Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
briana

Powiekszenie piersi, gdzie? u kogo?

Polecane posty

Gość rusalka33
Chyba rzeczywiście mnie lekko pogięło ;) Ale wszystkie dziewczyny zgodnie mówią o tym by nie iść do pierwszego lepszego, więc postanowiłam, że trochę pojeżdżę i powyrabiam sobie własne zdanie.. Myślałam, że wszystkie tak do tego podchodzimy? :) A może będzie tak jak napisała nostringsattached i zaiskrzy po pierwszej, czy drugiej wizycie.. w sumie sporo czasu bym zaoszczędziła :) W każdym razie Warszawa i Wrocław to obowiązkowe punkty w rozpisce, a nad resztą się jeszcze zastanowię w międzyczasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nostringsattached
Rusalka, każda z nas chce jak najlepiej się przygotować, ale warto pojechac do najlepszych i spośród nich wybierać. Wrocław i Warszawa to zdecydowanie topka, też tam zacznę:) jak już męża przekonam oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększałam piersi u dr Ciesinskiego w Krakowie, z efektu jestem zadowolona. Dziewczyny pamiętajcie, że zawsze istnieje ryzyko powikłań, także warto dobrze przemyśleć sprawę zarówno samego zabiegu jak i doboru lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy robilas u Ciesinskiego? Ja tez u niego robilam i nie jestem zadowolona. Prawdopodobnie czeka mnie poprawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 24 lata i chcę podejść do operacji :-) każdy stanik jest na mnie za duży nawet miseczka A chyba że A super mega push-up :( żal :( Nie chcę mieć miseczki duże C czy D wystarczy mi pełne b by być szczęśliwą:-) Miałam rok temu chłopaka który bardzo nalegał na seks z tym że ja wstydziłam się przy nim rozebrać. wytrzymał ze mnąaż 7 m-cy pewnego dnia spytał dlaczego nie chcę sexu to mu powiedziałam że gdy zdejmę bluzkę i stanik to bendę wyglądać tak jak on :( Wybiegł z domu i już nie wrócił nigdy się do mnie nie odezwał taaaki był zakochany:-) Nic nikomu nie powiedział bo pewnie się wstydził przyznać kumplom że jego wysoka i w miarę zgrabna piękność jest płaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze Cię! po prostu trafiłaś na frajera! :) ja robiłam u Zielińskiego, już parę ładnych lat temu ale nie żałuję! moje eurosilikonki się spisują świetnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzann5a
Ja się długo wahałam bo szkoda mi było pieniędzy ale po ciążach zdecydowałam się ostatecznie i to były najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Na zabiegu byłam w centrum laseroterapii w warszawie, bałam się jak cholera ale dr Murawski to prawdziwy profesjonalista, polecam wszystkim paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeterminowanaa
suzann5a - Długo dochodziłaś do siebie po zabiegu? Długo czekałaś na termin operacji? Też mi polecono tego lekarza i z tego co o nim szukałam i o tej klinice to dobre opinie mają, też się zbieram od kilku lat żeby w końcu się zdecydować i chyba nadszedł ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że wybór lekarza to bardzo indywidualna sprawa:) jednej będzie odpowiadać ten a drugiej inny:) ja już wybrałam dr Pisere i teraz czekam na operację:) chociaż chyba najbardziej boję się długiego dochodzenia do siebie!!!jak to u Was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szilka
a masz już swoje jakieś typy? bo moim zdaniem ciężko tak powiedzieć kto jest dobry a kto nie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prisacappous1985bbiei
tez chce sobie zrobic prosze polecajcie sprawdzone kliniki oraz lekarzy mysle ze jest wiele chetnych Jasne http://nsu.pe/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ili85
Dziewczyny, jeśli pytacie o chirurga w Warszawie to ja szczerze polecam dr Osucha, przyjmuje w Lasermed na Hożej. Jestem 4 dni po operacji powiększenia piersi i muszę przyznać, że nie sądziłam, że po tak krótkim czasie będę czuła się tak dobrze :) fakt, odczuwam ból i najgorzej jest ze spaniem na plecach ale daję radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś chodząc na saunę nie zauwazyłem aby któraś z kobiet mogła mieć problem co do wygladu i wielkości swoich piersi.Przesadzacie jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech widze ze z sauną przez pare wątków się przewija :) no więc to nie jest tak że "co my mamy z tymi piersiami"...po prostu chcemy być trochę kobiece i czuć się dobrze w swoim ciele !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quineuvluden1983erzdx
Latkowski,Kolasinski,Stepniewski, Skupin,Krajewski. Jasne http://fc.cx/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś przez pare lat chodziłem na saunę i też nie widziałem aby któraś musiała coś robić ze swoimi piersiami.One jak zwykle jak to kobiety stwarzaja sobie problemy tam gdzie ich niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech "goście" chyba tego nigdy nie zrozumiecie - co to oznacza nie mieć w ogole piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12
Hej dziewczyny planuję op powiększenia biustu ale waham się między dwoma lekarzami Charaziński i Osuch. Którego byście poleciły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeboffka
no ja też nie raczej...ale byłaś na konsultacji u któregoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szilka z dochodzeniem to bardzo indywidualnie ale mysle, ze nie masz czego sie obawiac, pierwsze kilka dni jest najciezsze a potem juz z kazdym dniem lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilka
a dziękuję Ci ślicznie za odpowiedz:) mam nadzieję ze nie będzie źle i jakoś ten czas nie będzie za bardzo bolesny dla mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade! :) najlepiej w pierwszych dniach miec kogos do pomocy - faceta,przyjaciolke, zeby pomogl w prostych czynnosciach. ale potem juz z gorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, przez pierwsze dni warto mieć kogoś do pomocy - może być ciężko...ale głowa do góry. wcale tak nie musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
no pewnie, no i też przecież te zabiegi są dla ludzi, można sobie z nimi poradzić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asamina
Miałam zabieg powiększania piersi w klinice dr Olender, niedaleko Katowic (konkretnie Żarki). Byłam zdenerwowana przed zabiegiem, wiadomo, ale po zabiegu żałowałam, że zdecydowałam się na niego tak późno. Efekt naprawdę świetny, wszystko bardzo szybko się wygoiło i w końcu mam takie piersi, o jakich marzyłam. A dr Olender, profesjonalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no każda z nas pewnie będzie polecać swojego lekarza. Super ze jesteś już po i doskonale się czujesz!to najważniejsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×