Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość mam całość
jak będziesz robiła korektę to zrezygnuj z znieczulenia tylko popros o znieczulenie miejscowe-lidokaina a nierówność można poprawić tylko przed zbiegiem dokładnie pokaż o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera3
mam calosc ile razy poprawialas usta i czy przy znieczuleniu miejscowym o ktorym wspominasz nie czuc bolu a jeszcze gdybys mogla napisac gdzi mialas robione usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znieczulenie stomatologiczne
właśnie tak skutkuje, niestety troche sie puchnie i tak sie to kończy, ja robiłam makijaż w Studio Urody Q10 Piekary i tam dostałam super znieczulenie nic nie czułam, zupełnie nic i ie spuchnęło mi nic a efekt NIESAMOWITY! Nie moge sie oderwac od lustra, nareszcie jestem WYRAŻNA>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola878
Czesc wszystkim : Gdzie najlepiej zrobic makijaz pernamentny we Wroclawiu? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadeo
Witam dziewczyny czy ktoras z was robila sobie usta w Sharleyu w Warszawie jesli tak to u kogo i co sadzicie o tym studio bo ja slyszalam ze jest przereklamowane czy to prawda? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivis
Witam, mam do wyboru kilka salonów kosmetycznych w Krakowie, czy któraś z Was może mi poradzić, który jest najlepszy i czy ewentualnie, słyszałyście coś negatywnego lub pozytywnego o nich lub same w nich robiły sobie brwi i oczy? Są to Drei Hexen, Sun Studio na Karmelickiej, Metamorfoza na Stolarskiej, Euro Beauty na Dobrego Pasterza i La Femme na Zwierzynieckiej - w Krakowie, poraździe mi coś. Pozdrawiam, v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciu
mam pytanie, mam makijaz na ustach juz 7 lat, nie zmienil sie kolor, nawet nie wyblakl, nie podoba mi sie juz ten ksztalt konturu, ktory mam, dlaczego makijaz nic mi nie schodzi? ile lat on powinien wlasciwie sie trzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLena25
Witam czy ktoś może mi poradzić gdzie najlepiej zrobić makijaż w Szczecinie? Myśle o dolnych kreskach na oczach. Może któraś z Was ma jakies doswiadczenie i może mi cos doradzi POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
mlena25 temat byl juz poruszany pare postow temu,ale przypomne,ze polecam salon visage w szczecinie na u.luczniczej 74 b u pani joanny wiszniewskiej-sama do niej ide 29.03. 3-majcie kciuki.robie brwi.koszt-450 zl.dobrze tez robi pani aga lesniewska w policach troche drozej,ale u niej trzeba czekac prawie rok na termin,u pani asi w salonie visage tez oblezenie duze,wiec nie wiem kiedy chcesz zrobicc,ale lepiej dzwon juz teraz,bo w tym roku sie juz mozesz nie zalapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zrobione usta
Robiłam makijaż permamentny dwa razy i o dwa razy za dużo.Mam naturalny ładny kształt ust i co zauwazyła kosmetyczna nierówną brodę jak wiekszość z nas. Pani chciała mi kształt ust zrównać z tą nierówną brodą co wyszło za pierwszym razem bardzo nienaturalnie. Na zdjęciach usta wyglądały krzywo, a broda również inaczej niż wcześniej. Przy zdjęciach bez tego makijązu nierówność brody nie była widoczna. Pamiętajcie jedna i druga połówka twarzy nie zawsze są symetryczne. Jak potkresliłam usta, to zdecydowania wyraźniejsze stały się moje niepropocjinalne rysy. Usta po pierwszym makijazu były większe i niestety wyglądałam starzej. Po jakimś czasie usta zbladły (dość szybko) i wtedy znowu postanowiłam zrobić to samo, bo miałam nierówny koloryt.Zrobiłam najpierw konturówkę, ale już nigdy nie poszłam na wypełnienie. Konturówka miała jak dla zbyt ciemny kolor. To było koło 8 lat temu. Dziś Nadal lekko konturówka jest widoczna, kolor troszkę nierówny, ale usta już wyglądają naturalnie i dziewczęco. Zastanówicie się, bo jesli makijaż wyjdzie krzywo, to niestety macie go już na wiele wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 3do 5 lat
powinien trzymac sie makijaz, jednak wszystko zalezy od tego jak gleboko pod skore wbila sie kosmetyczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja swój makijaż
zrobiłam u pani kosmetolog Magdaleny Pisarek w Studio Urody Q10 śląsk, jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi, mam zrobione brwi, oczy efektem Smoky i usta, maja bardzo nowoczesny sprzęt i na prawde świetnie potrafia doradzić co i jak zrobić.Korekty w cenie, Pani zawsze do dyspozycji klientki , jak miałam pytania po i chciałam żeby zobaczyła jak sie goi nie było problemu zawsze chetnie służy radą, dla mnie to ważne bo nie pozostawiła mnie samej sobie, a efekt rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam całość
wera 3 usta po pierwszym zrobieni w niektórych miejscach mi wyblakły więc po miesiącu robiłam korektę i te nierówności zostały poprawione.Mnie usta trochę bolały mimo znieczulenia ale do wytrzymania i nie spuchły bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam całość
wszystkim którym makijaż trzyma się 5,6,7 lat i nie zmienił koloru oznacza nie makijaż a trwały tatuaż który prawdopodobnie już nie zejdzie, prawidłowo wykonany po roku już zaczyna blednąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
wlasnie wrocilam z zabiegu u pani asi z salonu visage w szczecinie na ul.luczniczej.mialam robione brwi.sa super.extra ksztalt i kolor.nic nie bolalo-super znieczulenie.polecam salon visage w szczecinie na ul.luczniczej i pania asie w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
