Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

aparat słuchowy

Polecane posty

Słuchajcie kupuję dla Babci baterie do aparatu słuchowego, znacie baterie Siemensa? Bo wiem, że stosuje się do aparatów Geers albo OnePoint ale babka w ośrodku powiedziała, że te Siemensy są identyczne, tylko tańsze. Znalazłam je na www.hurt.com.pl i chciałam zamówić, bo są wiele tańsze, przy większej ilości różnice idzie w kilkadziesiąt złotych. Ale wiecie jacy są starzy ludzie, przyzwyczają się i nie dadzą przekonać, że coś innego może być lepsze albo równie spoko. Nie wiem jak ją przekonać że opłaca się je zamówić. Obiecałam, ze popytam o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_83
Ja kupuję mojemu ojcu Siemensy. Właśnie też nas pani w przychodni oświeciła, że nie ma raczej większego sensu przepłacanie za OnePoint. Teraz ma w aparacie te z siemensa i w sumie nie ma żadnej, większej różnicy. Także wydaje mi się, że chyba warto. No, ale decyzję musisz podjąć sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
W hurt.com.pl faktycznie się opłaca tam kupować te baterię. Zwłaszcza, że u nich faktycznie jest tanio. Jak porównam sobie ceny, jakie miałem podane w aptece (około 7 złotych za sztukę), a ceny u nich (1,65 za sztukę), to faktycznie się opłaca. Teraz tam kupujemy i baterię są całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję mojej starszej sąsiadce baterie na hurt.com.pl. Cena jest najniższa na rynku- dokładnie sprawdziłam, tę informację, bo to starsza osoba i zależy jej na cenie( wiadomo! oprócz tego musi przecież kupić mnóstwo lekarstw w większości refundowanych w połowie a jej emerytura to około 890 złotych:)) Śmiało możesz się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BogdanArtysta
No, chyba każdy kto ma aparat słuchowy, albo implant kojarzy sklep hurt.com.pl - tak mi się przynajmniej wydaje. To jest bardzo popularny w tej dziedzinie sklep. No i mają spory wybór, więc nie trzeba brać tylko jednej rzeczy. Można sobie po prostu przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak temat mało przyjemny, ale warto jest takie tematy poruszać, bo wiele osób ma problemy ze słuchem, a nie każdy wie, gdzie je może kupić. Poza tym widziałam, że w tym sklepie, o którym piszecie teraz trawa promocja i można jeszcze taniej kupić baterie do aparatów słuchowych. Wiem, że za pudełko 60 sztuk baterii zapłaci się teraz jakieś 89 zł. Więc jeśli nadal szukasz miejsca, gdzie możesz kupić baterie dla babci, ten sklep myślę będzie odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim najbliższym otoczeniu jest tylko jedna osoba, która ma tego typu problem. To moja starsza sąsiadka z parteru. Nie wiedziałam,że zakup baterii do aparatu to taki problem. Muszę jej koniecznie powiedzieć o hurt.com. Czy to jest tylko sklep internetowy czy mają może stacjonarny sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety drogie są takie baterie. I ja bardzo współczuję osobom, które mają problem ze słuchem. Bo wiecie jednak sprawny aparat słuchowy jest gwarancją tego, że będą miały kontakt z rzeczywistością. I tak mają w życiu ciężko, a jeszcze ceny tych baterii dają się we znaki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam,ze jest takie zamieszanie z tymi bateriami. Myślałam jeszcze jakiś czas temu,że można je kupić w kiosku:) Dobrze,że są takie sklepy jak ten gdzie można je kupić taniej. I tak jednak jestem zdania,że powinny być refundowane w całości przez państwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety państwo raczej słabszym i potrzebującym nie pomaga :/ Co do dobrych baterii do taki8ch aparatów, to polecę Rayovac Extra - chyba najbardziej wydajne. Wypadają chyba lepiej od siemensów, ale pewności nie mam. No i opłaca się kupować w większych ilościach, bo wtedy cena za jedną baterię spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiam baterie dla dziadka na hurt.com.pl, mają chyba najtańsze baterie na rynku i to solidnych, zaufanych producentów. Dobrze, że takie tematy są poruszane, ludzie będą mogli się dowiedzieć gdzie kupić tanie baterie do aparatów słuchowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje o tym sklepie :-) niestety mnie też niejako ten problem dotyczy, bo mam w rodzinie osobę, która nosi aparat słuchowy. Siemensy i Rayovac Extra są chyba najlepszymi bateriami. Zajrzałam na stronę tego sklepu i rzeczywiście ceny są niskie. