Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moonlight

Żel do paznokci??

Polecane posty

Widziałam ostatnio w sklepie Rossman taki zestaw - żel i aktywator - do paznokci. Niestety na opakowaniu nie napisano nic więcej poza \"instrukcja wewnątrz opakowania\"... Zastanawiam sie co to jest, czy ten żel ma wzmacniać paznokcie (trochę jak akryl), czy je odżywiać. Może któraś z Was wie co to za specyfik? Albo używała i wie jak działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiolka
czy ten żel ma wzmacniać paznokcie (trochę jak akryl) -hmm a od kiedy akryl wzmacnia pazury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiolka - a złamałaś kiedyś paznokieć jak był pod akrylem? Po prostu słyszałam o technikach wzmacniania właśnie poprzez nałożenie jakiegoś żelu czy żywicy. Nie znam się na tym, dlatego pytam czy ktoś się orientuje czy ten produkt ma takie właściwości czy chodzi o coś zupełnie innego. Mam bardzo łamliwe paznokcie, nie pomaga mi żadna odżywka ani witaminy. Chciałabym mieć ładne długie (choć trochę) pazurki, ale jedyna metoda dla mnie to akryl a nie stać mnie nato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiolka
chyba się nie rozumiemy akryl albo żel nie ma właściwości wzmacniających nakłada się na tipsie albo szablonie by przedłużyć paznokcie i nie wzmacnia tylko niszczy pazury wiem co mówię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale w sensie takim że masz długie pazury i ciężko je złamać czy skruszyć ;) Ja wiem że pod spodem się masakra z paznokci robi. A słyszałam właśnie o czymś takim że się pokrywa jakimś innym żelem specjalnym paznokcie bez tipsów po to tylko żeby były mocniejsze - trochę tak jak przy odżywkach w lakierze, tylko że to jest twarsze jak wyschnie i nie wiem czy się normalnie zmywa z płytki zmywaczem jakimś czy czymśś specjalnym. Nie chodzi mi więc o przedłużanie tylko o ten specyfik do malowania żeby wzmocnić. I jak znalazłam ten zestaw w sklepie to się zastanawiam czy to jest to właśnie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiolka
ja mam żele od roku długie mam pazury czy się łamią na początku często mi się łamały ale od kilku miesięcy bardzo rzadko żeby nie powiedzieć nawet wcale. Co do kruszenia żeli to nie dotyczy kruszy się akryl. Jeżeli chcesz odżywić wzmocnić swoje pazury to są teraz naprawdę dobre odżywki. A jeżeli chodzi o żel, który widziałaś w sklepie to raczej jest do przedłużania. lakier do naklejania napewno szybko się odkleja a przykleić trzeba je na klej więc niszczy się płytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysiolki
widze ze znasz sie na paznokciach powiedz jakie to dobgre odzywki na wzmocnienie pazurkow? z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiolka
teraz jest mnósto dobrych odżywek ale mogę poradzić Ci byś poszła do hurtowni kosmetycznej tam znajdziesz najlepsze i zarazem nie dogie odżywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde/
ESSESENS w sztyfcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×