Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olencja123

Zmarszczki mimiczne wokół ust - ktoś ma taki problem?

Polecane posty

Gość Olencja123

Witam. Mam dopiero 28 lat i bardzo glebokie bruzdywokól ust (dokladniej biegna od nosa wokol ust). Czy spadek masy ciala spowoduje ich redukcje? A moze chodzi o nawilzenie skory? To moj straszny kompleks. Nie moge juz na siebie patrzec w lustro. Mam wrazenie, ze wygladam na ponad 30 lat, nie mowiac juz o tym, ze zmarszczki nadaja mojej twarzy smutny wyraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olencja123
Dzieki za podpowiedz! Chyba bede musiala wziac pozyczke, zeby kupic ten sprzet, ale z tego co widze jest bardzo przyszlosciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olencja123
Jestem bardzo ciekawa rezultatow tego urzadzenia. Pisz koniecznie o swoich wrazeniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem ciekawa jak trzeba
być bezczelnym, żeby taki chamski spam wtrynić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olencja123
No właśnie nie palę i nigdy nie paliłam. Alkoholu też raczej nie nadużywam. Piję rzadko i tylko w niewielkich ilościach. Nie jestem typem imprezowiczki. Dlatego tym bardziej wkurza mnie to, że mam takie bruzdy jakbym się nie oszczędzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty :(((
hej, ja mam tak samo, raz w życiu zapaliłam jednego papierosa, nie piję w ogóle %%, zwracam dużą uwagę do kosmetyków jakich używam, jem zdrowo, ćwiczę (nie wyczynowo ale min. 2-3 razy w tygodniu) mam 29 lat i bruzdy :( nie wiem co z tym zrobić. doskonale Cię rozumię Olencja123. też mnie zainteresował ten biolifting. poszperałam w necie i oto co znalazłam na stronie jednego gabinetu (http://www.wanilia-gabinet.pl) : Biolifting jest najnowszym urządzeniem do bezoperacyjnego liftingu twarzy, szyi i całego ciała wykonywanego sondami emitującymi mikroprądy. Urządzenie stymuluje pracę ciała człowieka generując mikrofale, naśladujące mikroprądy wytwarzane przez organizm ludzki. Mikroprądy aktywizują procesy regeneracji zachodzące w komórkach poprzez depolaryzację błon komórkowych pod wpływem przyłożonego mikroprądu. Ten rodzaj elektrostymulacji w sposób niezwykle aktywny pobudza odbudowę włókien kolagenu i elastyny, wygładza skórę, zwiększa kurczliwość włókien mięśniowych oraz usprawnia wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody, regeneruje i wygładza skórę, poprawia cyrkulacje krwi i limfy działając na skórę odżywczo i dotleniająco. W tym samym czasie, efekt jonizacji, wytworzony przez mikroprądy, we współpracy z preparatami kosmetycznymi penetrują komórki, dostarczając im wodę i substancje odżywcze. Specjalistyczne badania laboratoryjne oraz testy kliniczne wykazały, że zabiegi z zastosowaniem mikroprądów przyspieszają tempo odnowy komórkowej o 35%. Elektryczna stymulacja przenika przez skórę i dociera w głąb tkanek, nie powodując przy tym uczucia dyskomfortu, ani nie sprawiając bólu. Nowoczesny, precyzyjnie sterowany aparat zapewnia osiągniecie spektakularnych efektów w zadziwiająco krótkim czasie. Biolifting wykonuje się u osób z opadającym konturem twarzy, ze zmarszczkami i bruzdami, workami i cieniami pod oczami, opuchlizną, szarym kolorytem skóry, skórą atroficzną oraz u osób z brakiem elastyczności i jędrności skóry. Efektem zabiegu jest redukcja zmarszczek, przywrócenie napięcia mięśni, podniesienie opadających konturów twarzy, likwidacja worków i cieni pod oczami, rozjaśnienie skóry, drenaż limfatyczny, opóźnienie procesu starzenia się skóry, zwężenie rozszerzonych porów, aktywacja komórkowa, poprawa krążenia i mikrokrążenia, wzmocnienie bariery ochronnej skóry. Zabieg nie jest bolesny. W trakcie zabiegu jedynie odczuwane jest mrowienie, lekkie szczypanie lub rozgrzanie skóry. Intensywność zabiegu ustalana jest do odczuć klientki. Przebieg zabiegu: Zabieg rozpoczyna się dokładnym demakijażem. Następnie nakładane jest