Odpowiedz na ten temat

usuwanie tkanki tłuszczowej kriolipoliza?

• Ulcia122 2014.04.10 [12:22]
    moim odwiecznym problemem sa duze tłuste uda. co mozna zrobic zeby chociaz je zmniejszyc? moja sasiadka robila juz sobie prawie wszystko, i polecila mi zabiegi kriolipolizy. podobno to bezbolesne i skuteczne. jedynie co to troche trwa bo ok 45min do godziny w jednym miejscu. ona robila to w Estetice na ul.sławskowskiej w Krakowie, ktoś też cos o tym słyszał?
  • gość 2014.04.10 [12:31]
    A teraz jesteś ulcia , basiulko Kłopoty z pacjentami ?
  • liliana1982 2014.04.23 [11:18]
    Witaj Ulcia ja też robiłam zabiegi kriolipolizy w Estetice z tym że na brzuch. Jestem zadowolona z efektu po zabiegu straciłam 2 cm a efekt jeszcze będzie postępował, bo dopiero jestem tydzień po zabiegu, zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny śmiało możesz iść.
  • gość 2014.05.17 [17:41]
    ja dzisiaj byłam na kriolipolizie , dopiero zobaczę jakie będą efekty
  • Specjalista Aspazji 2014.09.24 [14:38]
    W redukcji lokalnie nagromadzonej tkance tłuszczowej może pomóc karboksyterapia. Jest to zabieg, który polega na śródskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia. Ma on wpłynąć na ujędrnienie i poprawę sprężystości skóry. Innym zabiegiem stosowanym w celu wyszczuplenia, wymodelowania sylwetki i likwidacji cellulitu, jest endermologia. Polega on na masażu tkanki przy pomocy specjalnej głowicy, który ma mechanicznie stymulować tkankę tłuszczową do metabolicznego ożywienia. Sylwetkę modeluje także Maximus Trilipo.
  • noname33 2014.09.29 [22:07]
    To na prawdę skuteczny zabieg, oczywiście jak jest wykonany prawidłowo oczko.gif sama byłam na takim zabiegu i jestem zadowolona oczko.gif salonwww.vicihair.pl w Krakowie spisał się na 6+ oczko.gif
  • koralinkakrk 2014.10.01 [19:15]
    dokładnie, ja też robiłam w Vici brzuch po ciąży bo nie szło zrzucić, żada dieta fitnes czy masaże, a tam jeden zabieg i gotowe! Brzuszek piękny smukły i bez tłuszczu usmiech.gif W Vici Hair (Kraków) dobrze się na tym znająusmiech.gif
    I przy okazji - mają tam rewelacyjną fryzjerkę, P.Martynę ^^
  • gość 2014.10.02 [13:47]
    Ja zastanawiam się nad zabiegiem bodymix http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie /medycyna-estetyczna/bodymix/ z tego co przeczytałam to efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Może ma ktoś jakieś doświadczenie w podobnych zabiegach? Dodam jeszcze tylko, że zależy mi na wyszczupleniu ud.
  • słonecznik1979 2014.10.02 [20:24]
    jeśli chcesz mieć dobrze zrobioną kriolipolizę i widoczne efekty to idź do VICI HAIR - to prawdziwi profesjonaliści. Ja robiłam już 2 razy (na plecy i na brzuch) i moja siostra też u nich robiły. Zresztą od lat się u nich czeszemy i korzystamy z kosmetyczki - mam do nich pełne zaufanie. Wiem, ze jak czegoś się podejmują to się na tym znają. nie daj się nabrać na to, że u niektórych efekty są od razu. Jeśli zależy ci na ciele i na jakości zabiegu i efektu, idź do VICIwww.vicihair.pl (na Wielopolu, Kraków)
  • gość 2014.10.02 [21:48]
    Strasznie nachalna ta reklama z Krakowa. To muszą być profesjonaliści - świetna fryzjerka i kosmetyczka no i super kriolipolizausmiech.gif
  • gość 2014.10.03 [19:45]
    uwaga niebezpieczny zabieg !!!
