Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iggaxx

brak zabka-6,czy mial ktos wstawiane implanty?

Polecane posty

Gość iggaxx

mam szeroki usmiech wiec jest to problem dla mnie,chcialabym wstawic implanta ale nie wiem ile takie cos chociaz mniej wiecej kosztuje,czy sa jakies rodzaje ich,czy to boli itd.czy ktos mial wsawianego implanta?prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga24
ceny implantów oscylują w granicach 3 -7 tys,Tak przynajmniej jest u mojego lekarza, ktory zawsze korzysta z najlepszych materiałow dostepnych na rynku.Inną alternatywą jest most który wymaga oszlifowania sąsiednich zebów, i jest tańszy.|Tez sie własnie zastanawiam nad implantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggaxx
dzieki!ale drogo troszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggaxx
ktos jeszcze cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggaxx
no dziewczyny!!zadna nic nie wie wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiaczka
Nie bój się, wstawienie implantu zupełnie nie boli, bo wtedy jesteś znieczulona, jedyny ból to ukłucie igły w celu podania znieczulenia. Rodzajów implantów jest teraz wiele na rynku , są też takie, gdzie na drugi dzień osadzają na nim koronkę i już masz pełen komplet uzębienia. Z doświadczenia jednak wiem, że te droższe są lepsze i trwalsze ( znasz powiedzenie: tanie mięso psy jedzą?). Gdybym miała taki wybór- most albo implant, wolałabym uzbierać na implant, bo zrobienie mostu to zniszczenie pobocznych zębów i zrobienie na nich koron, po jakichś 10-15 latach czeka Cię wymiana, bo dziąsła wykazują tendencję zanikową przy tego typu rozwiązaniach i po jakimś czasie będą się obniżały i spowoduje to powstanie nieszczelności pomiędzy koroną a dziąsłem. To fizjologia-tego nie zmienisz. Nie wymyślono na to jeszcze nic. Zdecydowanie implant i to nie najtańszy, bo brak szóstki w pełnym łuku to prawie inwalidztwo. Pozostałe zęby przejmują siłę żucia , a to ie jest dla nich korzystne. Nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggaxx
dzieki bardzo za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×