Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Właśnie dzisiaj wróciłam z korekty kresek dolnych, bardzo mi sie podoba, mam bardzo rzadkie i jasne rzęsy, którym nawet henna nie bardzo pomaga, ale za to duze oczy, które wymagaly zarysowania konturów, aby bylo widac dokładnie jaki mają kształt ;), jestem bardzo zadowolona, wiem oczywiscie, ze niewielka czesc makijazu sie wykruszy i zostanie delikatna kreseczka, ale gorne juz dawno po korekcie, podkreslaja mi ksztalt oczu i dodatkowo zwalniaja mnie z codziennego podkreslania ich kredka i rozciagania oka. zabieg poczatkowo mnie przerazal - igla szybko poruszajaca sie przy oku, mialam rozne wizje, na przyklad wbijajacej mi sie prosto w galke oczna :), ale duzo o tym czytalam, wiec w koncu sie zdecydowalam, i jestem na prawde zadowolona. ceny jak na makijaz bardzo przystepne znalazlam, no i poszlam, linergistka jest rowniez pielegniarka, wiec od razu poczulam sie pewniej. teraz zaczynam planowac usta....:). jezeli ktos bylby zainteresowany to podaje numer telefonu mojej linergistki 505 025 442. serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe usta mam
hmmm a ja mieszkam w Mielcu...więc już totalnie nie wiem gdzie jechać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azumi2
a ja mam takie pytanie? czy jest mozliwy maikjaz pernamentny ust- wypełnienienie i cieniowanie bez konturu, nie chce obrysowanych kresek tylko wygląd pełniejszych ust czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linermed Justyna Jacewicz
Witam, oczywiście, że jest możliwe. Wystarczy użyć tego samego koloru do kontur, który jest konieczny, aby nadać kształt ustom a następnie wypełnić usta barwnikiem. Efekt końcowy to naturalne jednolite usta. Myślę, że już dawno odchodzi się od odznaczania konturu ust innym niż reszta kolorem. Teraz każda kobieta chce wyglądać naturalnie:-) Pozdrawiam Justyna Jacewicz gabinet Linermed - Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobiłam sobie ostatnio
permanentny pieprzyk w okolicy górnej wargi jest sexowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula...
Witam! Wczoraj mialam robiony makijaz permanentny brwi! Nie wiem czy to normalne, ale na poczatku Pani wyciela mi wszystkie moje brwi :S Na dodatek jak przecieram brwi mascia ta zostaja slady krwi... Blagam... Pomozcie...Czy to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezu A gdzie ci
to zrobili? Oczywiście, że tak nie powinno być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agado
Witam Czy ktos mi moze pomoc? Podjelam decyzje o zrobieniu sobie makijazu. Chce brwi, kreski na gornych powiekach i kontor z cieniowaniem ust. Siedze juz miesiac na komputerze szukam dobrych kosmetyczek i glupieje coraz bardziej. Ja chce przyjechac do Polski na ten zabieg wiec jest mi bez roznicy gdzie go wykonam. Prosze pomozcie mi gdzie tu jechac. Chce zrobic wszystko na raz bo im wiecej bede latac tym wiecej kosztow. W Angli caly ten zabieg kosztowal by mnie okolo £1000 wiec w Polsce jast zdecydowanie taniej. Jaki sprzet jest najlepszy? O co musze pytac bo wywiad moge zrobic tylko przez telefon? Na co zwracac uwage? Prosze pomozcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Posłuchaj ja mam makijaz pernamentny od maja, mam kreskę,ust z konturem i cieniowaniem i brwi.To jest rewelacja.O co masz pytać?napewno o opryszczkę.ja jej nigdy nie mialam ,ale moja kosmetyczka kazala mi wykupic takie tabletki ,aby zapobiec wychodzeniu na ustach.Na to trzeba miec receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Mieszkam w Elblagu i tu bardzo fajnie moja kolezanka robi.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agado
Dziekuje wam bardzo za pomoc w podjeciu decyzji i wszystkie porady. Jestem juz umowiona na lipiec i dam wam znac jak juz bedzie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
