Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
briana

Powiekszenie piersi, gdzie? u kogo?

Polecane posty

no dokładnie! ważne żeby iść na konsultacje i samemu się przekonać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dopiero 18 lat i wszyscy mi odradzają operację i mówią że może jeszcze trochę same urosną. Jestem zdeterminowana bo wszystkie moje koleżanki mają normalne piersi a ja noszę stanik tylko po to by wyglądało że coś pod nim mam :( Ostatnio wpisałam w wyszukiwarce "tabletki na powiększenie biustu" i znalazłam coś takiego http://www.male-piersi.niebanalny.pl/tabletki-na-wzrost-biustu-html/ powiedzcie mi czy może któraś z was próbowała metod naturalnych i czy pomogły? Plizz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja w tasy nie wierze...niby jak to ma działać...operaca, wiadomo, to poważny zabieg, ale jak się trafi do dobego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talime
Ja trafiłam w dobre ręce, zresztą, z polecenia znajomej, u której miałam "żywy dowód" ;) Zrobiłam zabieg powiększania piersi u dr Olender w Żarkach niedaleko Katowic (konsultacje odbywały się w samych Katowicach). Jestem pół roku po zabiegu i w końcu w tym roku będę mogła założyć piękne bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Tez polecam Dr.Olender świetny chirurg plastyczny robilam u niej piersi i jestem mega zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Oledrowej - piszesz sama czy wynajęłaś firmę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jesteś już pełnoletnia to możesz sama podjąć taką decyzję czy chcesz czy nie. Ale najpierw obowiązkowo do dobrego lekarza żeby zrobił potrzebne badania. Poczytaj sobie o operacji piersi, pogadaj z jakimiś paniami co miały już operację. Ja robiłam swoją jak miałam 25 lat i nie żałuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zasięgnięcie jezyka to pierwszy krok do operacji - nie tylko na forach, ale też w różnych artykułach itp. Choć znam babeczki, które podjęły decyzję "spontanicznie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ale w sumie jak tak spontanicznie podjąć decyzję? przecież przed operacją sa konsultacje itp., czeka się na nią, więc jednak w jakiś sensie ten czas jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że taką decyzje trzeba dokładnie przemyśleć, a wiem po sobie że na konsultacji lekarz najlepiej wyjaśni wszystko i pomoże podjąć decyzje. Mnie to pomogło podjąc w stu procentach decyzję o operacji. A operowałam się w łódzkim Dermed pod okiem dr Doroty żukowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam u Zielińskiego, juz daaawno temu! ale ważne żeby lekarz Tobie pasował:) trzeba sprawdzić na konsultacjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiecie co jest ważne - żeby pytać znajomych lekarzy o polecanych specjalistów. Zawsze w środowisku są lepiej zorientowani a zawsze ktoś ma w bliższej lub dalszej rodzinie lekarza lub wśród znajomych. Ja mam chrzestną i wujka lekarzy - neurolog i radiolog. I jak mój mąż miał zespół kanału nadgarstka to polecili nam dr Tomasza Dębskiego w szpitalu Orłowskiego. Po roku mąż do niego poszedł już prywatnie na zlikwidowanie małej ginekomastii a teraz na mnie kolej :))) Jeszcze jestem przed ale jakoś jestem spokojna. Konsultacja w sprawie doboru rozmiaru implantów - super. Na początku byłam skrępowana ale po 1 minucie to minęło. Doktor bardzo taktowny. Jest już prawie naszym lekarzem rodzinnym ;))Tak że pytajcie zaprzyjaźnionych lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielinski w kazdym watku sie reklamuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak widać Ślicznotka ma racje! warto powiedzieć u kogo się miało i jak to przebiegało a nie wytykać palcami ze ten u tego i że w ogole się wypowiada :) pomagajmy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić warszawską klinikę dr Migały - Sfera, http://www.klinikasfera.pl. Bardzo jestem zadowolona z efektu zabiegu i z opieki podczas zabiegu, a także z ogromnego wsparcia przed, w trakcie i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MarlenaSz jak długo jestes po op i kto cię operował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dobiłam u dra Bieńka. Bez skrupułów mogę go polecić. Rzeczowy, wie co robi, odpowida na wszystkie pytania na konultacjach.... a po operacji to wiadomo, że człowiek obolały jeszcze, nie dociera do niego co się dzieje. Ale po wygojeniu to już efekt cudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do końca nie wierze takim opiniom :) znam dziewczyne która miała u niej operację i jest zadowolona! myślę ze jednak ile osób tyle będzie zdań i zadowoleń z operacji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmijmy jednak ze nie robimy nagonek na lekarzy i kazda z nas może sie swobodnie wypowiadać:) takie chyba są zasady tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam być szczera, to omijałabym tanie i badziewne kliniki. Są prawie nieinwazyjne metody powiększania piersi. Fajną opcję oferuje http://missestetica.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
zgadzam sie z Szilką - przecież luźno rozmawiamy i pomagamy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jukszena
Jeśli chodzi o nieinwazyjne metody, może i są ok, ale na pewno nie dla mnie. Ja niestety nie zostałam obdarzona przez naturę zbyt dorodnie, po prostu byłam płaska i był to mój kompleks od czasów liceum co najmniej. Zdecydowałam się na zabieg powiększania i teraz, kiedy jestem już po, wszystko się zagoiło i piersi wyglądają naturalnie i pięknie <3 że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Trochę kosztowało to pozbycie się kompleksu, ale wiadomo. Zdecydowałam się na zabieg w klinice dr Olender w Żarkach, blisko Katowic, jako, że jestem z południa kraju. Dr Anna Olender miała dobre opinie i nie zawiodłam się. Na konsultacjach bardzo rzeczowa, wszystko wytłumaczyła, pomogła. Zabieg jak już pisałam, wykonany świetnie. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo ze nieinwazyjne niewiele dają ...jednak operacja jest trwała i bezpieczna - tyle się tego robi! warto jednak w takie coś raz a porządnie zainwestować a nie co trochę wydawać kase....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1972
Ja sie zdecydowałam na podniesienie piersi po ciąży bez powiększania, koleżanka ma powiększyć o 2 rozmiary ale wkładki jakieś anatomiczne ma robić , widziałyśmy dotykałyśmy ( na konsultacji byłyśmy razem ) więc w dotyku takie naturalne, fajne.Operacje mamy w tym samym dniu , ja pierwsza. Stres jest ale sie tak wzajemnie motywujemy pozytywnie :) po wielu rozmowach o naszych kompleksach wspólnie podjęłyśmy decyzje to teraz obopólna motywacja :) Na szczęście chirurg co nas będzie operować nam obu przypasowała. Operacja w Łodzi w Dermedzie z końcem września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula1972 a u kogo sie operujecie? U Pisery czy Żukowskiej czy jeszcze u kogos innego - tylko ich z Łodzi kojarze bo też chce zrobić podniesienie piersi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×