Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maryna1001

Od jutra biorę się za siebie!!!

Polecane posty

Jak w temacie, koniec z oszukiwaniem samej siebie. Biorę się ostro do pracy. Koniec podjadania. Wiosna idzie a u mnie oponka. Szukam osób, które się do mnie przyłączą-razem łatwiej i większa motywacja:). Mam ok. 10 kg za dużo i mam zamiar się z tym rozprawić. Dziewczyny, jak macie jakieś fajne ćwiczenia, fit posiłki, jestem otwarta na propozycje. Postaram się też coś wrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź się od dziś, najgorszy wróg odchudzania to " od jutra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edyciak
Dokładnie. Od jutra to nigdy nie zaczniesz. Już dziś daruj sobie kolację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Dlaczego wtedy, gdy postanawiam sobie, że nie będę jadła np. słodyczy, mam na nie największa ochotę:(???Masakra, ale daję radę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryna, tak piszą wszyscy wyżej wez sie juz od dzis. Idz np. do sklepu i kup zdrowe produkty, do wieczora pij juz tylko wode mineralną. Polecam dietę przyspieszającą metabolizm. 10kg schudniesz na niej w 10 tygodni bez większych wyrzeczeń. Oprocz tego zainwestuj w pielęgnację ciała. Juz dziś zadzwoń do ulubionego salonu kosmetycznego i umów się na zabieg nawilzający lub odtoksyczniajacy. Od razu poczujesz sie lepiej :) polecam stronę ze sprawdzonymi salonami www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edyciak
Nie rzucaj się od razu na głęboką wodę. :) napisałam ogranicz słodycze, a nie nie jedz w ogóle. :) jak zjesz 3 kostki czekolady w ciągu dnia nic ci się nie stanie. Na początek śledź herbatę o pół łyżeczki mniej. O jedno ciastko mniej. A w to miejsce np jogurt naturalny dla przyspieszenia przemiany materii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę ale myślę, że albo wszystko albo nic. Na razie daję radę. Zaczęłam ćwiczyć, ograniczyłam wiele produktów. Zobaczymy jakie będą tego efekty za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją pierwszą myślą też było "a dlaczego nie od dziś?". Oj, ile razy wieczorem przyrzekałam sobie, że od jutro zmiana, a potem jakoś tak leciało. Obiecywałam sobie nie jeść albo ograniczać słodycze, ale po tygodniu i tak nie było efektów, więc zawiedziona wracałam do podjadania. Dopiero jak poszłam na dietę to zrozumiałam, że słodycze akurat nie były moim największym problemem, w ogóle źle się odżywiałam. Niby zrezygnowałam ze smażenia mięsa i panierki, ale za to jadłam bardzo dużo białego makaronu itp. Dlatego myślę, że warto naprawdę podejść do sprawy całościowo, a nie na wyrywki (nie wierz w pojedyncze rady typu nie jedz po 18, to tylko część jakiejś starej diety). Pozdrawiam i życzę sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre słowo. Zaczęłam "od jutra" ponieważ wiem jak działa mój mózg. Gdybym zaczęła od już, nic by z tego nie wyszło. Taka trochę przekorna jestem:) Nastawiłam się psychicznie, zrobiłam odpowiednie zakupy, wyrzuciłam śmieci z lodówki:) i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edyciak
"Zapychaj się" warzywami, owocami i woda , gdy bierze się głód. :) trochę więcej ruchu niż na codzień i powoli zauważysz postępy :) odchudzanie się nie polega na tym, by z ołówkiem w ręku liczyć zjedzone kalorie. :) ale na tym by zdrowo czuć się w swoim ciele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w tytule- pomoge schudnąć,efekty po 1 zabiegu!! Jedyna w Polsce skuteczna metoda w redukcji tkanki tluszczowej i zmniejszaniu obwodów. Dużo zadowolonych z efektow klijentek!! kontakt 692-893-219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edyciak
super. :) a co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja sobie mówię że od nowego miesiąca :) i tak już kilka miesięcy mija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zacznij już dziś, zdrowe posiłki bez słodkości spacer jazda rowerowa, wiosna jest motywacją, najgorzej mówi się dziś jeszcze zjem ale jutro już nic i tak w kółko. Wiem po mojej siostrze ale teraz jestem dumny ponieważ 2 tyg zjechała 6 kg, powiedziała że wytrwa i musi jeszcze 10 kg. Ma 4 posiłki dziennie była u dietetyczki ma fajną dietę je to co lubi i szczupleje powodzenia w walce z kilogramami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szysia, myślę, że nie powinnaś tego odkładać. Najważniejsze, to podjąć decyzję z dnia na dzień. Co masz zrobić jutro- zrób dziś. Jak się zdecydujesz, to mogę Ci podesłać jakieś przepisy na fajne i łatwe dania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweellka90
Nie ma "od jutra" Jak juz coś robić to trzeba to robić od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ciężko wybrać wśród takej ilości tabletek, ale dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie w swoim przypadku postawiłam na Foreverslim, muszę przyznać że okazał się skuteczny.Ale jak widać nie tylko mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na jutro można odkładać wszystko w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się biorę od dziś... Muszę sie pozbyć oponki na brzuchu przed latem ;) zrezygnowalam z słodyczy, chipsów, frytek i innych fast foodów, jeszcze jakiś suplement i troszke ćwiczeń i może się uda ;) tylko tu mam problem... jaki suplement i ćwiczenia na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że jest nas więcej:). Bettix jeśli chodzi o ćwiczenia, to na YouTube jest tego mnóstwo. Myślę, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Natomiast suplementy to inna kwestia- tyle tu reklamujących (goście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku dla lepsze motywacji polecam zapisać się do klubu fitness, ja chodzę na Targówek do Saturn Fitness, wybeirz sobei jakieś zajęcia z harmonogramu http://saturn-fitness.pl/aerobik-plan-zajec/tydzien zapisz się chodź regularnie, wkręcisz się i na pewno będzie później łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×