Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
briana

Powiekszenie piersi, gdzie? u kogo?

Polecane posty

No też tak mi się wydaje - kazdy lekarz pewnie będzie miał zarówno opinie negatywne jak i pozytywne. Tak więc w sumie ostatecznie trzeba będzie jednak zaufać swojej intuicji. Dobre opinie słyszałam jednak o lekarzach z kliniki iq medica - tylko na konsultacje się wybrać i podejmowac decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uskrzydlona__
zostało mi 23dni do operacji... zamiast szczęścia, euforii czuje strach... zwariuję... :( ta narkoza to dla mnie jakiś nie do przejścia dramat.. chyba wolałabym już to przejść na żywca.. oj dziewczyny :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie zdecydowałaś się na zabieg metodą macrolane? tam nie potrzeba narkozy, nawet w szpitalu nie zostajesz, blizn nie ma, a efekty fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halucha
chciałaś adres :) ul. Kutrzeby 64, Wrocław najlepszy chirurg na Dolnym Śląsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czy miała któraś z Was robione piersi implantami 300cc lub 345 cc, anatomiczne, najlepiej firmy mentor? Mam we wtorek zabieg i do wyboru właśnie te dwa rodzaje implantów. Które byście mi doradziły do mojej postury: 165 cm i 51 kg? Nie chcę wyglądać jakbym miała doczepione dwie piłki a jednocześnie chciałabym uzyskać rozmiar pełne C. Dodam ze teraz mam aa i wąską klatkę piersiową. Pomóżcie wybrać proszę ten właściwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baroska
Do agusia256 .Odezwij sie prosze po zabiegu,opowiedz nam jak bylo i jakie efekty.Jestem bardzo ciekawa.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia290979
witam,ja robiłam tydz temu w sessmedzie u dr jankau odradzam go każdemu,miałam bardzo zniszczone piersi po 3 ciążach i ta operacja miała polegac na podniesieniu piersi i włożeniu implantu efekt jest taki że do moich owisłych piersi pan doktor włożył tylko wkladki i teraz mam dwa ogromne balony wiszące,bo podejrzewam że nie mam tych wkładek które miałam miec,po operacji nie powiedział nic na temat przebiegu operacji ani czy wycioł mi nadmiar skury,powiedział tylko że za 5 lat bede musiała poprawic wysokosc brodawek i sutek,gdybym w domu nie zobaczyła efektu pewnie za 6 tyg wymyślił by historyjkę typu to wiana pani skury,nie wie co teraz mam robic ale wycofałam częśc przelewu za tą operacje ktora miała kosztowac 13200 a okazało się na fakturzę 13920 oszustwo,i teraz niby pod znieczuleniem za 6 tyg mi to poprawi ,kiedy sie zapytałam dlaczego tak zrobił wymyślał sobie dziwną historę ,kurde jak możnatak zrobic skoro na konsultacji była mowa że to pikuś że sie tu wytnie podciagmie i będą zajebiste,a ja mam okaleczone ciało,nie ufam mu ,i nie zapłce żałuję że go wybrałam,mało tego polecałam go moim koleżanką,horror przeżywam i nie wiem co tak naprawę robic,bolą mnie piersi bo mam jakieś tam wielkie kamloty,może wiecie co mogę robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf ,to smutne co piszesz:(
Jedyny sposob to reklamacja i niech ci poprawi i podniesie piersi. Ale cena z kosmosu u tego doktora:-o . Kobiety baardzo sobie chwala czeskiego chirurga , nazywa sie Daniel Furmanek i operuje w czeskim Triniec zaraz za Cieszynem . Bosko powieksza piersi i robi cacuszka z obwislych .powiekszenie i podniesienie robi za 9500 /10000zl. a u ciebie samo powiekszenie 13000 zl:-o .I zniszczone piersi:-o. Masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia290979
masakra to mało powiedziane podniesinie plus wkładki tyle miało kosztowac a ja mam same wkładki ,więc wycofałam przelew i wpłacilam 9tyś nie wiem czy chcę żeby on coś poprawił,niby taki znakomity lekarz a ja mam doła na maksa do tego ból,kurcze nie rozumię jak taki lekarz który widzi przed operacją piersi i mówi co zrobic ,robi coś innego i do tego nie mówi po operacji co zrobił,myslał że się nie domyslę a po 6 tyg powiedział by mi jakiś kit że to moja skóra jest zła,nie zapłace reszty aż mi jakiś inny lekarz w tej klinice nie zrobi i nie chcę czekac 2 mieś,bo to bedzie już lato i mam znowu cierpiec a wogóle jak on chce to robic w znieczuleniu miejscowym,aż depresja mnie łapie nie spie,nie jem mąż jest tak wściekły że jak tam pojedzie to chyba będzie afera gruba.ja mieszkam w trójmieście do cieszyna mam daleki nie stety i czytajc jakie praktyki ma ten lekarz myślałam że ma doświadczenie,i zaufałam mu a tu wielkie rozczarowanie i daw wielkie wiszące worki z betonem masakraaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkiimozg
nie znam niestety ze świętokrzyskiego, ale jakby któraś z was poszukiwała chirurga plastyka ze stolicy to moim zdaniem jednym z lepszych jest doktor Piotr Osuch. Jest bardzo dobrym specjalistą, ale też ma bardzo dobre podejście do swoich pacjentów. Jest cierpliwy, chętnie wszystko wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOS ROBIL.
PIERSI W CZECHACH?JAK EFEKTY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w trzyncu u furmanka
mentory 320 cc. bardzo ladne.wyjsciowka duze B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tabletki nie wierzę, jakoś ciężko jest mnie przekonać do tego, żeby mogły pomóc i powiększyć piersi. Ale jeśli chodzi o dobrych lekarzy to moim zdaniem jednym z lepszych jest doktor Piotr Osuch, nie tylko jako lekarz, ale też jako człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Osuch nikt inny tylko Osuch i jeszcze raz Osuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heartbeatttttt
jest wielu dobrych lekarzy, ale na pewno trzeba się dobrze zastanowić nad tym jakiego wybrać, żeby nie było kłopotu, że coś poszło nie tak, a nasze marzenie o pięknych piersiach będzie koszmarem. Ja jestem zgodna z przedmówcami. Jeden z lepszych lekarzy, z którymi miałam do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Osuch nie jest jednym z lepszch tylko najlepszy. W idziałam u znajomej boskie D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenia77
dr Marta Raczkowska-Muraszko w SCM Kraków. Tam robiłam i tam polecam robić piersi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelayda
A w Łodzi? Kogo polecicie w Łodzi żeby mi zrobił śliczne cycuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr. pisera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Dorota Żukowska z Łodzi fajnie robi piersi Kolezanka u niej sobie powiększała, ja tylko podnosilam bo po karmieniu mi strasznie obwisly a teraz- bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambiks
Ja jestem z Warszawy i moja przyjaciółka chwaliła dr. Kołodziejczaka, po zabiegu i zagojeniu jest bardzo zadowolona z efektów, minęło już 7 miesięcy u wszystko ciągle wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam w warszawie u Osucha, super mam teraz biuścik, nie za duży, fajnie podniesiony, po prostu piękny. Warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
łaaał... co ty nie powiesz ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leean
hej, a jak długo dochodziłyście do siebie bo zabiegu u dr Osucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Osucha po zabiegu dochodzi się do siebie tylko 3 dni. To taki świetny chirurg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×