  • gość 2015.01.20 [18:02]
    siema babeczki! usmiech.gif
    krio jest całkiem spoko, ale wiadomo, ze nie czyni cudów ze 100kg, nie zrobisz 50kg ;p ja robie zabieg regularnie w Amaryllisie w Bytomiu ale lacze go z cwiczeniami i dieta, mam efekt zaje***, a do tego tez do Amaryllisa chodze na masaze, np. banka chinska czy antycelulitowe;p polecam kazdemu kto wie jak i chce zadbac o swoje zdrowie... a przy okazji wie ktos moze cos na temat przedluzania wlosow? gdzie jak? ;p
  • tadupaval1980zjdmt 2015.01.21 [11:49]
    dokładnie, ja też robiłam w Vici brzuch po ciąży bo nie szło zrzucić, żada dieta fitnes czy masaże, a tam jeden zabieg i gotowe! Brzuszek piękny smukły i bez tłuszczu W Vici Hair (Kraków) dobrze się na tym znają
    I przy okazji - mają tam rewelacyjną fryzjerkę, P.Martynę ^^
    Jasne http://nsu.pe/c
  • gość 2015.02.17 [14:46]
    hej babeczko ja też jestem zadowolona z zabiegów w Amaryllisie, ja nie należe do otyłych babek ale mam kłopot z tłuszczykiem na brzuszku, jestem po 2 zabiegu kriolipolizy i widze efekty, ale masz racje w 100 % ze dieta i ćwiczenia bedą podtrzymywać efekty więc trzeba się zmobilizować
  • gość 2015.04.16 [20:37]
    Tego salonu Vici hair juz nie stac jest na inny rodzaj reklamy? Szok
  • gość 2015.04.16 [20:42]
    kolejna bez mózgowa reklma,nikt się na to nie nabierze półmózgi, wypie**alać stąd
  • gość 2015.04.19 [15:51]
    zawsze można poćwiczyć. Chociaż w niektórych miejscach naprawdę ciężko jest się odchudzić i z pomocą przychodzą zabiegi. Co prawda są one kosztowne, ale warto. Poza tym jak się poszpera można je zrobić za free tutaj http://triclinium.pl/pl/content/casting-do-fi lm%C3%B3w jest casting, gdzie się można zgłaszać też m.in. na zabieg usuwania tłuszczu.
  • gość 2015.04.20 [13:20]
    Ja ten zabieg na uda wykonałam u http://www.studioangel.pl/gid-153 i efekty okazały się bardzo skuteczne. Trzeba uważać z jego stosowaniem, ale jak ktoś nie może z tłuszczem nic zrobić, to moim zdaniem warto.
  • GabrysiaJJ 2015.04.24 [18:10]
    Kiedyś wydawało mi sie to czystą abstrakcją ale im wiecej czytam na ten temat to wydaje mi się że coraz bardziej jestem do tego przekonana. Czytałam nawet trochę na ten temat tutaj http://www.vici.clinic/# !kriolipoliza-lipocryo/c1qvw i z całego opisu wynika że nie jest to jakoś straszny zabieg. A podobają mi się efekty jakie sa już po zabiegu.
  • gość 2015.10.05 [12:43]
    Kriolipoliza Kraków http://wydepiluj.pl/kriolipoliza.htm usuwanie tkanki tłuszczowej z ciała.
  • anka9009 2015.10.12 [12:35]
    Kriolipolizę robiłam w salonie Vici w Krakowie. Po kilku zabiegach efekt jest widoczny, tkanki jest zdecydowanie mniej. Polecam ten salon, ja skorzystałam ze zniżek w postaci voucherów, które można znaleźć na ich stronie internetowej, dzięki czemu dużo zaoszczędziłam.
  • gość 2015.11.06 [16:20]
    ja również polecam kriolipolizę, robiłam w bytomskiej klinice Amaryllis, po 2 zabiegach widzę że mój tłuszczyk na brzuchu zanika, super i to bez ćwiczeń, niestety należę do osób zapracowanych więc kriolipoliza jest dla mnie rewelacyjna, polecam
  • gość 2016.03.02 [08:50]
    U mnie pomogło już tylko usunięcie tkanki tłuszczowej zabiegiem Aqualyx. Tłuszczyk usunęłam z brzucha i ud, jestem zadowolona z efektów. Zabieg wykonałam w klinice doktora Krajewskiego.
