Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 50tka

dlaczego młodzi chcą bzykać bez żadnego uczucia

Polecane posty

Gość gość 50tka

kobiety starsze? Wkurza mnie to jak cholera. My też mamy swoje uczucia, i to, że napiszecie o "zainteresowaniu", "szacunku", a nawet K*U*R*W*A 'związku" nie zmienia faktu, ze chcecie zwyczajnie podymać. Smutne to, bo starsze kobiety w większości jednak chcą być zwyczajnie kochane, a ich rówieśnicy wolą młodsze do obu tych czynności, kochania i dymania. Natomiast młodsi mimo górnolotnych słów chcą zwyczajnie wsadzić. Do burdelu sobie idźcie, a nie rozkochujcie w sobie kolejnych desperatek. Biednych, zrozpaczonych desperatek, którym w życiu nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bo to fajna czynnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie na to wpadłaś. Wiadomo po co młodzikowi starsza kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wpadłam na to, życie mnie nauczyło. Już jakiś czas temu. Za głupia byłam, żeby wszystkich naokoło podejrzewać o niecne zamiary. Ale już się nauczyłam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkich, tylko młodszych mogłaś o to podejrzewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej możesz ostrzegać inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego się dał spodziewałaś? Że młody zakocha się w starszej, albo jeszcze się z nią ożeni? Jasne że nie. Niekiedy taki, jeśli estetycznie się nie wzdryga, uzna taką starą za łatwy obiekt do podymania, za którym natrudzić się nie trzeba, bo będzie wdzięczny za samo zainteresowanie młodszego. Bez zobowiązań, co się samo przez się rozumie. Bo jak starsza może się nawet łudzić że coś z tego (prócz dymania) być może. O młodą trzeba się starać, wykosztować, a na starszą wystarczy kiwnąć palcem. Ale przecież wstyd byłoby gdyby znajomi i rodzina się dowiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, że zdrowa psychicznie 50 latka nie zainteresuje sie 10 lat mlodszym, bo wiadomo że to bez sensu... szukaj sobie 60 latka durna babo, a nie 30 letniego zboka, bo to są zboki i taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jasno napisała: ich rówieśnicy wolą młodsze do obu tych czynności, kochania i dymania. taka prawda, stąd głupie nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są głupie i ulegają malolatom a potem beczą.Miejcie rozum i szanujcie się babeczki dojrzałe bo brak honoru jest najgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300%RACJi j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 23 lata i powiem dlaczego :)sama do takich osób nie należę oczywiście.. Powodem tego jest szerzenie wczędzie cycków, d**y i golizny..gdzie nie wejde cycki dupa..już mnie to denerwuje... ! Dlatego młodzież tak się zachowuje, bo nie ceni sobie nagości, nie traktuje tego intymne miejsca, bo wszędzie tego pełno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fronemande1982txetc
Nie wszystkich, tylko młodszych mogłaś o to podejrzewać. Jasne http://fc.cx/e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamlusune1985luvqs
prawda jest taka, że zdrowa psychicznie 50 latka nie zainteresuje sie 10 lat mlodszym, bo wiadomo że to bez sensu... szukaj sobie 60 latka durna babo, a nie 30 letniego zboka, bo to są zboki i taka prawda. Jasne http://dtlv.co/f9fn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 50tka
a już dobra zerżneli mnie w kiblu jacyś 17 letni chłopcy było przyjemnie. Potraktowali mnie jak szmate, ospermili. Kocham ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 15tka
przepraszam, tam wyżej to byłam ja, pomyliłam wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×