ja bardzo chciałam sobie zrobic brwi, Jak dlugo sie czeka na calkowite zagojeni brwi? chodzi mi o taki moment ze mozna wyjsc normalnie by nie skapneli sie ze cokolwiek mialam robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiii
I czy mozecie polecic dobry salon we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia06
czesc chcem sobie zrobic kontur ust ale nie wiem jak dlugo bedzie mi sie to goilo bo w pracy moge wziasc tylko dwa dni wolnego czy te dwa dni wystarcza na zagojenie?pracuje z ludzmi i nie moge pozwolic sobie na posmiewisko(chodzi o mocny kolor lub opuchlizne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjereczka
Witam.Robiłam makijaż na brwi po raz drugi. Za pierwszym razem super byłam zadowolona , ale gdy makijaż zszedł chciałam go odświeżyć ponieważ nie mogłam udać sie tam gdzie poprzednio (były to targi kosmetyczne) umówiłam się z panią z okolic Tczewa (ogłasza sie na allegro) Dorota Deyna .Oczywiście pytałam o tusze itd. bo znam przypadki gdzie makijaż po pewnym czasie robi sie niebieski. Pani Dorota upewniła mnie, że moje brwi na pewno nie zrobią się niebieskie. Brwi mam zrobie nad naturalną linią ,moje włoski które odrosły tworzą drugą linie więc jak ich nie przytne wyglądam jakbym miała podwójne brwi! Kształt jest tragiczny obie brwi bardzo różnią się od siebie jakby wykonywały je dwie różne osoby . No i jakby tego było mało są granatowe! Makijaż robiłam około roku temu i bardzo powoli schodzi zdaje sobie sprawe ze kształtu już sie nie da poprawić ale może odcień da sie zmienić? Może znacie kogoś z doświadczeniem kto byłby w stanie poprawić mi brwi z trójmiasta i okolic? Mój gg 3047333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estrella1
Witam, zastanawiam się nad zrobieniem konturu ust. Jaki odcień wybrać żeby było naturalnie? Coś w różu? Boje się, że będę miała czerwone krechy a ja chcę bardzo delikatnie. Czy napewno kolor jaśnieje po 3 dniach o połowę? A może ktoś zna dobry salon w Szczecinie? Aha, często robią mi się zajady. Czy to nie jest przeciwskazanie? Właśnie z tego powodu chcę m.in. zrobić ten makijaż bo po stosowaniu szminek i kredek pojawiają mi się często zajady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka78
Czy ktoś mógłby polecić dobry gabinet w Elblągu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice01
W Szczecinie polecam Filozofię Piękna, odradzam wszelkie gabinety z niedoświadczonymi kosmetyczkami po kilkudniowym kursie (np. salon Paris na Piastów!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaluska
Hej, własnie wróciłam z zabiegu i jestem przerażona! :) zrobilam sobie brwi, kształt mi sie podoba ale kolor jest zbyt wyraźny! niby po tym jak mi sie zrobi strup i zejdzie, to kolor w 50% straci na intensywności (że mi niby wyjasnieje). czy to tak faktycznie jest? niech mi ktos powie bo narazie to straznie żałuje. sztucznie sie czuje z tymi brwiami. pomocy :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala2323
Witam wszystkich. w pazdzierniku06' zrobilam sobie brwi. na pozcatku bylo dobrze ale jak tylko kolor zaczal schodzic jest fatalnie. mysle aby zrobic korekte cokolwiek zeby uratowac swoj wyglad. tym bardzeij ze w tym roku wychodze za maz.. Jak narazie to codziennie rano maluje czarna kredka ale powoli mam juz dosc. moje brwi sa czerwone i wygladam idiotycznie jak ich nie zamaluje. makijaz robilam na slasku u dziewczyny w studio ktora teraz wyjechala za granice i poprostu jej nie ma . podajcie jakies namiary na profesjonalistke .Ratujcie. i jeszcze jedna rada: ZASTANOWCIE SIE 100 RAZY ZANIM COKOLWIEK ZROBICIE ZE SWOJA BUZIA.. DOCENCIE TO CO MACIE I JAK WYGLADACIE.. czasami jest juz tylko gorzej:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala2323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjereczka
