore. Kosmetyczka od razu uprzedziła mnie, że może to trochę potrwać. Już jestem po zabiegach i czuję się naprawdę lepiej. Mi usuwała przebarwienia laserem IPL (przebarwień miałam sporo, ale były raczej płytkie niż głęboki). Po zabiegach oczywiście standardowe przestrzeganie zasad: zero solarki, zero słońca, stosowanie kremów z wysokim filtrem). Robiłam w spa Prestige w Katowicach, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna048
Cześć dziewczyny . W kwietniu zamierzam wybrać się na zabieg usuwania blizn i przebarwień potrądzikowych laserem E-light i laserem frakcyjnym erbium-szklany 1550nm (typu Fraxel Restore) oraz laserem frakcyjnym CO2 (typu Fraxel Repair) , ale biorę tabletki antykoncepcyjne, czy nie jest to przeciwwskazaniem do wykonania tego zabiegu ? Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia888
Ja usuwałam przebarwienia i niewielkie blizny w klinice Bellisana w Warszawie. Mają do wyboru różne rodzaju laseru i najlepiej iść na konsultację, na pewno doradzą, co jest najlepsze w Twoim przypadku, bo jednak każdy przypadek jest indywidualny i myślę, że nie ma co wybierać samemu, lepiej zdać się na specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooomeon
w studio laser też można się pozbyć przebarwień z doświadczenia wiem, że to jest bardzo dobry salon, więc spokojnie możesz się do niego wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moli79
Blizny po trądziku można skutecznie usunąć tylko laserem. Długie lata leczyłam sie dermatologicznie ze względu na nawracający trądzik. Miałam to szczęście, że udało się pozbyć trądziku jednak blizny pozostały polecono mi laser Frakcyjny. Zdecydowałam sie na wykonanie zabiegu udałam sie do centrum laseroterapii estetica w krakowie. Po konsultacji lekarskiej określono liczbę zabiegów. Na efekty trzeba trochę poczekać ale warto jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk34
ja sobie zrobilam ten fraxel w klinice estivance, zabieg byl taki troche bolesny czulam ukłucia ale do zniesienia :) w sumie nie rozumiem jak ktos sie decyduje na zabieg a pozniej narzeka ze boli, jak ma działac to troche poboli i juz :) pozniej musialam tylko bardziej nawilzac skóre i unikac słonca :))) oczywiscie mialam kilka serii ale to normalne zeby efekt był ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w klinikach pustki, zero klientow, to trzeba pooglaszac sie na kafeterii......:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie po lecie się sporo pojawiło, niezbyt ładnie to wygląda, postanowiłam, tylko, że ja się wybieram do dra Marka Wasiluka, widziałam ostatnio w jednym programów na TVN Style, jak usuwał tatuaż, efekty super, więc myślę, że i z moimi przebarwieniami sobie też poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peper
mhhhh istnieje jeszcze 1 laser w gab Kosmedica w Warszawie, Clear&brilliant, warto sprobować,wiem ,że twarz,szyja ,delolt kosztuje 1300zł, zadzwoń do nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulka Kulka
Warto wspomnieć, że w Polsce jest już laser PicoSure. Świetnie radzi sobie z tatuażami, bliznami i właśnie przebarwieniami :) Ja sama nie testowałam, ale słyszałam już kilka pozytywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po fraxelu miałam gorsze przebarwienia. Teraz chce spróbować inny - CO2 - chociaż lekarz powiedział, że przebarwienia po źle wykonanych laserach gorzej się usuwa... mówi, że później pewnie będę musiałą stososwać dermamelan. Ma ktoś z Was takie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvinkaa
Ja usuwałam przebarwienia laserowo w Warszawie w Profemedzie - za cała twarz zapłaciłam 600zł, a miałam tego na prawdę sporo i niestety mnie szpeciło strasznie... można usuwać też pojedyńczo, ale moim zdaniem w pakiecie od razu taniej - ale w sumie zależy jaki chce się efekt końcowy uzyskać. Ja osobiście jestem zadowolona z efektów i mogę polecić tą klinikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj ten sam spam napisalas/es w kilkunastu watkach jeden za drugim, wiec wyluzuj............:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić zabiegi modelujące sylwetkę w Klinice Medycyny Estetycznej Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) w Warszawie. Efekty są bardzo szybko widoczne, ciało staje się widocznie jędrniejsze i szczuplejsze. Dużym plusem jest także fachowy, bardzo pomocny personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×