Odpowiedz na ten temat

Makijaż permanentny - doświadczenia

• gość 2017.07.26 [19:15]
    Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny, bo już miałam dość codziennych zabaw z próbami narysowania ładnej kreski. Różnie to wychodziło, ale rzadko byłam mocno zadowolona. Makijaż robiłam Vici Clinic i wyszedł piękny, delikatny, bo nie chciałam mega efektu, no ale najważniejsze, że mam problem z głowy.
  • Zobacz także:

• gość 2017.07.27 [00:12]
    Zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi metodą piórkową w krakowskim gabinecie kosmetycznym, SCM estetic - z efektu jestem zadowolona, gdyż poprawiono kształt moich brwi oraz ich gęstość (czyli to, na czym mi zależało). Zabieg był zupełnie bezbolesny!
  • Annaromanowatoja 2017.07.28 [22:49]
    Zgadzam się we Wrocławiu Aneta Polewiak z gabinetu Princesse jest najlepsza. Trafiłam do niej z polecenia, kilka koleżanek też było, każda zachwycona. Pani Polewiak używa tylko tuszu Long-Time-Liner, który kosztuje 4-5 razy więcej niż zwykle tusze i używa tez maszynki do makijażu permanentnego z tej firmy. Inną firmą nie chciałabym mieć zrobione, bo ta jest najlepsza, nic nie boli a się naczytałam ze innymi maszynkami ludzi bolało strasznie. Zero opuchlizny, a robiłam kreseczki na oczach. Są gładkie i równiutkie.
  • tekila30 2017.08.03 [17:02]
    Makijaż permanentny to super wygodne rozwiązanie usmiech.gif Ja mam naturalnie bardzo jasne brwi i męczył mnie już codzienny makijaż więc zdecydowałam się na ten rodzaj zabiegu i nie żałuję usmiech.gif Jeśli chodzi o najlepsze pigmenty to według mnie są to produkty z http://biopigments.eu/. Miałyście już z nimi do czynienia ?
  • rora 2017.08.04 [08:08]
    Teraz jest bardzo rozwinięty ten makijaż permanentny. Od kilku sezonów w modzie są wyraźnie zaznaczone, grube brwi. https://rodzinazdrowia.pl/microblading-nowa-g eneracja-makijazu-permanentnego przeczytałam to własnie na tym poście, brwi zrobione na kilka miesięcy to ogromny luksus, na artykule macie opisany cały przebieg zabiegu
  • gość 2017.08.05 [08:13]
    wszystkie które rekomendują tu gabinety to we własnej osobie linergistki , a ja nie powiem gdzie robiłam brwi i powieki , powiem tylko jedno 1 lkasa ! na 5+ taka jestem zadowolona , trochę pocierpiałam i już pół roku cieszę się makijażem , jak mi zejdzie znów tam wrócę , teraz myślę o ustach .
  • gość 2017.08.09 [09:18]
    Makijaż permanentny to inwestycja, bo dobrze wykonany trzyma się 2-4 lata. Sama chodzę raz na 2,5 roku, bo lubię mieć mocno podkreślone brwi, a usta poprawiam rzadziej, bo lepiej się trzymają. Efekty pracy pani Agnieszki, do której chodzę można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/pg/MakijazPermanentn yKlinikaUrody/photos/?ref=page_internal. Żywe dowody na wprawną rękę usmiech.gif
  • pati4220 2017.08.09 [14:24]
