Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
briana

Powiekszenie piersi, gdzie? u kogo?

Polecane posty

Gość Toulka
Jesli chodzi o specjaliste to ciezko powiedziec, mozna zdac sie na intuicje po konsultacji albo opinie innych, ale te zawsze beda rozne. Ja zdalam sie na cene i opinie jednej dziewczyny Djsweet. Ale przewazyla cena, 6 tys jestem w stanie wydac na taki zabieg, 12 to juz raczej dla mnie kosmos. Klinika ta jest panstowa, co w sumie tez dziala na jej korzysc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta 1987
Jestem po zabiegu powiekszenia biustu,robilam zabieg w Gdańsku w swissmedzie ,wszystko ładnie ale obawiam ze są zamałe mam wkładki 255g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta 1987
Ja mam 20lat,jeszcze nie karmiłam ,nie byłam w ciąży,mój lekarz powiedział ,że nie zrobi mi wiekszych bo potem bede miała problem z karmieniem piersią i mogą sie pojawić guzki,zapłaciłam za zabieg 13tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta 1987
chciłabym zrobić jeszcze korekte nosa,planowałam w warszawie u dr.Szczyta ,ale nie wiem czy on jest naprawde dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCUREK22-
POLECAM DOKTORA JANUSZA SIRKA!JEST ŚWIETNY I BARDZO PROFESJONALNY!JESTEM ROK PO ZABIEGU I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!MAM WKŁADKI 300 O PROFILU WYSOKIM!DOKTOR DOBRAŁ MI POD WZGLĘDEM POSTURY ABY NIE BYŁY ZA MAŁE ANI ZA DUŻE!JESTEM PRZESZCĘŚLIWA!PO OPERACJI KILKA DNI CZUŁAM SIĘ SUPER!MIAŁAM CIĘCIE POD BIUSTEM!BLIZNY ŚWIETNIE SIĘ ZAGOIŁY!POLECAM JANUSZ SIREK BIELSKO BIAŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Polecam dr Jarlińskiego we Wrocławiu. Jestem miesiąc po zabiegu. Narazie jest wszystko super. Mam anatomiczne 310. Do formy doszłam bardzo szybko i blizny się ładnie goją. Niektóre z was chciałyby pewnie za 3000 powiększyc sobie biust. Zrozumcie to jest zabieg upiększający moim zdaniem a nie choroba. Moje piersi mają w sobie najlepsze (mam nadzieję) wkładki i nie istotna jest cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 17 lat.. i jedna piers prawie 2 rozmiary wieksza :( ..chce to skorygowac, wstydze sie kiedy moj chlopak chce mnie dotknac, albo je pocalowac! wiecznie musze nosic staniki z push-up`em :( to jest dla mnie katorga.. jak myslicie kiedy bedzie jakas szansa na operacje?? nie jestem za mloda;/?? prosze poradzcie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikiczka
Czy któraś z Was słyszała o silikonach implantowanych przez pępek? bardzo zależy mi na tej info.Gdzie to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam implanty firmy P.I.P. i gorąco polecam co prawda niezbyt znane w Polsce ale cieszące się zagranicą duzym uzaniem. Polecił mi je mój doktor,ze względu na wysoką jakość ( dożywotnia gwarancja ) i troche niższą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenamilena
czy ktoś wie cos o dr. Pawke Pisera z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teki
Ja mam ustalony zabieg powiększania piersi na 3.09 u dr Brzuchńskiego. Bardzo sympatyczny człowiek, widać że każdego traktuje indywidualnie. Właśnie dziś moja koleżanka jest w Czechach u Niego, więc poszła na pierwszy ogień. Inne znajome, które powiększały sobie u niego piersi są zadowolone bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka82
Hej dziewczyny! Jestem drugi tydzien po operacji powiększania piersi i czuje sie doskonale a co najwazniejsze spełnilam swoje marzenie. EFEKT jest po prostu ZNIEWALAJĄCY!!!! Dr CHICIAK Z POZNANIA przywrócił mi chęć do życia! To wspaniały człowiek i przede wszystkim profesjonalista! Teraz z przyjemnością spogladam w lustro. Jestem bardzo zadowolona i polecam go z całego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka.csz
Hejka:) ja również powiększyłam sobie piersi u DRA CHICIAKA w Poznaniu i powiem wam, że mam naprawdę super piersi!!! Są równe, krągłe i sexi!!! Przedtem byłam płaska, dlatego postanowiłam to zmienić. Wybrałam dra Chiciaka, bo uważam, że jest po prostu NAJLEPSZY!!!! A wiecie, co najbardziej doceniam u dra? To, że ilekroć miałam jakiekolwiek pytania PO OPERACJI to ZAWSZE udzielał mi fachowych odpowiedzi a wiem, że często lekarze po "załatwieniu" pacjentki, gdy ta zauważa jakieś niepokojące objawy to są po prostu ignorowane lub zbywane jakimiś wymijającymi odpowiedziami - DR CHICIAK jest inny - zawsze zaangażowany i profesjonalny. Sama się o tym przekonałam i uważam, że DR CHICIAK TO BYŁ MÓJ NAJLEPSZY WYBÓR!!! podaję wam gg, gdybyście miały jakies pytanka - odpowiem na wszystkie gg 269-58-66 lub e-mail: vea_etienette@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda365
Witam wszystkich, jestem po jednej nieudanej liposukcji brzucha i bardzo mi zalezy na kolejnej-tym razem udanej i od razu korekcie brzucha-czy mozecia polecic jakas klinike i lekarza?Z gory dziekuje, magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika787
