Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina 123

Pani Ewa Kilian-Symbiosis Poznań opinie?kto był?

Polecane posty

Gość ewelina 123

czy ktos wykonywal zabieg zamykania naczyńka na twarzy u tej Pani?czy byliscie zadowoleni z efektu?bolało?jaki koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinalka
Byłam polecam szczerze, nieprzeciętny profesjonalizm, efekt właściwie jest od razu, zabieg może mało komfortowy ale też nie jakiś bolesny. Zamykane naczynka miałam przy nosie, zapłaciłam 250 zł. Jak masz obawy to umow się do niej tylko na konsultacje wówczas będziesz miała punkt odniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 123
bylam juz u niej,jestem umowiona na zabieg...zaplace 150zl:) wydala sie bardzo sympatyczna:) a czy ktos moze leczyl u tej pani tez łojotokowe zapelenie skory?bo ona mi powiedziala ze je mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonkox
Ja miałm łojotokowe zapalenie skóry, stwierdzone u p. Ewy :-), wyleczy Cię :), tylko wszystko zalezy tak naprawde od Ciebie i tego czy będziesz systematyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEpokalanaNiemaryja
no nie wiem czy taka kompetentna -u mnie stwierdziła rumień i trądzik różowaty... Rumienia nie mam - jeżeli go mam to ja jestem Maryja. To były nałożone kosmetyki kolorowe, nie widział go nikt poza tą Panią. Jak mówiłam innym ludziom o diagnozie to wybuchali śmiechem. Trądziku nie mam z całą pewnością, miałam tylko jedną krostkę, która dawno temu zniknęła. Może go stwierdziła bo świeciłam się od taniego filtra 50+i stwierdziła, że mam tłustą skórę. Moja skóra jest normalna na suchą(badałam ją jakimiś przyrządami u dermatologa i to dwa razy(dwóch różnych), do tego u kosmetyczek na studiach kosmetologicznych- koleżanka wzięła mnie jako modela do badań i wszędzie ocenili moją skórę jako normalnie nawilżoną z ciut za małą ilością sebum, równomiernie rozłożonego na całej twarzy, pory zaś jako niewidoczne. Rumienia nikt nie zauważył, ja też go nigdy nie widziałam. Wierzcie mi - moja skóra jest zupełnie bezproblematyczna a rumień to ciężka choroba u ludzi o zupełnie innym fototypie niż ja i ze skłonnością do naczynek(nie mam ani jednego rozszerzonego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaO
to po co u niej byłaś jak jest tak idealnie? Jestem u Pani Ewy od lat i teoria o tłustej skórze to jakiś kit, nigdy nie posługuje się takim stwierdzeniem może poszłaś po komplementy a wyszło inaczej, albo wogóle nie byłaś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze i tez nie widze większych efektów, poza tym brak karotek, pacjenci traktowani masowo, pani wykonuje zabiegi do których chyba nie do końca ma uprawnienia? jakie ta pani ma wyksztalcenie ktoś może wie?lekarzem na pewno nie jest,ale wprowadza w błąd. a poza tym ja miałam usuwana zmiane na twarzy i jak już nie wiedziała co dalej ,bo były komplikacje to wyslala mnie do lekarza, który stanowi dla niej alibi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z usług Symbiosis. Chodzę tam od kilku lat na zabiegi na twarz i nie mam żadnych problemów ze skórą a kosmetyki do domu idealnie dopasowane. Oprócz Pani Ewy wykonuje tam zabiegi na twarz jeszcze jedna Pani (nie pamiętam jak ma na imię), obie Panie w każdym razie mogę w pełni polecić. Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ewa Kilian jest niekompetentną osobą, nie jest ani kosmetologiem ani lekarzem. A napewno nie jest osobą uprawnioną do zajmowania się twarzą na tak szeroką skalę schorzeń. Po wizycie wypisuje "receptę" na kosmetyki w swojej gablotce, gdzie kasuje drugie tyle co za zabieg. ( preparaty dostęone w super farmie :) :) Mało profesjonalna. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mppp
Mi pani Ewa uratowała życie (skórę twarzy). Przez ponad 10 lat chodziłam po dermatologach - lekarzach (nie jestem z Poznania). Zawsze to samo - trądzik - te same maści i leki, które przez lata wyniszczyły mi skórę twarzy. Nigdy nikt nie kazał mi nawet zmyć makijażu przy diagnozie. Moja twarz to była ruina!!! Na pierwszą wizytę Pani Ewa kazała mi zabrać wszystkie kosmetyki jakie stosuję i wszystkie kazała mi wyrzucić. Zawsze mi wmawiano łojotokowe zapalenie skóry, a okazało się, ze od nadmiaru kosmetyków matujących z cynkiem skórę mam przesuszoną. Jeśli chodzi o ceny to powiem, że jak na Poznań to raczej normalne. Jeśli chodzi o produkty z "gabloty" to ceny mają takie jak w sklepie internetowym, więc...Ja 6 zabiegach na twarz (czyli 7 miesięcy) i wymianie kosmetyków i stosowaniu się do zaleceń. Maja skóra twarzy jest wyleczona po 12 latach!!! Fakt, że kosztowało mnie to ponad 1600zł i stosuję teraz produkty nie z Rossmana tylko inne apteczne za ponad 50 a nawet 150zł. Myślę, że to niewielka cena za uratowanie wyglądu!!!! Dziękuję Pani Ewo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NUŻENIEC -Poczytałam wypowiedż Pani na temat nużeńca : Proszę zaproponować klientką ,które są w gabinecie aby na to paskudztwo poprostu łyknęły tabletki STROMEKTOL- 0,2 mg na 1kg wagi ciała sprowadzone na receptę 100% z Francji lub Holandii. Opowiada pani cuda,proponuje pośrednie preparaty zabiegi,za kasę a tabletki zrobią swoje.Moi rodzice nie mieli nużeńca (rzęsy jak doklejone u kosmetyczki) odeszli w wieku ponad 90 lat ,więc proszę niewmawiać ludziom ,że to choroba dziedziczna.Wszyscy wiemy ,że każdy z nas ma pasożyty (z powietrz,kurzu,używania cudzych grzebieni -tuszów do rzęs itd...) , jedni mają objawy i chorują a inni nie. Jestem po STROMECTOLU - badanie rzęs w laboratorium przeprowadzone i jest czysto .Więc troche z tą wiedzą na temat pasożytów jest chyba Pani na bakier.Pozdrawiam i odsyłam do lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nie polecam tej kliniki.  Bylam w niej ponad 5 lat temu wykryto u mnie nuzenca i zaproponowano zabieg laserem który zniszczył mi twarz .Mam blizny kostki czerwone ślady.Nie fachową obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nie polecam tej kliniki.  Bylam w niej ponad 5 lat temu wykryto u mnie nuzenca i zaproponowano zabieg laserem który zniszczył mi twarz .Mam blizny kostki czerwone ślady.Nie fachową obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×