Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość motylekkk29

laser FRAXEL---usuwanie przebarwień

Polecane posty

Gość motylekkk29

interesuje mnie usunięcie przebarwień z brody laserem FRAXEL re pair w Warszawie, niestety dane na stronach internetowych poidaja jedynie koszt zabiegu na -całą twar -policzki -szyje i dekolt a mnie interesuje broda!!! czy taki zabieg jest możliwy w Warszawie i ile by kosztował??? a robia taki zabieg(na brodzie) w Centrum Laseroterapii Elite w Warszawie???? tam maja ten laser ale nie wiem jak z brodą , odpiszcie ,proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julla
Na szczęście jest już więcej tych laserów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasbksdf
Ja miałam duże piegi, niektóre średnica 1,5cm, które zostały mi po przegięciu ze słońcem, miałam je kilka lat aż 2 lata temu poddałam się zabiegowi i je usunęłam .Na początku były usuwane właśnie fraxelem, ale żadnych efektów nie było, więc później zastosowano u mnie laser do usuwania tatuaży. Bolało jak jasna cholera, ale piegi zniknęły i teraz przy opalaniu już się już nie robią, chociaż znacznie bardziej uwazam niż kiedyś. Może jak się mocno przyjrzeć to widać małe ślady, ale jest i tak o niebo lepiej niż było, jestem zadowolona z zabiegu:) Zabieg był w Toruniu w Centrum Medycyny Estetycznej u doktora Markowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethka
Jesli chodzi o lasery to wiem ,ze w Estmedice we Wrocławiu wszelkie przebarwienia wykonywane za pomocą IPL najnowszej generacji. Orientowałam sie troszke w temacie bo sama bede musiała sie poddac temu zabiegowi.A koszt od 50 do 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellisima-1234
Za tyle (tylko tyle) to raczej nie możliwe. Każdemu radzę sprawdzić czy sprzęt ma certyfikaty bezpieczeństwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellisima-1234
Piegi 1,5 cm - wow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa Feelbeauty. eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkowa3
Bellisima-1234 - myslisz ze taki zabieg jest duzo drozszy? Moze to tez kwestia miasta w którym ten zabie chcemy wykonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelace.
ja placilam 1200 w Elite za zabieg Fraxelem na usuwanie przebarwien na policzkach. mialam rabat 20% za bycie studentka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkowa3
Daja rabat dla studentów? Super,w sumie mam legitymacje i 20% to jednak sporo kiedy wykonuje sie tego typu zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A na liposukcje też dają
RABATY studentom? Wszak to zabiegi na studencką kieszeń. :-0 hihihi ale każdy orze jak może -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_b2
Czy w ogole studentów jest stac na takie zabiegi ? No chyba ze jest to student pracujacy na dosyc wysokim stanowisku.Druga ewentualność-to wybranie dla siebie gabinetu,w ktorym nei zaplacimy nie wiadomo jak duzo za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kingusi
To zalezy tak naprawde gdzie robisz taki zabieg. Jesli chodzi o gabinety-oczywiscie maja rózne ceny ,ale tez maja i promocje i zniżki uwzgledniajac własnie studnentów. Polecam popatrzec na zabiegi i ceny www.afrodytasalon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość for_tunka
ja robiłam zabieg fraxelem w klinice solumed, u dra kruka. mogę go polecić, tym bardziej, że to on organizuje szkolenia dla innych lekarzy, więc pewnie wie co robi :) ceny niższe niż gdzie indziej, bo sprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia900
Mysle ze tutaj trzeba pokazać twarz specjaliście.Jednak żadne kremy po tak długim czasie nie sa w stanie tego wyleczyć. Mozesz to zrobić we wspomnianym gabinecie Afrodyta.Naprawde innego sposobu czasami nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraxel to ok, ale czytałyście coś na temat IPL>? to jest bardzo skuteczna metoda walki z pezebarwieniami - leczenie poprzez światło. Pozwala usunąć plamki i np. naczynka. Poczytajcie sobie o tym w necie. Z pewnością znajdziecie jakieś ciekawe informacje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone_motyllki
Afrodyta to rzeczywiscie bardzo fajny gabinet i co wazne pomimo ze niektórym sie wydaje ze jest w Warszawie to ceny maja naprawde bardzo konkurencyjne.I co wazne maja sporo promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazajcie na ten fraxel
bo możecie miec jeszze gorzej, a szczególnie nie nabierajcie się na te reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiarzyna85
Moja znajoma miała usuwane przebrawienia laserem, najpierw próbowała różnych sposobów m.in. krem lierac, różnych peelingach, ale niestety bez większych. Słyszałam, że podobno w zależności od zmian trzeba przeprowadzić okreslony zabieg. Znajoma była w Gabinecie Harmonia w Krakowie i właściwie wyszła zadowolona. Po zabieg stosuje się też specjalne kremy rozjaśniające, które mają utrwalić efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
