Odpowiedz na ten temat

Powiekszenie piersi, gdzie? u kogo?

• agnieszka5090 2017.01.11 [23:44]
    Witam, planuję powiększyć sobie piersi, proszę o radę u kogo najlepiej oraz jaki jest koszt? usmiech.gif
  • Eolka 2017.01.19 [10:51]
    od 13 do 17 tysięcy musisz liczyc , taki jest koszt mniej więcej powiększenia piersi ,
    dr Andrzej Bieniek - Eurosilicone/ piękne 70E
  • gość 2017.01.30 [10:00]
    Polecam klinikę doktora Knakiewicza we Wrocławiu gdzie byłam na konsultacji umówić się na zabieg powiększania. Mam termin na przyszły tydzień i się stresuję, ale moja przyjaciółka już jest po i wiem że warto.
  • gość 2017.01.31 [10:02]
    Ja tam wybieram się na zabieg liposukcji Odsysanie tłuszczu z brzucha a potem przeszczepienia go w piersi.Chcę wam polecić fajną stronkę gdzie piszą na ten temat i można się dużo dowiedzieć http://liposukcja.com.pl/
    Polecam i do usłyszonka
  • takakijanka 2017.03.07 [13:05]
    A ja proponuję inne rozwiązanie
    regularne ćwiczenia
    masaże
    oraz kupno porządnego serum na biust
    http://kremnabiust.pl/ - poczytajcie sobie o działaniu.
    Można tym powiekszyć biust o 1 rozmiar i nie powoduje to efektów ubocznych. Nie sądzicie,że byłoby to lepszym rozwiązaniem?
    Brrr
  • Derbinka 2017.03.16 [19:51]
    ale serum nie pomoże w tym żeby mieć większe piersi...no spójrzmy prawdzie w oczy!
    dr Paweł Pisera Łódź, 350 ml Eurosilicone
  • ŚlicznotkaNR1 2017.03.31 [08:12]
    Tez mi się wydaje, że serum nie da rady tak powiększyć piersi. Ja przez lata stosowałam różne kosmetyki na cellulit i dodatkowo ćwiczyłam, ale cellulit nie zniknął... Nie ma co się łudzić, bo tylko marnujemy wtedy kasę i czas smutas.gif
    dr Niemkiewicz Eurosilicone - 450SHP - 03.03.2010
  • agnes8361 2017.04.04 [08:50]
    Hej dziewczyny, jestem nowa na tym forum ,ale temat stary . Od dziecka marze o nowych piersiach i chyba nadszedl wreszcie ten czas. Chcialabym zasiegnac waszej rady odnosnie lekarza . Kiedys juz pracowalam nad tym tematem i znalazlam swietnych lekarzy na poludniu Polski. W tej chwili najlepsza opcja dla mnie bylaby jakas klinika w Szczecinie stad moje pytanie , czy mozecie mi kogos polecic ,jakas klinike lub dobrego lekarza . Kompletnie nie znam tego rejonu . Pozdrawiam Was
  • marcela28 2017.04.08 [16:05]
    Taka prawda że lekarzy jest od groma i ciężko polecić jednego. Warto jednak pojsc samemu na konsultację i przekonać się czy nam pasuje
    Eurosilicone, 350 HP, dr T. Zieliński
  • gość 2017.04.20 [12:37]
    Od siebie mogę polecić klinikę Pulsmed tu jest więcej informacji o tej klinice i sposobie powiększania piersi własnym tłuszczem na tej stronie http://cyberolesnica.pl/powiekszanie-piersi-w lasnym-tluszczem
  • Małgorzata02 2017.04.21 [15:17]
    Powiększanie biustu polega na przyjmowaniu odpowiednich dawek hormonów:
    -estrogenów,
    -prolaktyny,
    -progesteronu,
    -hormonu wzrostu.
    W pierwszej części terapii pacjentkom podaje się estrogeny- hormony odpowiedzialne za kobiecą sylwetkę. Poza zwiększeniem rozmiaru piersi można zaobserwować zwężenie talii oraz parę innych wyeksponowanie paru innych elementów kobiecej sylwetki.
    Estrogeny i prolaktyna są hormonami odpowiedzialnymi za wzrost piersi. Prolaktyna naturalnie wytwarzana jest, gdy kobieta przechodzi ciążę. Z kolei progesteron nadaje piersiom odpowiedniego kształtu i jędrności. Ostatecznym wspomagaczem jest podawany w niewielkich ilościach hormon wzrostu.
  • Małgorzata02 2017.04.21 [15:20]
    Mozna przyjmować sam estrogen (estradiol)
    Estrogen jest kobiecym hormonem który odpowiada za to że m.in w okresie dojrzewania rosną dziewczynkom piersi, ponieważ w okresie dojrzewania wydziela się dużo estrogenu w organizmie (dlatego właśnie rosną piersi)
    Jeśli kobieta ma dużo estrogenu w organizmie (wysoki poziom estrogenu) to jej piersi są duże, biodra kobiece zaokrąglone -takie jakie powinny być.
  • Małgorzata02 2017.04.21 [15:20]
    Jeśli mamy małe piersi to znaczy że mamy mało estrogenu w organizmie.
    Estrogen (estradiol) jest też w tabletkach antykoncepcyjnych
  • Derbinka 2017.04.22 [09:55]
    ja mam silikony i bardzo sobie takie rozwiązanie chwalę - na prawdę jest to metoda trwała...wiadomo że może trochę trzeba pocierpieć po operacji ale warto!
    dr Paweł Pisera Łódź, 350 ml Eurosilicone
  • gość 2017.05.02 [13:55]
    Mi pomógł ten preparat na powiększanie piersi http://nplink.net/y1L2rPtm
  • ToJaNina 2017.05.16 [23:02]
    serio, preparat na powiększenie biustu? Cos nie chce mi się w to wierzyć. Ok może ujędrnić, ale nie ma co chyba liczyć na cud. Jak naprawdę ktoś chce mieć większy biust to chyba już lepiej zdecydować się na operację i mieć 100% gwarancję, ze będą większe usmiech.gif
    Leszek Leszczyński Lublin eurosilicone 2015!!!!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...