abaluska Nie Martw się , jak strupek zejdzie to brwi będą jaśniejsze na pewno o 50 % .Musisz tylko je dużo smarować specjalną maścią albo poprostu wazeliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajdusia
Witam Ja brwi smarowałam zwykłym kremem nivea.Kolor blaknie w 50 %, zalezy tez od tego jak barwnik wchłania się w skóre.Ja mam brąz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorocik10
Witam ,niedawno zrobiłam sobie kreskę górną jeszcze czekam na korektę żeby tak naprawdę ocenić jak to wyszło , ale chodzi mi o to że chcę zrobić sobie usta,tylko pani u której robiłam oczy( ponoć na sprzęcie Long Tajmer Liner,)powiedziała że ciemne kolory barwnika na ustach nie poleca bo zmieniają kolor robią się fioletowe zresztą pokazała mi to na swoich ustach ,doceniam jej szczerość ,ale jak wybrać .Może któraś z was zna salon w Warszawie godny polecenia pomijam Sharley gdzie są pół roczne terminy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunia69
dziewczyny! Ja już jestem że tak się wyraże weteranką, mam zrobione kreski dolne, górne, brwi i usta. Usta (kontur) robiłam dwa razy i w poniedziałek robię po raz kolejny z tym, że całe. Kreski i brwi robiłam dwa razy i za pierwszym razem były zrobione źle. Po kilku latach zaczęły mi się wybarwiać na ...... czerwono! Dzięki Bogu mieszkam w Warszawie i miałam szanse zobaczyć kilka koleżanek z perfekcyjnym makijażem permanentnym zarówno kresek jak i brwi i ust i zawsze jak pytałam gdzie robiły to odpowiedź była: Sharley. Ja zdesperowana stanem moich oczu po poprzednim zapisałam się do Pani Ani Magnuska i kobieta ta uratowała mój wygląd, chociaż muszę powiedzieć, że nie była jakaś bardzo sympatyczna i podczas zabiegu nie byłam pewna co też \"wyczynia\" na mojej twarzy. Szczerze mówiąc byłam trochę załamana, bo traktowała mnie troche jak niegrzeczne dziecko i byłam pewna, że potem jak wstanę i będę wyglądała fatalnie to powie: wyszło źle bo się Pani kręciła itp, itd, ale nie, wyszło ekstra, a ona poprostu nie traci czasu na zbędne pogaduszki, ale jest megaprofesjonalna. Oczy i brwi były bolesne, ale robiła to tak krótko, że nie ma o czym wspominać( godzina i 15 minut wszystko) Moje usta po jej poprzedniczce są nadal takie sobie, więc mam nadzieję, że z ustami mnie również nie zawiedzie, bo brwi i kreski są perfekcyjne i nawet jak wyszlam od niej to nie miałam dużej opuchlizny i cały dzień załatwiałam jakieś sprawy na mieście. Minusem są baaaardzo długie terminy w Sharleyu - około 2 miesięcy :-( Ale to chyba mówi o ich profesjonaliźmie również. Jest kilka linergistek (robią tylko mkijaż permanentny) i mają taaakie terminy. Warto czekać i przyjechać do nich nawet z drugieo końca Polski, robi się to krótko, a efekt nosi parę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunia69
Aha! W Sharley oczy i brwi robią TYLKO barwnikiem czarnym ponieważ inne zmieniają kolor. Mój brązowy z poprzedniego makijażu zrobił się czerwony, grafit mojej przyjciółki zmienił się w turkusową zieleń. Także taka rada, nie upierajcie się przy innych kolorach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunia69
Do Agado: Sharley - nie szukaj dalej! Warszawa - tylko zapisz się wcześniej, nie licz na to, że przyjedziesz i będzie termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pischella
ja tez jestem zainteresowana,zrobieniem brwi.jestem jasna blondynka,chyba wiec jakis braz...tez liczylam na shirley w warszawie,ale tyle czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala2323
czy w studio maja takie korektory i jaka jest cena takiego usuniecia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×