    Zacznę od początku.. w zeszłym roku w czerwcu poddałam się zabiegowi mikroblendingu brwi, po pierwszym zabiegu barwnik praktycznie całkowicie zszedł, po dwóch korektach wygladał ok ale sam makijaż po pół roku zniknął . Więc nie wiele myśląc udałam się na nowy makijaz(nie na odświeżenie do kobiety u której wcześniej robiłam) ale do innego gabinetu. Było to w kwietniu 2017, po zabiegu brwi miałam granatowe!!!!!sami rozumiecie, że korekty nie chciałam.. barwnik zaczął się mocno wypłukiwać więc postanowiłam ponownie uda się do innego salonu na zabieg i co.. i mam znowu granatowe brwi ;(( co mam zrobic ???to kwestia barwników ??mojej cery ???czy iśc tutaj na korektę ???pomocy
  • gość 2017.08.13 [14:34]
    Witam robił ktoś makijaż w Madame Art czy zrobiły się brwi czerwono bordowe po czasie tak jak mi? Masakra a usta szkoda gadać. Niby sale pozytywne opinie ale to chyba ściema i czy znajdzie się ktoś niezadowolony jak ja ?? Proszę o odpowiedz bo aby sianko wyrzucone w bloto
  • gość 2017.08.14 [11:23]
    Robiłam w Wawie u Dominiki na Wilczej- salon "Jest pieknie" usmiech.gif polecam, profesjonalna lingeristka ze sporym doswiadczeniem i pasją do wykonywanej pracy. No i dobrze doradza, tak żeby efekt był estetyczny, nienachalny. Dlatego ciesze sie, ze tam trafilam- dzieki temu mam ladnie podkreslone brwiusmiech.gif
  • gość 86 2017.08.15 [13:43]
    Witajcie w zeszłą środę zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi. Od dwóch dni zaczął się łuszczyć. I jestem cała w ciapki. Tam gdzie się wyłuszcza pod spodem jest białe nic nie ma. To tak ma być. Linergistka mówiła że pigment się pojawia do 2 tygodni. Czy to prawda??? Bo już zaczęłam się martwić.
    Na razie tak wyglądam że część jest prawie że czarna, a gdzie strupki odpadły biało. Odpiszcie szybko proszę
  • balutka 2017.08.24 [12:56]
    ale to normalne nie przejmuj się, przecież miałąś nakłuwaną skórę, jak też robiłąm sobie brwi w magic visage na mokotowskiej i dziewczyna od razu mnie poinformowała że mogę spodziewać się takiego efektu dlatego nie panikowałam bo wiedziałam, że i tak muszę wrócić na poprawkę, dziwne że twoja kosmetyczka nie powiedziałą Ci o tym?
  • nonaczka 2017.08.29 [10:17]
    W Magic Visage p. Estera informuje o nakłuwaniu skóry. Zawsze rzetelnie, dlatego polecam zmienić salon.
  • balutka 2017.08.29 [15:07]
    oczywiscie, że tak jest mnie estera od razu uświadomiła, że będę miałą nakłuwaną skórę i że mogą pozostać strupki, więc nie wiem w czym problem.
  • meggyplu 2017.09.01 [12:54]
    Makijaż pernamentny mimo, że zabrzmi to dośc dziwnie zmienił moje życie... mogę zaoszczędzić mnóstwo czasu każdego dnia usmiech.gif Jeśli ktoś planuje taki zabieg w Tychach to zdecydowanie sugeruję gabinet kierach.pl. Robią naprawdę dobrą robotę.
  • gość 2017.09.06 [19:59]
    Ja ostatnio byłam w http://dolcevitasalon.pl i było mega, świetny salon kosmetyczno-fryzjerski usmiech.gif
  • Hala123 2017.09.11 [16:40]
    Ja polecam gabinet kosmetyczny https://beautyconect.pl/. Super fachowcy. Jestem zadowolona.
  • paulinkaz84 2017.09.12 [08:56]
    Ja zrobiłam makijaż permanentny oczu a dokładnie linia rzes- wyglądają optycznie na gestsze i górną kreskę na powiece. Skorzystałam z usług beautyconnect.pl i jestem bardzo zadowolona z efektu.
  • tyna7 2017.09.14 [09:39]
    polecam zaglądnąć do ofert tego salonu beautyconect.pl . mają bardzo ciekawe oferty cenowe.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...