Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość dorrciaa
barwnik maskującu uzywa sie również do przebarwień i blizn.u mnie kosztuje to 200zł. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka8507
pytanie do fryzjereczki. A gdzie dokładnie sobie robiłaś? tez jestem z pomorskiego i mam pewne obawy po przeczytaniu niektórych wypowiedzi. Mam wątpliwości co do koloru i ze bedzie sie zmieniał kolor. Jak poszukasz kogoś to bede wdzięczna za podpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala2323
czy jesli zastosuje sie ten korektor to nie bedzie sladu po permanentnym i brwi beda rosly normalnie??? jesli tak to super odrazu sie zapisuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorrciaa
nie bedzie śladu po tamtych brwiach i zawsze mozesz sobie zrobić ładne ciemno brązowe.powiedz ze chcesz zastosowac biały barwnik z żołtym,wyjdzie jak kolor skóry.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala2323
czyli to polega na tym ze na kreskach ktore mam rysuje sie nowe w koloze skory a one za 5 lat tez sie wybarwia jak te ciemne?? jestem brunetka o ciemnej karnacji a moj makijaz brwi jest w jasnym brazie. myslalam ze kosmetyczka ktora go robila zna sie na rzeczy i wie co mowi, jak mocno sie pomylilam..:( i zaplacilam za to 600zl i ksztalt mi sie nie podoba :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi83
Błagam o pomoc! Gdzie zrobić makijaż permanentny brwi w Szczecinie? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi83
Błagam o pomoc! Gdzie zrobić makijaż permanentny brwi w Szczecinie? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
naomi83 w salonie diament jest teraz promocja,za brwi biora 250 zl.na jasnej jest ten salon.w salonie visage ok.500 zl za brwi na ul.luczniczej w szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
nie idz do filozofii piekna w szczecinie,bo ci zdziercy biora tys zl za brwi.panie na onecie sobie chwalily pania agnieszke leśniewska z polic na ul.robotniczej.cena za brwi to 600 zl u niej.ma dobry sprzet i duze doswiadczenie.w diamencie tez maja dobry sprzet,ale nie wiem jak robia.daj znac jak sobie zrobisz,gdzie i za ile,boja tez chce,ale sie ciagle wacham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
naomi83 to jest strona firmy pani agnieszki lesniewskiej.ma ona salon w policach.cena za rwi to 600 zl.panie ja sobie chwala.ma dobre urzadzenie.zobacz sobie.i daj znac czy robisz,gdzie i za ile,bo ja cykro jestem i sie ciagle wacham:( http://www.purebeau-agi.pl/purebeau-agi-police/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi83
Jeżeli chodzi o takie sprawy to też jestem cykor,ale moje brwi to jest jakaś katastrofa i musze coś z nimi zrobic szczególnie że na nurkowanie się zapisałam. Dzięki za wszytskie namiary,dam na pewno znać jak się zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi83
A najgorsze jest to że nigdy nei widziałam u nikogo na żywo takiego makijażu,albo widziałam a nie wiem że miał. Szkoda że się tu nie wypowiedziała osoba która ma już taki makijaż i może polecić salon w którym robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
naomi83 nie ma za co.jakby co,to masz mojego maila,to napisz,to pogadamy.u mnie problem w tym,ze ja widzialam bardzo duzo pan z tym makijazem na brwi i ngdy w 100% mi sie nie podobalo.widzialam nawet jak robia.albo mi sie nie podobal ksztalt albo kolor.czasami 1 i 2.jestem jasna blondynka i boje sie,ze te brwi beda za ciemne,a moze sa jakies panie ze szczecina,ktore juz maja zrobione brwi i sie podziela wrazeniami i opinami w jakim salonie robily i czy go poelcaja?z gory dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agado
Ja tez dlugo rozmyslalam zeby zrobic makijz w Szczecinie, bo jade do mamy do Kolobrzegu na 2 tygodnie w wakacje i mogla bym wyskoczyc zeby cala twarz zrobic szybko. Robilam bardzo duzo wywiadow, siedzialam godzinami na internecie oraz telefonie i podjelam decyzje ze jednak nie bede wygodna i pojade do Poznania. Jestem umowiona do pani Krystyny Zych na wakacje. Nie poszlam na wygode bo wole pojezdzic troche niz pozniej zalowac przez pare dobrych lat. Jeszcze nie slyszalam zlej wypowiedzi na temat pracy pani Krystyny. Wygrala ona Kosmetyczke Roku 2006 za swoja prace i robi to od 10 lat. Jesli ktos robil sobie u niej makijaz to prosze dajcie znac. Naomi83 jesli nadal chcesz cos w Szczecinie to slyszalam i popieram Kukartka ze pani Agnieszka Lesniewska dobrze to robi. Zrobila ona brwi mojej kolezance i choc widzialam ja tylko tydzien po zabiegu to miala bardzo lady ksztalt i nadal rok po zabiegu jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kukuratka
jesli jestes blondynka wybierz napewno jasny braz. moja kolezanka taki zrobila i wyglada przeslicznie i bardzo slodziutko... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry pomylila mi sie nazwa-
KUKARTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
agado thx za info i 2 milej pani tez.agado a w sz-n to gdzie bys robila?u pani lesniewskiej czy inny salon polecasz?ja wiem,ze jasny braz,ale slyszalam,ze w wa-wie w sharleyu,a tam podobno robia najlepiej robia panie tylko czarnym barwnikiem,bez wzgledu na kolor wlosow i karnacji,bo grafit i brazowy podobo schodzi i wychodzi czerwony itp.i teraz sie boje robic brazowym:(a wam po brazowym zostal braz czy moze jakis inny kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agado
Czesc, W Szczecinie widzialam brwi ktore zrobila pani Lesniewska i byly bardzo ladnie wyprofilowane. W W-wie widzialam prace pani Doroty z www.kosmetyka.waw.pl i robi pieknie usta i brwi. Ja wybralam jednak pania Zych z www.christiana.prv.pl ze wzgledu na to ze robi to co dzien bo tylko sie tym zajmuje i to od 10 lat. Wiem ze dobrze wybralam i robie u niej cala twarz w sierpniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
agado powodzenia.mam nadzieje,ze ladnie ci wyjdzie,i ze bedziesz zadowolona.ja sie na dniach umowie na konsultacje i popytam co i jak.pojade do salonu visage na luczniczej jeszcze.podobno po permanetnym jakis czas nie mozna sie oplacac.ja bym robila w tym m-cu jesli juz,bo pozniej zaczynam prace zeby mi skora sie zdarzyla zluszczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli jestes jasna blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes jasna blondynka
najlepiej jest zrobic jasny braz.. bedzie wygladal naturalnie.. jesli dziewczyna jest brunetka i zrobi sobie braz to po jakims czasie brwi wygladaja jakby byly czerwone choc nadal sa brazowe.. to tylko taki efekt z powodu nie dopasowania tuszu do koloru wlosow...a brunetka polecam jasny braz z kropla grafitu- bedzie wygladal naturalnie......natomiast czern dla pań starszych.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
no wlasnie,thx za info,a jak z tego jasnego brazu wyjdzie mi czerwony?:(wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinien
ale zdecydowanie dla blondynek odradzam czern.bedzie wygladal barzdo sztucznie a przeciez nie oto chodzi. makijaz musi byc naturalny..... w wyniku nie dopasowania koloru brunetka ktore zrobily jasny braz po jakims czasie wydaje sie ze kolor sie przebarwil na czerwono ale tak nie jest aczkolwiek nie zdarza sie. kolor pozostaje ten sam tylko bardziej widoczny niz na poczatku jest kontrast miedzy tymi odcieniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam całość
Witam mam zrobiony pełny makijaż tzn.brwi kreski na powiekach i usta ,faktycznie na początku jest bardzo ciemno ale po ok.tygodniu odpadają strupy i makijaż jaśnieje o połowę wszystkim którzy sie zastanawiają to gorąco polecam zrobienie makijażu jest extra wygląda się super i wszyscy pytają co zrobiłam bo wyglądam inaczej, ładniej ,wyraźniej.Aha trochę boli ale do wytrzymania ,po miesiącu robiłam korektę też było na początku ciemno ale po wygojeniu efekt zaskakujący.Ja będę całe życie poprawiać makijaż bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorrciaa
Oferuję usługi makijażu permanentnego,mikrodermabrazji na terenie woj.pomorskiego.Mogę dojechac do klienta lub [rzyjmę u siebie w gabinecie usta z cieniowaniem-400zł brwi-400zł kreski na powiece górnej-300zł,dolnej-200zł,obie-400zł tel.501356316

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam całość
Jeszcze co do koloru to lepiej nie wybierać samemu koloru tylko zaufać kosmetyczce i pozwolić jej dobrac kolor dlatego że ona wie jak zachowa się kolor z czasem w danej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kosmetyczka
nie znala sie na tym co robi i dobrala mi zly kolor.... jestem zawiedziona........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
dzwonilam do pani agnieskzi lesniewskiej z polic wczoraj.koszt zrobienia brwi,to 700 zl.niestty wolny termin ma dopiero na grudzien:(WRR!!ja sie zdecydowalam na pania z salonu visage na ul.luczniczej w szczecinie.tez ma grafik zapelniony do min.czerwca,koszt brwi to 450 zl.wstepnie ide 29.03. 3-majcie kciuki.dziex.oby nie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena555
czesc jestem z warszawy i nosze sie z zamiarem zrobienia ust kontur z cieniowaniem w sharleyu u p Asi i mam pytanie czy ktoras z was robila sobie usta u tej pani i czy jest zadowolona a jesli nie to prosze moze ktos mi kogos poleci bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera3
robilam 2 tygodnie temu usta i zauwazylm ze prawa strona ust jest nieco mniejsza jestem jeszcze przed korekta ale nie wiem czy to cos pomoze moze ktoras z was miala ten sam problem prosze o odpowiedz dodam jeszcze ze mialam znieczulenie stomatologiczne i moze przez to te usta wyszly krzywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×