na skórę odpowiednio dobrane serum i żel chłodzący. Po takim przygotowaniu skóry kosmetyczke przechodzi do wykonania zabiegu. Zabieg polega na masaźu skóry zgodnie z układem mięśni sondami emitującymi mikroprądy. Ta część zabiegu trwa 15 minut. Następnie aplikowana jest na skórę maska kremowa a na koniec krem utrwalający efekt zabiegu. Działanie: -lifting twarzy -podnoszenie konturów twarzy, modelowanie owalu -likwidacja cieni pod oczami -rozjaśnienie rozstępów -usuwanie i spłycanie zmarszczek -ifting piersi i pośladków -pobudzenie odbudowy włókien kolagenu -przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry -likwidacja obrzeków pod oczami -przywrócenie odpowiedniego napięcia mięśniowego -usprawnienie wydalania toksyn -przywrócenie sprężystości skóry -stymulacja procesów regeneracji zachodzących w komórkach skóry Przeciwwskazania: -ciąża -metalowe implany w ciele -epilepsja -nowotwory -okres pooperacyjny -stany gorączkowe -porażenia kurczowe mięśni -stany zapalne skóry Częstotliwość: -lifitng twarzy: 2-12 zabiegów w odstępach co 7-10 dni -zmarszczki: 4-14 zabiegów w odstępach co 7-10 dni -blizny potrądzikowe: 8-10 zabiegów w odstępach co 10-14 dni -przebarwienia: 8-18 zabiegów w odstępach co 10-14 dni -nawilżenie skóry 1-2 zabiegi w odstępach co 10-14 dni Wskazania do zabiegu - opadające kontury twarzy - zmarszczki i bruzdy - worki i cienie pod oczami - opuchlizna - szary koloryt skóry skóra atroficzna - cellulite - brak elastyczności i jędrności skóry Czas wykonywania do 1 godziny Ceny Twarz, szyja i dekolt (jeden zabieg) 140 zł Twarz, szyja i dekolt-seria 5 zabiegów (cena za jeden zabieg w serii) 125 zł Twarz, szyja i dekolt-seria 10 zabiegów (cena za jeden zabieg w serii) 110 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olencja123
Podejrzewam, ze potrzebowalabym serii takich zabiegow, bo moja bruzy zaczely sie ksztaltowac już w wieku 20 lat, ale wtedy jeszcze nie zwracalam na to uwagi. Gdybym kilka lat temu zaczela cos z tym robic, to pewnie by mi sie tak nie poglebily:/ Uslyszalam przed chwila reklame kremu Vichy Liftactiv Retinol HA. Nie jest drogi, bo od 50zl. Ciekawa jestem czy by cos pomogl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty :(((
o kremach też się naczytałam ale jest z nimi problem, bo one tak naprawdę nie dotrą tam gdzie powinny zadziałać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kwestia rysów twarzy
niektórzy mają po prostu większą skłonność do bruzd wokół ust podczas gdy inne osoby nei mają ich wcale podejrzewam ze najbardziej skuteczny byłby Thermage, ale też jest dość drogi to zabieg falami radiowymi, podgrzewa włókna kolagnowe w skórze przez co się obkurczają i skóra się wygładza od dłuższgo czasu myślę o tym zabiegu ale boję się bólu, no i dodatkowo mam na twarzy dużo znamion, boję się czy ten zabieg by na nie źle nie wpłynął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kwestia rysów twarzy
co do wypełniaczy, miałam kiedyś wstrzyknięty w bruzdy kwas hialuronowy, efekt był taki sobie, już tego nei powtórzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olencja123
Tak, to na pewno jest kwestia rysow twarzy - jedni maja te bruzdy, a inni nie. Naprawde kwas nie pomogl? A ja juz bylam prawie zdecydowana! Czytalam, ze w przypadku bruzd jest bardziej skuteczny niz botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _0_0_kobietka_0_0_
świetne to urządzenie, co prawda nie wyglądam tak jakby ktoś przejechał po mnie żelazkiem ale nie mogę uwierzyć jak mięciutka zrobiła się moja skóra. widzę delikatną różnicę jeżeli chodzi o zmarszczki ale o efektach będę mogła powiedzieć pewnie po całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie prawie zdecydowałam
już się prawie zdecydowałam na zakup, tyle dobrego czytałam o tym biolifcie. mam tylko pytanie czy sama sie naucze robic sobie zabiegi, nie jestem kosmetyczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _0_0_kobietka_0_0_
