Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Linermed Justyna Jacewicz
Witaj, dobrze Twoi znajomi uspokajając Cię. Po 5-8 dniach makijaż straci 40-50% pierwotnego nasycenia barwy. Stanie się łagodniejszy i subtelniejszy, no chyba, że nie o kolor tu chodzi lecz o kształt. Można korygować makijaże alabastrem lub dobrać najbardziej zbliżony kolor skóry. Nie można niestety wykonać korekty wcześniej niż tygodnie od pierwszej implantacji. Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zrobiłam komplet
za dwa tysiące. Elegancki, subtelny i na najlepszym na rynku sprzęcie. Prawie bezboleśnie z dobrym znieczuleniem. Pani kosmetolog konkretna, profesjonalna pięknie dobrała mi barwy. Nie mogę przestać się na siebie patrzeć. Podam wam numer 32 7674245. Będziecie zadowolone. Profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelkika
witam czy zna któraś jakiś sprawdzony i dobry punkt w Wrocławiu w którym można zrobić niedrogo makijaż permanenty ust i oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia_zap
Witam was, co do pytania mojej poprzedniczki moja siostra robiła w rynku w gabinecie bluesea w rynek 52/2 trafiła tam ze strony www.bluesea.pl i mogę śmiało powiedzieć, że bardzo ładnie wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PMS-----------------
Zamierzam zrobic usta makijazem permanentnym i potem je powiekszyć. Dowiadywałam się na ten temat. Stwierdziłam, ze zrobie makijaz u lekarza, wówczas nie bedzie boleć. Podobno lekarz znieczula zastrzykiem usta i nic nie będę czuła. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Owszem może mniej boleć, jednak należy wziąć pod uwagę fakt zniekształcenia ust przez działanie znieczulenia tak jak u dentysty. Kąciki ust opadają i można źle ocenić kształt- naturalną mimikę. Należy zatem wykonać sam kontur a następnie do wypełnienia można znieczulić. Nierzadko się zdarza, że po doświadczeniu pigmentowania samych konturów okazuje się, że dodatkowe znieczulenie nie jest konieczne:-) Ja wykonuję makijaże również z opcją znieczulenia przez lekarza w gabinecie Medycyny Urody dr Urszuli Brumer na ul. Oświatowej 14 - Bemowo-Jelonki. Pozdrawiam Justyna Jacewicz 505 025 442 www.linermed.pl www.medycyna.urody@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE PRZESADZAJCIE
ja zrobiłam cała twarz za jednym razem i przeżyłam. To nie jest niedowytrzymania!!Po co znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dothy
Witam, tak czytam i czytam te Wasze doświadczenia, bo sama jestem zdecydowana by sobie zrobić brwi i może usta, ale tak różne są opisane wrażenia i pozytywne i nie , że już sama nie wiem. Tymbardziej, że mieszkam w Toruniu i nie mam bladego pojęcia gdzie tutaj zrobić, żeby było profesjonalnie i żeby nie dołączyć do grona niezadowolonych. Proszę WAS bardzo jeżeli możecie mi polecić w Toruniu, albo gdzieś blisko profesjonaliste? i jeszcze jedno pytanie, na czym polega makijaż permanentny brwi? bo koleznaka mi mowila ze to sie najpierw goli cale brwi i potem właśnie wstrzykuje barwnik, czyli jakby taki tatuaż? czy to prawda? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobiłam całą twarz
najbardziej jestem zadowolona z ust, uważam że są teraz b. wyrażne. Brwi i oczy z kreskami + cieniowanie delikatne oczu daje głębię spojrzenia. Chodze na basen dobrze wyglądam, wstaje rano świetnie wyglądam ! Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podzielam wypowiedz
poprzedniczki. Permamentny to przedewszystkim wygoda na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dothka