miałam ostatnio robiony fraxel, muszę powiedzieć, że już po pierwszym razie efekt mi się podoba, a mam 48 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylta_kk
Ja mam znamię na policzku i nie wiem czy to usuwać czy nie. Mam to od urodzenia ale nie wygląda to najładniej. Jak byłam dzieckiem to znamie było niewielkie, a teraz już ma jakieś 3 centymetry. Myślicie że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie usuwania przebarwień to jest wiele zdań na ten temat. Ważne jest ustalenie przyczyny ich powstawania. W przypadku płytkich zmian dobry jest zabieg laserowy, czasami wystarczy mocniejszy peeling (np. TCA) a czasem warto wybrać Dermamelan. Natomiast trzeba być świadomym, iż powstawanie przebarwień może mieć związek z niestabilna pracą hormonów w Naszym organizmie. Dlatego warto jest wykonać specjalistyczne badania i dopiero wówczas zasięgnąć zabiegów estetycznych. W Naszym gabinecie wykaz takich badań oraz okres kiedy należy je wykonywać otrzymuje każda pacjentka przed przystąpieniem do zabiegu. Dzięki temu możemy mówić o jego skuteczności. Także serdecznie zapraszam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaT
Polecam udać się na profesjonalny zabieg usuwania przebarwień najlepiej laserem frakcyjnym. Ja w swoim gabinecie wykonuję zabiegi laserem GB9 marki Glam Beauty. Metoda frakcyjna jest obecnie najlepsza i najskuteczniejsza na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akaniulka
Do Pani Sandrine Chcę popytać Panią o lasry; Proszę wyjaśnić mi jak nazywa się laser którym robione są takie punkciki,jakby małe dziurki A drugi którym lekarz określę to tak,prasuje tak jak żelaskiem. Po obóch laserach skóra goiła się około 5 dni. Chcę skorzystać lecz nie znam nazwy tych laserów i ile trzeba przeprowadzić zabiegów,żeby było widać fefekt. Z góry dziękuję i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Akaniulka, Zatem odnośnie lasera, który robi dziurki - może być to laser CO2 - czyli zabieg frakcjonowania laserowego laserem CO2 - efekt zabiegu - zdjęcie nr 20: http://www.botokspoznan.pl/laser-co2.html. Natomiast to "prasowanie" może być efektem np. IPL'a czyli światła pulsacyjnego potocznie zwanego laserem. Wówczas przykłada się specjalną głowicę - zabieg wykonuje się zwykle na żelu USG. Natomiast odnośnie skuteczności zabiegów to wszystko jest względne. Tak jak pisałam w poprzednim poście przebarwienia są najczęściej skutkiem zmian hormonalnych (coraz częściej u kobiet po urodzeniu dziecka pojawia się wiele przebarwień, które ciężko jest zlikwidować), zażywaniem tabletek antykoncepcyjnych bądź psolarenów w połączeniu z opalaniem. Ewentualnie wykonywane zabiegi tj. mikrodermabrazja, peelingi, lasery, depilacja woskiem i opalanie w krótkim czasie. W Naszej Klinice pacjentki zwykle najpierw wykonują badania hormonalne, a później dopiero zabieg Dermamelan - wówczas po wyrównaniu hormonów przebarwienia nie nawracają. Co do laserów to warto spróbować - zazwyczaj po 1-wszym efekt jest zadowalający, aczkolwiek Panie z dość silnymi i głębokimi przebarwieniami stosują dodatkowo krem - Dermamelan treatment Odnośnie zabiegów IPL - niestety nie mam zdania na ten temat, gdyż nie widziałam osobiście dobrych wyników, chociaż myślę, że to kwestia czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akaniutka
Dziękuję Sandrine,:) Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Prosiłabym jeszcze o jedno wytłumaczenie,na pewno chodzi o laser,lecz nie wiem o jaki,może jeszcze raz wytłumaczę - mianowicie lekarz przykłada taki jakby kwadratowy laser do twarzy miejsce po miejscu na całą twarz,a uczucie przyzastosowaniu jest bardzo nieprzyjemne to znaczy,bardzo parzy.Twarz po tym laserze jest cała czerwona i goi się przez około 5 dni,lecz później po jakimś czasie widać efekty - widziałam w TVN lecz nie usłyszałam o jaki laser chodzi. Bardzo dziękuję,że zechciała Pani odpowiedzieć na moje pytania,potrzebna nam jest taka fachowa pomoc w dziedzinie laserów i wypełniaczy.Jeżeli będzie Pani dysponowała czasem,to bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj... Ciężko mi ocenić.. lasery są różne... i różne są techniki przystawiania głowicy w zależności jak komu jest wygodnie. Lasery do leczenia przebarwień to np. laser CO2 - bynajmniej tak jest w Naszej klinice. Podaj nazwę programu - na pewno powinni mieć na stronie więcej i informacji jakiej aparatury używali. Napisz mi proszę tylko czy twarz była jednolicie czerwona, czy miała dziurki. Jeżeli ich nie miała to był IPL, albo APL. I nie ma za co dziękować. Mam tylko nadzieję, że chociaż komukolwiek pomogę dobrze wybrać w tym kosmosie nowości kosmetycznych, kosmetologicznych i estetycznych ;-) Również pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×