Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
briana

Powiekszenie piersi, gdzie? u kogo?

Polecane posty

Gość kropeleczkaaaaaaaa
o kurcze tak szybko? ale to chyba też nie tylko od umiejętności chirurga zależy, ale też od tego, jaką metodę powiększania biustu wybierzesz. Możesz napisać coś więcej, jak powiększałaś biust? Bo ja widziałam filmy na youtubie i dość mocno mnie ciekawi powiększanie piersi własnym tłuszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elska
Ktoś wie ile czeka się na termin operacji biuściku u dr Żukowskiej z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynałódź
Powiększałam piersi u dr Żukowskiej ponad rok temu, także nie pamiętam dokładnie ile czekałam, ale wiem, że nie jakoś specjalnie długo. A efekt rewelacyjny, także naprawdę warto - wyglądają zupełnie inaczej, a jednocześnie naturalnie. Jestem strasznie zadowolona z efektów, świetny chirurg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatkaKatarzyna
Elska, na pewno zdecydowanie krócej niż u dr Osucha A chcesz powiększyć biuścik, tak? Bo ja się zastanawiam nad podniesieniem i może to by mi starczyło bo po karmieniu mam straszne "flaczki" a w biuście 100cm , może by mi starczyło samo podniesienie? Mam nadzieje że dr Żukowska mi dobrze doradzi Idę na wizytę zaraz po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja zastanawiam się nad powiększeniem piersi u doktora Łątkowskiego. Po pierwsze dlatego, że mam, najbliżej co niego:D, a po drugie - czytałam sporo, na znanym lekarzu dużo pozytywnych opinii ma. Czy któraś z Was robiła u tego doktora biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chciałam u dr Szczyta, ale właśnie sprawdziłam, że na wizyte trzeba poczekać do maja 2016 r. a na zabieg od konsultacji czeka się ok. 10 m-cy :( chyba więc muszę poszukać innego dobrego chirurga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocco s
Zajdź w ciążę to same ci urosną (tylko nie licz na mnie gdyż JA jestem profesjonalistą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość a ja chciałam u dr Szczyta, ale właśnie sprawdziłam, że na wizyte trzeba poczekać do maja 2016 r. a na zabieg od konsultacji czeka się ok. 10 m-cy smutas.gif chyba więc muszę poszukać innego dobrego chirurga... To strasznie długo. Ja robię u doktora Łątkowskiego, czeka się około 3 miesięcy. Opinie ma bardzo dobre w Internecie, jestem po pierwszej konsultacji i mam jak najbardziej pozytywne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@martynałódź - a jak z opieką pooperacyjną? i czy wszystko ładnie się goiło, żadnych komplikacji? efekty takie, jak oczekiwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynałódź
Tak, efekty nawet przerosły moje oczekiwania, bo wolałam założyć pewien margines błędu, ale wyszło dokładnie tak, jak chciałam. Żadnych komplikacji, ładnie się wszystko pogoiło. Opieka pooperacyjna na bardzo dobrym poziomie, zaangażowana była w to sama pani doktor, a nie tylko pielęgniarki. Jestem naprawdę zadowolona z wybor****irurga i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry push up zrobi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baszkka
No ja mogę w 100% polecić dr Wiatroszaka i jego profesjonalną Klinike we Wrocławiu. Sama pojechałam do niego aż z Łodzi. I jesli chodzi o kwestie finansowe to jeszcze własnei bardzo mi się opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak na pewno dobrze dobrany biustonosz może też zdziałać cuda, ale nie mam co ukrywać zależy mi na bardziej trwałym efekcie. Dlatego zastanawiam się nad tym, czy nie powiększyć biustu za pomocą przeszczepu tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula2292
Wiatroszek jest ponoć niezły, ja byłam 2 lata temu w Prestige Clinic też we Wrocławiu i zrobili mi bardzo fajne implanty, w dodatku mieli dobrą cenę. Trochę bolało jechanie z Wawy ale opłaciło się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultacje były OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzcie w to co tutaj piszą jak zachwalają żukowską to są naganiaczki!!! Żukowska mnie oszpeciła i wszystko mi utrudniała cały czas po operacji. Idz gdziekolwiek byle nie do niej bo zniszczy Ci życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngie22
gość kawałek nade mną - ja byłam w prestige clinic na konsultacji jakieś pół roku temu. Co prawda w końcu zabiegu nie zrobiłam, bo mi się trochę plany w życiu pozmieniały, ale sama wizyta była w porządku. Trochę się krępowałam na początku, ale lekarz który mnie przyjmował był profesjonalny i szybko mi to minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anngie22 - a ile czekałaś u nich na konsultację, bo nie ukrywam, że troszkę zależy mi na czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngie22
No ja czekałam z tego co pamiętam około 1,5 miesiąca, więc wydaje mi się, że to niedługo - wszystko zależy od tego, jak bardzo Ci się spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też byłam w Prestige Clinic i ma pozytywne wrażenia. wciąż jeszcze się zastanawiam, ale jeśli się zdecyduję to na pewno tam. warto się przejechać z innego miasta, albo nawet poczekać dłużej, ale oddać się w dobre ręce. w końcu to operacja i nasze ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prestige Clinic i dr Rataj sa reklamowani na roznych forach w ostatnim czasie. Dziewczyna tylko zmienia nicki i zachwala klinike i doktorka. Nie dajcie sie nabrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość gość
Mnie dr żukowska oszpeciła w łodzi w Dermedzie, również podpisuje sie pod tym wyżej. Żukowska jest do nieczego. Omijac z daleka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta z Łodzi to znachor, blade pojecie o operacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam u T. Zielińskiego i chyba nie zamieniłabym na innego lekarza! no a wiadomo że efekty są zapierające dech w piersiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka33
Ja zamierzam udać się najpierw do Warszawy do dr Chomickiej, następnie objazdówka po Dolnym Śląsku (Wrocław-celuję w Nawrockiego i Rataja, a potem Polanica-nie wiem jeszcze do kogo) i na końcu uderzę do zachwalanych sąsiadów Czechów. Jeszcze tylko odpowiednio zgrać sobie wszystkie wizyty, żeby urlopu wystarczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak policzyłam to chcesz odwiedzić 6-7 chirurgów. Pogięło Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie powiedziala ze rusalke pogielo, ale ze troche przesadza;) rusalka, skup sie na najlepszych w Polsce, a Czechy sobie odpusc:) warto skonsultowac sie z kilkoma lekarzami, ale chyba raczej 2/3. ja bym pojechala do Wroclawia i Warszawy, bo tam podobno najlepsze sa kliniki, tak wiec okroisz lekarzy do 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nostringsattached
rusalka chce się po prostu dobrze przygotować do operacji, podchodzi do tego odpowiedzialnie. choć chyba faktycznie wystarczy wybrać kilku lekarzy. może wystarczy, że zaiskrzy między lekarzem a pacjentką i będziesz wiedziała, że to ten:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×