Mam pytanie do powyższych wypowiedzi, gdzie dziewczyny robilyście sobie ten makijaż? prosiłabym o namiary i dzięki za pozytywne wypowiedzi, juz jestem pewna na 99%, że sobie zrobie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też zrobiłam
Zrobiłam sobie usta rok temu. Zanim jednak zdecydowałam się na zabieg, długo czytałam opinie na róznych forach. W końcu poszłam do tak zwanej "renomowanej kosmetyczki " , o wiele droższej niż inne !!! Wolałam więcej wydać kasy , aby nie mieć problemów jakie własnie mam !!!! Bo teraz jestem strasznie niezadowolona !!! Przede wszystkim zależało mi na tym , aby makijaż ten był naturalny. Nie chciałm , aby kontur był zbyt wyraźny i rzucał się w oczy. O tym wszystkim poinformowałam swoja kosmetyczkę. A jak jest ??? Konur jest ostry i bardzo ciemny , jakbym wymazała się brązową konturówką !!! Wypełnienie ust jest w o wiele jasniejszym kolorze i teraz po roku nie ma już po nim prawie śladu, natomiast te krechy są nadal takie straszne !!!! Zaraz po zabiegu chciałam , aby zniwelowała mi kosmetyczka taką wyraźną róznicę pomiędzy konturem , a wypełnieniem , ale powiedziała mi , że się nie da !!!! Poradziła za to , aby kupić sobie pomadki kryjące firmy MAXFACTOR. Co miałam zrobić , aby nie straszyć ??? Od roku kupuję te pomadki dwa razy w miesiącu i przykrywam to co zchrzaniła kosmetyczka. Muszę dodać że kosztują one bagatelka 50 zł , więc co miesiąc stówka mi idzie na to !!!!!!! Co mam zrobić ??? Może dziewczyny wiecie , czy można jakoś zaradzić i zniwelować te krechy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
Witam, Te krechy można wydrapać jeżeli leżą w naskórku plytko jeżeli zaś są głęboko położone to może być problem. Ja ostatnio drapałam koleżance różowy kontur , który był zrobiony u kogoś innego i dało się go usunąć . Trzeba być świadomym tego , ze drapanie to bardzo poważna sprawa i duża rana , która może się dlugo goić. Pozdrawiam Viola 660-540-028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowanazłotem
Ja też zrobiłam makijaż trwały, ale zrobiłam w renomowanym gabinecie, wykonany przez lekarkę. Zawsze zanim cos zrobię to przeczytam wszystkie fora i opinie co jest dobre co jest złe. Ja jestem bardzo zadowolona. Przygodę z makijażem zaczęłam od brwi, których miałam kilka. Na pierwszym spotkaniu lekarka pokazała mi katalog chyba z 50 rodzajami brwi, zaproponowała te, które bedą pasowały do mojej twarzy, wspólnie wybrałyśmy 3 wzory, które pasowały do mnie i zaczęła malowanie ich na moich resztkach brwi. Zrobiła zdjęcia mojej twarzy 3 razy i wydrukowała na jednej kartce. To trwało z 1,5 godziny. Dała mi to do domu i kazała sie zastanowić i zadzwonić jak się zdecyduję. Wszystkie 3 były niesamowicie naturalne, ale róznica była w tym jak będą mnie odbierać ludzie. I ona to mi mówiłą. Jestem kadrową w firmie, która zatrudnia 5tys osób. Ludzie muszą mnie odbierać miło, ale stanowczo, ale nie odpychająco. Pierwsza wersja brwi była łągodna, wyglądałam na obrazku miło. To był taki stanowczy aniołek, zbyt miły dla ludzi, druga wersja z dosć uniesieniem brwi takie że miłe, ale uważaj, nie zajedź daleko, bo przesadzisz. Trzecia wersja były dosyć długie i bardzo podnosiły moja z lekka już opadajacą powiekę. Wiecie mam 40-che, a młodych lasek w Firmie kręci się mnóstwo. Ostatnia wersja była odmładzająca ale i sexy. Przeznam się wam, że wybrałam ostatnią. Zaryzykowałam, ale chciałam sie czuć bardziej kobieco. Stwierdziłam, ze praca pracą a ja kobieta chce być kobieca. Zapłaciłam za dopasowanie