witam wszystkie panie. interesuję sie powiększaniem piersi planuję narazie operację na lipiec . dobrze pisza panie --te po operacjii że są zachwycone a czy istnieje możliwość wystawienia jakiś zdjęć nowych nabytków z dodatkowym opisem jakie wkładki(silikony np. mentor itp.) ich pojemnoćć np 300 cc , rodzaj wkladek (anatomy czy też okrągłę) rodzaj cięcia, nazwe kliniki i doktora . Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raakjjjaa
weronika, zanim wybierzesz lekarza to poczytaj sobie opinie na różnych forach.. ja sama siedzialam kilka miesiecy, pytałam, chodzilam na spotkania ale warto bylam.. dzis az milo pokazac sie w bikini;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perlista
raakjjjaa i w gdzie końcu zdecydowałaś się na operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem ciekawa, gdzie się wybrałaś na operację. Ja wiele pozytywnych opinii słyszałam o klinice IQ Medica. Może któraś z was była tam na zabiegu?? A powiem wam dziewczyny, że nie ma nic gorszego niż nieudana operacja plastyczna. Ja przez to, że coś się może nie udać ciągle "dojrzewam" do tego, żeby sobie zrobić operację plastyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość royalady
A kozystala ktoras z Was z uslug Dr Pernaka z Sopotu??? Chce powiekszyc piersi przeszczepem wlasnej tkanki tluszczowej i zastanawiam sie nad jego klinika. Moze mozecie polecic miejsca ktore dobrze wykonuja ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazkaz
hej, po powiększeniu piersi można normalnie karmić, wiem z własnego doświadczenia. Miałam powiększane piersi implantami i potem normalnie karmiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalame
Witajcie dziewczny. Proszę mi powiedzieć gdzie w Warszawie lub Łodzi można dokonać takiego zabiegu? W internecie jest mnóstwo ofert ale może któraś poleci spawdzonego dr. Bardzo proszę o informacje na GG: 1242.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazkaz
ja powiększałam już jakiś czas temu u dr Kociszewskiej w Centrum Malia w Warszawie. Wszystko super, bez żadnych poprawek, mogę śmiało polecić :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa k
do kalame Ja w Łodzi mogę z ręką na sercu polecić Klinikę Chirurgii Plastycznej Este L'Arte dr Rykały z Łodzi. Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu zabiegu jak i z opieki. Mogę Ci przesłać zdjęcia po.. bo jest się czym chwalić. Wreszcie..Piersi wyglądają super, wszystko ładnie się goi, ceny rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1711
dziewczyny kogo polecacie z poznania, zapisałam się na konsultacje do Gromadzińskiego, Skupina i dr.Kolandy od kolasińskiego u tego ostatniego miałam już robioną plastyke przucha( zszycie mięśni brzusznych, wycięcie nadmiaru skóry i liposukcje) jestem zadowolona. Teraz czas na cycuszki, kogo polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a67s
Chciałabym powiekszyc sobie piersi ale nie wiem u kogo szukam lekarza z Trójmiasta. Doradzcie mi gdzie i u kogo chodzi mi i o osobe fachową i kompetentną i dobrą klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Trójmiasta niestety nie znam nikogo, ale wiem że we Wrocławiu można zapisać się do dobrego chirurga plastycznego a mianowicie do dr Kratochwila. Moim zdaniem najważniejsze żeby taki zabieg przeprowadzał profesjonalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laninia
robilam w klinice dr. Szczyta ponad rok temu i jestem bardzo zadowolona.piersi sa bardzo naturalne i widac dopiero ze sa duze jak jestem rozebrana.Mialam C przed zabiegiem teraz mam E ale nie rzuca sie w oczy w ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furstenberg
Ja byłam na konsultacjach u dra Piotra Osucha (w Warszawie) - w sumie trochę mnie odwiódł od pomysłu implantów przed urodzeniem dziecka (jeszcze nawet nie planuję, ale kto wie). Bardzo sympatyczny lekarz, tłumaczy wszystko dokładnie i po kolei, nawet biusty można sobie spokojnie poprzymierzać :) Ewentualnie pomyślę o zabiegu wypełniania piersi tłuszczem, jeśli nie zdecyduję się na silikon - pan doktor też się tym zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelutek
Ciezko wybrac lekarza z ktorego WSZYSCY beda zadowoleni - jestem przed operacja powiekszenia piersi i mam dylemat od kilku miesiecy, ktory z lekarzy jest lepszy i ktory robi "ladniejsze" piersi - pisze w cudzyslowiu bo piekno to rzecz indywidualna dla kazdego. Oprocz zadowalajacego efektu mam obawy co do bolu i funkcjonowania po operacji - mam 2 dzieci i nie moge sobie pozwolic na dluga rekonwalescencje. Mam prosbe do dziewczyn po powiekszaniu biustu - prosze, napiszcie, czy to bardzo boli ??? Co myslicie o dr Chiciaku ? Na forach chyba ma tyle samo pozytywow co i negatywow dlatego zalezy mi na odpowiedzi dziewczyn, ktore naprawde sie u niego operowaly. Chetnie zobaczylabym zdjecia przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×