Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pomysłowadczyni

Sposoby na białe zęby

Polecane posty

Gość Pomysłowadczyni

Wpisujcie! Jakiś srodków używacie, jakich odradzacie, itp.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodchudzaniu
soda oczyszczona niszczy szkliwo ale od czasu do czasu można np. raz w tygodniu sodka na szczoteczkę, zwilżyć i szorujemy zębynie za mocno.używajmy w tedy past odżywczych a nie jeszcze wybielających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
udac sie do dentysty i sobie wybielic ja tak zrobiłam wcale nie boli jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
ile kosztuje wybielenie zebow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomysłodawczyni
up, sa jeszcze jaikies spodoby? A np. wybielające pasty do zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solą drobnoziarnistą
ale delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet jabłkowy
pare kropel na szczoteczkę i umyć tym zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co tak mało
znacie sposób? piszcie,zbye topik nie upadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmjjjfean yyyyyyyv
myc rano i wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by wybielic zeby u dentysty nie mozna miec prochnicy. Poza tym taki zabieg kosztuje okolo 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulana
A ja slyszalam cos dziwnego: plukanki ze zwyklego oleju. Moze byc byle jaki- to nie niszczy szlkiwa. Bierze sie lyzke stolowa oleju i pluka sie nim zeby normalnie, potem, kiedy sie go wypluwa jest caly bialy. Moja kolezanka to stosowala przez 2 tyg i byla bardzo zadowolona. Ja sama nie probowalam, tylko sl;yszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka fajna pasta email diamand chyba , do kupienia w aptece za 20 zl., ale jesli ktos ma zolta kosc po prostu to nic sie nie poradzi, ja mam baaardzo biale zeby az dentysta sie dziwil i pytal czy wybielalam, a to po prostu taka mam kosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaguara
ja slyszalam o soli. N szczoteczke i myc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaj
sprobuje z tym olejem. a czy moze sie jeszcze ktos wypowiedziec kto to stosowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haCHAha
polecam sok z cytryny, jest to 100% naturalny sposob pijcie wode z kilkoma kroplami cytryny mozna juz wyduszona cytryne przykladac na zeby, masowac dziasla unikajcie kawy i czarnej herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *marika*
paski whitestrips blendamed dzialaja doskonale,efekt po tygodniu i nie kosztuje tyle ile wybielanie u dentysty ale ok 60zl w rosmanie i biel utrzymuje sie dlugo,duzo pozniej zeby sa bielsze niz przedtem ale co jakis czas trzeba zakupic paski znowu. Nie ma zadnych przeciwskazan jesli jest procznica czy cos ale zeby nie moga byc bardzo bardzo zolte,jednak paski usuwaja przebarwienia nawet sprzed 10-15lat i tez te pod powierzchnia szkliwa nie jak pasty wybielajace.Nie niszcza szkliwa,czasem tylko odczuwa sie wrazliwosc zebów. Wszystko napisane w ulotce w opakowaniu albo na stronie www.whitestrips.pl pozdrawiam i polecam.Mi pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjcie się
cytryna jest wyielająca na twarz a nie zeby przeciez. Ktos ci mówiła ze zebiy wybielają sie od cytryny? przeciez to absurd taka samo jak od oleju. To odpucha. jak mozna wogóle cos takiego tu pisac ze od oleju się zęby wybielają? a moze od spirytusu jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytryna wybiela, fakt, ale pamiętajcie, że to jest kwas. Kwas prędzej czy później zacznie niszczyć zęby jeśli przesadzimy z stosowaniem. A jak raz wybielicie sobie cytryną zęby to przecież nie starczy na wieki. Będzie trzeba to powtarzać. A jak ktoś ma np wrażliwe zęby to w ogóle ;) ale oczywiscie, wszystko dla ludzi, jak nie przesadzi ktos, to jest ok ;) ja osobiscie myje zęby po każdym posilku jakies 2-3 min i nie musze wybielac. mam zęby koloru kości słoniowej, ale nic na to nie poradzę; koloru kośćca nie zmienię ;) ale mam zdrowe i bez nalotu. Więc polecam tę prostą metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche naczytalam sie na tym forum o wodzie utlenionej jako jednym ze sposoow,dosc popularnym zreszta,pelno tu o tym i o wybielaniu zebow ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaablaaaa
a ja kiedys na kafeterii przeczytalam ze rzodkiewka wybiela zeby. przekrajasz rzodkiewke na pol i wbijasz w nia zeby, chwile trzymasz i nastepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tombak podaje taki sposób: najpierw dokladnie przecierać zęby i dziąsła skórką od cytryny, potem nałożyć na szczoteczkę trochę pasty do zębów, szczyptę sody, kilka kropel cytryny i umyć zęby. I tak codziennie. Mam zamiar spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek pasta
i myc zeby po kazdym posilku. A po kawie i herbacie obowiazkowo! Jak nie ma takiej mozliwosci, to pic wode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez uzywam paski whitestrips blendamed sa rewelacyjne!!! nigdy nie mialam zoltych zebow poprostu chcialam je rozjasnic efekt jest zniewalajacy :) polecam goraco wszystkim te paski pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huiv
Dwa lata temu używałam pasków blend-a med przez 7 dni i wiele osób zauważyło róznicę. Kośćmam dość bialą ale piję dużo herbaty i nalot od pasków zniknął. nIe wiem czy kość sie wybielila ale zęby miałam śliczne. I jakoś tak bardziej błyszczały. Kilka dni temu ponownie kupiłam paseczki i zaczynam kurację od nowa. Ostatnio piję dużo kawy i zęby chyba poszarzały chociaż nadal ludzie mówią mi że mam białe więc chyba te paski dwa lata temu coś dały i tak szybko nie wróciły do dawnego koloru. Polecam paski Odraczam te specyfiki w pendzelki (colgate miałam) Czuje się okropny smak w buzi i efektu jakoś nie zauważyłam może dlatego, że nie byłam konsekwentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huiv
odradzam*, pędzelku*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metka16
Mi kiedyś dentystka powiedziała ze zęby powinno się myć 15min ( z zewnątrz 5min, a z wewnątrz 10) 2 razy dziennie. Trochę to monotonne, ale efekty są. buźka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metka16
mi kiedyś dentystka powiedzała ż zęby powinno się myć 15min (z zewnątrz 5min, a z wewnątrz 10min) trochę to monotonne, ale efekty są. Buźka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebatkaaa
Stosowalam paski amerykanskie rembrand (b. popularne)- efekt rowniez dobry. Jednak jest maly problem- kruchosc zebow, szkliwa. Jest na to jakis sposob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no 350 kolek to zdecydowanie a
ale ten whitestrips zawiera tylko 28 paskow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×