brwi 100zł, a za brwi 700zł. Ale nie poszłąbym gdzie indziej. To co czytam na forum to jest jakis koszmar. Mam piekne brwi, wiadomo, że skusiłam się na usta i krechy na oczach, ale mnie nic nie bolało. Dostałam za każdym razem zastrzyk, wcześniej to miejsce lekarka znieczuliła mi jakąś z lekka cuchnacą pastą, że nie czułam zastrzyku. Wiem, że sprzęt i barwniki sa z Szarleja z Warszawy. Podobno sa najlepsze. Lekarka jak robiła mi makijaż cały czas gadała, wszystkiego sie dowiedziałam. W Firmie mówią , ze się zakochałam, bo tak dobrze wyglądam. A co jeszcze lekarka napisała mi harmonogram odmładzania twarzy. No i chyba zacznę z tego korzystać. Jestem zauroczona złotem, żeby nie było widać zmarszczek wokół ust - fajorki-. Także jeżeli ktoś chce zaoszczędzić to ma jak jedna z młodych pieknych lasek od nas z ksiegowości - brwi ma narysowane- dwie wstretne linie, któe rzucają się w oczy, jakby nieumiejętnie się umalowała. Inna z kolei ma usta jakby miała wiecznie rozmazane. Ja widzę o co chodzi, ale po co mam mówić. Kiedys natrafiłam na rozmowę, że gabinet w którym ja robiłam makijaż jest stanowczo za drogi. Ale ja nie wyglądam jak żle umalowana. Kazży dobrze wykonujący swój zawód sie ceni. Ale tez jego klijenci sa zadowoleni. Polecam profesjonalistów. Czujesz się jak ksieżniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dothka
mam pytanie do Ciebie "zainteresowana złotem", bo z tego co opisujesz jestes zadowolona a sam przebieg zabiegu de facto widać , że zrobiony przez profesjonalną lekarkę. Czy mogłabyś mi podać dokladne namiary na tą panią? byłabym wdzięczna i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też zrobiłam
Ja za swój makijaż zapłaciłam rok temu 1100 złotych, czy to mało ??? Wolałam dać więcej , aby było lepiej, bo to przecież twarz !!!!! Teraz widzę , że to co drogie nie musi być zawsze dobre !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja robiłam
u Pani kosmetolog. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowanazłotem
Do Dothki, podam Ci namiary na maila, nie chciałabym, żeby ktoś mnie posądzał o reklamę, no wiesz o co chodzi, ale podaje ceny, które podobno jak mówiły moje współpracownice nie są niskie: brwi - 700zł, usta - 1000zł, kreski górne i dolne - 350, dolne 250zł. Ale nic Cie nie boli, czujesz tylko jakby ktoś konturówką jeździł po Twoich ustach. No i co jeszcze dobre, dostajesz krem na wazelinie do smarowania w gabinecie, nie musisz chodzić i szukać po aptekach, zastanawiać sie czy to taki czy nie taki. Co ważne dla osób pracujących jak ja pracują w soboty do późnych godzin . Ja wyszłam po brwiach około 21, a po mnie czekałą jeszcze pani na makijaż. A sam makijaż jest perfekcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijorkka
Do zainteresowanejzłotem Robiłam makijaż permanentny we Wrocku 3 lata temu. Bolało jak diabli. Brwi mam grubszą kreskę na początku i taki fifcik na końcu, taki pierdolnik. Zapłaciłam 800zł, a nikt nie zauważył. Jak czytam to co napisałaś to aż miło, że tak można. U mnie akurat nie chodzi o kasę. Bo tyle samo zapłaciła, ale tej kosmetyczki nikomu nie poleciłam. W towarzystwie słyszałam, że ktoś chce iść tam na makijaż, powiedziałam tylko, że słyszałam, że zamknęli. Nie chcę być złoścliwa. Ale chcę zrobić usta. Czy to twoje cudo od makijażu robi też cieniowanie na ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Mam pytanko.chcialabym zrobic sobie taki makijaz,ale nie wiem gdzie znalezc dobry i profesjonalny zaklad.Czy gdzies w toruniu znajde go? Prosze dajcie mi jakies namiary. Z gory dziekuje.Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivis
