Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hghghghgh

starszy facett i znajomość z nim, pomóżcie...

Polecane posty

Gość hghghghgh

ostatnio spędziłam prawie tydzień ze starszym facetem, którego poznałam wcześniej... nie wiem co mam o tym myśleć ale mam totalny zamęt w głowie... On ma 47 lat-jest rozwodnikiem z dwójką dzieci, a ja 29 wolna i bezdzietna.. Na poczatku było zupełnie inaczej: przyjemnie, swobodnie..trochę się pieściliśmy a jak do niego przyjechałam na pare dni to po prostu nie wiem co mam o tym myśleć. To zupełnie inna sytuacja. Facet ma wkurzające nawyki, totalnie przytłacza swoją osobowością i przeraża mnie to bo czuję się w jego towarzystwie jak idiotka:O Czasem nic nie mówię w jego towarzystwie i nie mam ochoty się wkręcać w taki związek a on chce się już angażować, hajtać i założyć nową rodzinę, chce już seks codziennie... a znamy sie osobiście jakieś niecałe 2 tygodnie !! ja juz kurwa wysiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghghgh
nie chcę go zranić, facet jest po przejściach i już miał do mnie pretensje że robię coś nie tak :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Uciekaj od niego! Z tego co piszesz widać, że on nie pasuje Ci, więc na co czekasz? Seks codziennie? Dlaczego nie potrafisz powiedzieć "nie"? Myśli, że znalazł młodą napaloną i że wszystko mu wolno. Nie pakuj się w coś takiego, bo będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaz
o kurde gdzie Ty miałaś oczy,żeby z taki staruchem zaczynać? Powiedz mu,że nie chcesz się angażować i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Po 2 tygodniach miał pretensje??? Nie chcesz go zranić? A co z Twoimi uczuciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghghgh
dobra dzięki :O będę już musiała ostatecznie się wycofać .. a co do starucha to akurat to określenie do niego nie pasuje bo wizualnie wygląda na 38 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Ale zachowuje się jak stary niewyżyty dziad, który cieszy się i jak widać korzysta ile może z młodej d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghghgh
mam 29 lat a dylematy jak nastolatka :O jak macie ochote to jeszcze pomóżcie i wesprzyjcie żebym miała odwagę to powiedzieć przez telefon... Całe szczęście mieszkam 230 km od niego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghghgh
w sumie to oboje wyglądamy młodo ale różnica wieku u nas to prawie jedno pokolenie :O są faceci po 40stce którzy zachowują ten młodzieńczy dystans i tacy którzy osaczają i są zazdrośni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaz
No wiesz, taka różnica wieku to dla mnie za dużo. Sama mam 40lat i facet starszy ode mnie więcej niż 5 lat to stary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Jeju laska, znacie się tylko 2 tygodnie i nie wiesz jak to zakończyć? Bądź stanowcza, nie pozwól, żeby Cię omotał albo wziął na litość żebyś z nim została. Powiedz, że inaczej sobie wyobrażałaś ten związek i że dziękujesz za wszystko ale to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghghgh
dzięki dziewczyny za wszystko... kamień z serca mi spadł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghghgh
no ludzie uwierzcie że on naprawdę nie wygląda na swój wiek !!! ale w głowie ma chyba ze 230 lat czyli tyle ile odległość miedzy naszymi miastami:O:O:O mam napisać że jeszcze był o mnie zazdrosny i chciał obniżyć poczucie mojej wartości docinkami????!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaz
Więć uciekaj od niego, nie ma nic gorszego od faceta, ktory chce Cię psychicznie wykończyć. Poznasz jeszcze niejednego faceta,młoda jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghghgh
masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghj
szybka to ty jestes nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijammm
fdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huihi
kolejna szmata, ktora po 2 tygodnaich daje dupy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×