hej dziewczyny, mam nierowno wykonany makijaz brwi ktore byly zrobione 1,5 roku temu, i podobno jest mozliwosc ich zamalowania kolorem ktory sluzy do kamuflarzu robi sie to tym samym sprzetem co makijaz permanentny,kosmetyczka ktora bedzie mi to zamalowywac mowila ze nie bedzie przebijal makijaz brwi. Kolor bedzie niewidoczny i na zawsze zatuszuje zle zrobione brwi,zastanawiam sie czy to prawda czy warto???? co sadzicie czy ktoras slyszala o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam całość
Wydaje mi się że raczej powinnaś poprawić kształt brwi a nie zamalowywać je bo przypuszczam że nigdy nie jest się w stanie dobrać koloru idealnie do koloru karnacji a pytałaś co będzie jak np.opalisz skórę jak wtedy zachowa się kolor?Ja na twoim miejscu przemyślałabym to bo jeżeli nic z tego nie wyjdzie to efekt może być okropny.A jeszcze jedno kiedyś czytałam że wszystkie takie zamalowywania to jest ostateczność i raczej nie stosuje się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba robic na
porządnym sprzęcie i u rofesjonalistek a nie chalupniczek, ja robiłam Permvisage i jestem w 100% zadowolona, nie mialam żadnych problemów! Nie wiem o czym wy tu sie rozpisujecie!Współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
moje brwi sa troche za cienkie i kolor nie do konca jest wyrazny,slabo 1 widac i na koncu robi sie czerwonawa,ale jestem pare dni po zabiegu i przede mna korekta,mam nadzieje,ze mi to poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1975
hmm do kiciaka, mialam wlasnie usuwac niedobrze zrobiony makijaz sprzed paru lat barwnikiem w kolorze skory, umowilam sie na lipiec w gabinecie w Polsce, ale poniewaz mieszkam w stanach a w polsce bywam tylko na wakacje, to poszlam sie tu do znanego salonu makijazu pernam. zapytac czy tez takie metody stosuja, dobrze zrobilam bo okazalo sie, ze tu usuwaja makijaze i tatuaze wpuszczajac ta sama maszynka co sie robi makijaz jakisc roztwor solny, ktory rozpuszcza ten barwnik, wczoraj bylam pierwszy raz na zabiegu, musze jeszcze dwa razy to powtorzyc, dzisiaj wyszedl mi strupek w kolorze makijarzu, ale tak ma ponoc ma byc bo w ten sposob wychodzi wlasnie pigment, moze wrato popytac w dobrych salonach w Polsce, czy takie metody gdzies stosuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1975
a dotego zaoszczedze kase bo przy obecnym przeliczniku dolara to w Polsce wszelkie zabiegi kosmetyczne w tym takze makijaz prenamentny wychodzi teraz drozej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile to kosztowalo
w dolarach?? daj znac jak juz wszystkie zabegi zrobisz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
ide 19 na korekte.musze swoje pogrubic.i mam chyba za jasny barwnik.slabo sie przyjal.chcialam naturalnie wygladac,ale za malo chwycil.za jasny jest i za malo widac.musze je przyciemnic i pogrubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1975
300 dolarow, ..na razie mam wciaz strupki, ale juz w miejscach gdzie odpadaja jest jasniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1975
300 dolarow, ..na razie mam wciaz strupki, ale juz w miejscach gdzie odpadaja jest jasniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjereczka
Do dorrciaa. Czy ty widziałaś jak wygląda makijaż zrobiony przez Ciebie po około roku? Z przykrością stwierdzam że ta pani mnie tak urządziła, Też robiła mi brąz z kroplą grafitu. I oczywiście miał być piękny kolor, Nie Polecam wyglądam fatalnie brwi są granatowe Zrobione nad naturalną linią.A tłumaczenia typu ze barwnik rożnie sie utlenia, do mnie nie przemawiają , bo nie był to mój pierwszy makijaż a poprzedni nie był granatowy.Nie mówiąc już o kształcie. Zainteresowanym mogę wysłać fotke, moje brwi wyglądają gorzej niż źle .Nie dajcie sie skusić niskimi cenami które oferuje pani Dorota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze wiedziec dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorrciaa
Osobom ,którym opada powieka robi sie nad naturalna linią,wowczas wyglada to przejrzyscie i powieka jest wieksza.Zawsze można taki tatuaz usunąc wpuszczajac naturalny barwnik tylko trzeba się zgłosic a nie uzalać sie nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjereczka
Ale mi nie opadają powieki ani trochę ,za twoją korektę dziękuje ale nie skorzystam .już widzę jak dobierasz barwnik do karnacji aż strach pomyśleć. Naprawdę ciężko mi jest zrozumieć , taki zawód to ogromna odpowiedzialność jeżeli nie robisz tego perfekcyjnie ( a dużo Ci do perfekcji brakuje) to po co w ogóle sie do tego zabierasz? Twoje argumenty nie docierają do mnie .Dlaczego brwi zrobiłaś mi granatowe , przecież miały mieć piękny odcień? Dlaczego jedna brew jest pół okrągła a druga jakby była zrobiona od ekierki? I Ty mi mówisz że użalam sie nad sobą? Bezczelna to mało powiedziane, zrobiłaś mi krzywdę na lata a tak naprawdę to nie wiem czy twój makijaż w ogóle zejdzie.Dodam tylko że końcówki są też bardzo grube. Nie jedna kosmetyczka u której byłam komentowała to co mi zrobiłaś. Zal mi twoich kolejnych ofiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mi tez
i mysle ze to bedzie jakas przestroga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×