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, ja co prawda nie kupowałem baterii Siemens, ale Rayovac Extra rzeczywiście są jednymi z najbardziej wydajnych i w ogóle najlepszych na rynku. Dodatkowo na hurt.com.pl na baterie Rayovas są promocje, można zaoszczędzić kupując duże opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zamierzam kupić mojej ciotce baterie do aparatu firmy Rayovac, chociaż wiem, że simens też są niezłej jakości. Wszystko zależy od tego czego się szuka. Zajrzałam na stronkę, o której mowa chyba tam zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O bateriach już wiemy.A gdzie waszym zdaniem warto kupic aparat? słyszałam ze w geersie maja spory wybór, i ceny tez przyzwoite? ale nie byłam tam jeszcze? Co o tym myślicie, mieliscie jakies dosiwdczenia z tym salonem? będę wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak potwierdzam, jestem ich stalą klientka. Miła obsługa, szeroki wybór zarowno apartów jak i ich cen.wiem ze mozan kupic apart juz od 800 zł, a te z najwyzszej polki od 5000 zł. Ostatnio maja tez promocje na drugi aparat, to szczegolnie moze zainteresowac osoby z obustronnym niedosluchem. Nie wiem z jakiego miasta jestes. Ja mieszkam w Łodzi, tam maja kilka salonów.polecam sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co o nich sadzic wiecej sie wypowiem jak skorzystam z bezpłatnych badan sluchu. geers przeprowadza taka akcje właśnie w rzeszowie i mam zamiar sie wybrać na badanie słuchu z moja mama.Ogoleni to fajny pomysł ze zachecaja do diagnostyki słuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja aparat kupowałam w gabinecie z Wawce http://www.sono.com.pl/ dobrze jest trafić, na dobrego specjaliste, który poleci sprawdzony i dobry jakościowo sprzet, aby nie uszkodzil sluchu no i wiadomo nie kosztował fortuny. Ja do chwili obecnej mam aparat z gabinetu Sono, i jestem zadowolona z jego funkcjonowania ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, tez mam z www.sono.com.pl aparat sluchowy i nie moge narzekac:) to moj pierwszy wiec nie mam porownania, ale wszystko slysze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, no ja tez z www.sono.com.pl ;) i jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania19800
Chodzenie do lekarza to jednak podstawa podstaw jest – no ciężko dobrać porządny aparat słuchowy, jak się nie zrobi badania, które określi doskonale wadę słuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macior
Daj spokój, większość Polaków ma problem, żeby do lekarza pierwszego kontaktu iść, a co dopiero do laryngologa. A przecież badanie słuchu to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masłowy
Ja to sobie w ogóle nie wyobrażam takiego podejścia do zagadnienia. Mam 30 lat, sam często się badam, jak tylko coś zauważę: pytanie do osób, które aparat używają – czy wy do swojej wady podeszliście od początku poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazq
99% procent polaków nie traktuje swojego zdrowia poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksaneczka1985
to ja należę do tego 1 % - jestem spod Krakowa i właśnie od niedawna noszę aparat słuchowy z http://www.oticon.pl/ - aparat jest mały i bardzo wygodny, ale dla mnie to zupełna nowość jest, więc powoli do niego się przyzwyczajam. Zmienia się moje życie na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksson
Każdy normalny, zdroworozsądkowy człowiek traktuje poważnie swoje zdrowie. Co do aparatów – no to rzeczywiście sprawdzają się na rynku, bo są dobre i stosunkowo niedrogie też. Jedna z niewielu dobrych marek moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to wszystko omówić w przychodni z lekarzem, co najlepiej stosować, u mnie w rodzinie w http://www.larmed.pl/ Żywiec doradzili jaki aparat słuchowy i baterie będą najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chodzi o aparaty sluchowe to ja smialo moge polecic firme www.sonido.pl mam sama problemy ze sluchem i u nich kupowalam swoj aparat, naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiek
Ja dla dziadka kupuj***aterie do aparatu na sluch.net Ceny maja bardzo w porzadku i czasem mozna trafic dodatkowo na promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×