polećcie mi proszę kogoś, kto dobrze wykonuje makijaż permanentny w Tarnowei lub Krakowie, pozdrawiam, m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarnów to
strasznie daleko, ja zrobiłam na śląsku w piekarach śląskich mają najlepszy sprzęt, szybko, perfekcyjnie i co najważniejsze bezboleśnie w studio q10.Robi kosmetolog i bardzo ładnie dobiera kolory.Ceny bardzo przystępne. poszukaj u siebie jakieś sensownego gabinetu i zapytaj jakim robią aparatem, pamiętaj że najlepszy to permvisage time line ultracontour. dużo sie dowiadywałam zanim się wybralam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzępliwa
Napisz Zainteresowanazłotem gdzie robiłąś , żądna z nas nie odbierze to jako reklamy, a moz.esz w ten sposób nas ukierunkować. Mozemy mieszkac daleko od Coebie, ale moze Twoja pani lekarz ma kolezanki w naszym regionie. Wiesz, to nie powinno być jak tajemnica. My tez nie chcemy zeby nas bolało i chcemy zebysmy ładnie wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amuletka
Zainteresowanazlotem, jeśli jeszcze tu zaglądasz, to napisz proszę gdzie robiłaś makijaż - muszę wykonać makijaż brwi i naprawdę już nie wiem gdzie to zrobić :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez dostałam
super znieczulenie, bo nic nie czułam i kosmetyki do pielegnacji w domu. mam perfekcyjny makijaz całej twarzy, korekta byla w cenie,pełna sterylnosc i najnowszy sprzet. takie usługi lubie i polecam. malwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez dostałam
śląsk tel 32 7674245 najpierw byłam na bezpłatnej konsultacji, dali mi Heviran żeby zapobiec ipryszce na ustach. A Usta mam cudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowanazłotem
Ja robiłam makijaż w Słubicach, podaje numer telefonu do lekarki, która mi to wykonała 0-695- 178- 309. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, rozpisujecie się na temat porządnych sprzętów i barwników, a czy możecie podać nazwy tych przedmiotów? jak depilacja laserowa to tylko light sheerem, bo najlepszy, a jak makijaż (oczy) to czym? i jakie te barwniki? co to znaczy z Sharleya w warszawie? Sharley to salon kosmetyczny (ujmując w skrócie).. sorry ze zasypuję pytaniami, ale to dość ważne.. :) aha, i czym miałyście robione wypełnianie ust? kontur to ok, ale wypełnianie? hialuronem? czym..? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnanapopraweurody
Ja byłam w Sharleyu. Maja tam bardzo dobry sprzęt i makijaz wyszedł cudownie. Nie chce reklamowac, ale wyglądam olsniewajaco. Teraz zamierzam zrobic kilka korekt u lekarza medycyny estetycznej. Zagladnęłam na topik o Botoxie i wybieram sie do lekarki - czarodziejki. Musze sama popróbowac tego cudownego srodka.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniłam się
Zrobilam makijaż :)usta z cieniowaniem i brwi i jestem zachwycona!! dziewczyna dała mi takie znieczuleie , że nie cułam bólu( leciutkie szarpniecia) kolor mam dobrany do mojej urody a brwi mam po prostu piekne. Moja linergistka za pierwzsym razem dała mi 10 kształtów brwi żebym mogła sobie wybrać , które najbardziej mi odpowiadają, przeprowadziła ze mną wywiad czy choruję na coś itd. oraz zrobiła mi zdjęcie przed , w trakcie malowania flamastrem oraz po wykonaniu makijażu . Spędziłam w gabinecie w sumie trzy godziny ale było warto. Warto się zmienić:) polecam :):) zapomniałam dodać ze robilam na ślasku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×