  • gość 2016.06.29 [16:58]
    Ja robiłam sobie zabieg intralipoterapii czyli usuwanie tkanki tłuszczowej preparatem AQUALYX wwww.bochinska.pl i powiem, że swietnie się po nim czuje. Jeżeli ktos ma problem z nadmiernym tluszczykiem to jak najbardziej polecam.
  • gość 2016.07.11 [11:58]
    Jest trochę dostępnych sposobów na to, żeby się pozbyć tkanki tłuszczowej. Mnie bardzo kusi ten http://www.marekwasiluk.pl/lipoliza-z-kawitac ja-synergia-zabiegow-kontra-tkanka-tluszczowa/ ale i tak każdy lekarz powie, że ważna też jest dieta i to, żeby się ruszać.
  • vendea 2016.11.22 [20:12]
    zrobiłam 4 tygodnie temu pierwszy raz kriolipolizę - na taki dziwny tłuszcz na nerkach, który psuł prezencję mojego "tyłu" w spodniach biodrówkach smiech.gif podejrzewam, że mi się tam odłożył przez dłuuuugie przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych. żadne ćwiczenia nie pomagały na ten "zapas" mimo, że ważę 52 kg przy wzroście 173 cm.
    jestem zachwycona. zniknęło mi w tym miejscu 5 cm bez żadnego chudnięcia na reszcie mojej osoby.
    wydaje mi się tylko, że ważne na jakiej maszynie się to robi, bo naczytałam się w necie - także tu na forum - sprzecznych opinii.
    ja miałam "przyłożenie" aż 70 minut na maszynie o nazwie cooltech. więc tylko na jej temat się wypowiadam.
  • gość 2016.12.22 [20:22]
    ja jestem po 3 zabiegach kriolipolizy i efekty są oszałamiające. Zabiegi miałam robione w Coco Time we Wrocławiu. Za miesiąc będę miała robiony ostatni zabieg i powiem Wam że to była najlepsza inwestycja usmiech.gif
  • gość 2016.12.24 [12:03]
    Nie wiem dlaczego tyle osob zachwala kriolipolizę? Prawda jest taka, ze na efekty trzeba czekać długo, ponad miesiąc, a w tym czasie trzeba chodzić na dodatkowe zabiegi drenujące i trzymać dietę. Więc tak na prawdę większy efekt dają te dodatkowe zabiegi i dieta. Ale naiwnych jak widać nie brakuje. Zdecydowanie skuteczniejszym i tańszym zabiegiem jest lipoliza iniekcyjna - tam nie trzeba nic dodatkowo robić, a widać że tłuszcz znika.
  • gość 2017.01.08 [11:48]
    Oczywiście, ze lipoliza iniekcyjna jest lepsza od kriolipolizy!
  • Edzia Nowak 2017.03.25 [08:49]
    Ja usuwałam tkankę tłuszczową w Krakowie. Cena dość atrakcyjna a efekty zadowalające. Polecam. Tutaj macie namiary:
    http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-n a-cialo-odchudzanie-krakow/lipocryo-system-do-kriolipolizy-u suwanie-tkanki-tluszczowej-krakow/
  • Anna Asztemborska 2017.04.20 [14:47]
    Usuwanie tkanki tłuszczowej
    Gorąco polecam dokonanie tego zabiegu w bona dea bardzo perfekcyjnie i profesjonalnie wykonany zabieg . Obsługa na najwyższym poziomie dbanie o komfort pacjenta. Wszystko nowe czyste i sterylne gorąco polecam.ponizej link gdzie można się że wszystkim zapoznać.
    http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-n a-cialo-odchudzanie-krakow/lipocryo-system-do-kriolipolizy-u suwanie-tkanki-tluszczowej-krakow/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...