ja się nauczyłam sama, kosmetyczką nie jestem więc powinnaś sobie dać radę. fakt, naoglądałam się filmów instruktażowych, poczytałam i teraz stwierdzam, że nie jest to taaakie trudne jak się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie prawie zdecydowałam
kupione :) teraz pozostaje tylko czekać na paczkę. mam nadzieję, że będę mogła liczyć na waszą pomoc, gdyby coś było nie jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _0_0_kobietka_0_0_
pisz jakby co, tylko że mnie za ja za kilka dni będę miała utrudniony dostęp do netu, bo wyjeżdżam ale oczywiście odpowiem jak tylko będzie to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichy używam
Używam vichy fajnie nawilża skórę, niestety zmarszczki spokojnie pozostały na miejscu w którym widzieć ich nie chcę ale skóra lepiej wygląda, jest bardziej rozświetlona. Kremik szybko się wchłania, ma delikatny zapach, jedyną jaką poprawę zauważyłam to zmniejszone ciut pory. Jedyny minus to cena, nie daję minusa za to, że nie zlikwidował zmarszczek, bo najzwyczajniej nie wierzę, żeby jakikolwiek krem je zlikwidował. A że bardzo dobrze mi się go używa (pomijając cenę) to właśnie zaczęłam drugie opakowanie. Po prostu skóra jest taka jak być powinna, miła w dotyku i rozświetlona. Z dużym zaciekawieniem czytam tu o eksperymentach z zabiegami i czekam dziewczyny na relacje! nie zapomnijcie o nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1972
i jak tam po zabiegach? opiszcie efekty, czy da się coś zrobić z tymi zmarchami? bo już w lustro boję się patrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _0_0_kobietka_0_0_
Jestem w końcu po 3 zabiegu i nie mogę w to uwierzyć - zmarszczki się zmniejszyły. I co najważniejsze, nie tylko ja to widzę :) Nie potrafię opisać tego, jak bardzo bardzo bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana nikomu :P
kobietka dałaś mi na prawdę nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _0_0_kobietka_0_0_
ciszę się, że pomogłam ;) STOP ZMARSZCZKOM ;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny...1
jakoś nie mogę w to uwierzyć, że hop siup i po zmarszczkach. maszyna dość droga, nie chciałabym wyrzucać pieniędzy w błoto. napiszcie coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uwierzysz dopoki
sama się nie przekonasz. ja używam w sumie bio liftngu i mikrodermabrazji od pol roku. od 2 miesiecy robie sobie sama. robie sobie serie zabiegow tak jak u kosmetyczki (raz w tygodniu przez 8-9 tygodni i potem 1-1,5 miesiaca przerwa). jednego czego zaluje, to to, ze zostawilam u kosmetyczki kupe kasy. zainwestowalam w biolifting (taki 6 w 1) i juz mi sie zwrocil. od mikrodermabrazji jestem po prostu uzalezniona, biolifting robie aby nowe zmarszczki mi nie wyskoczyly i przede wszystkim zlikwidowalam te ktore juz mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..................000
To wprost nieprawdopodobne co piszecie, aż trudno w to uwierzyć. Czytałam już na innych forach o tym liftingu i też laski wypowiadały się w samych superlatywach. Coraz bardziej przymierzam się do zakupu, a bardziej zbieram kaskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmhmmm
no właśnie ostatnio jest dość głośno o tym bio liftingu i też się zastanawiam, tym bardziej, że moja ciocia ostatnio sobie takie cudo sprawiła. niestety mieszczka 300km ode mnie, więc na zabiegi nie opłaca mi się do niej jechać ale będę u niej na święta to mam nadzieję, użyczy mi chociaż na jeden zabieg. rozmawiałam z nią kilka dni temu i była bardzo na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam szczerze
mam kilkuletnie doswiadczenie w probie pozbycia sie zmarszczek i na chwile obecna nie ma lepszego sposobu, moze za kilka lat wymysla cos lepszego ale teraz tylko biolift i jest w porownaniu z tradycyjnym liftingiem o niebo tanszy i przede wszystkim bezbolesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko micro
a na mnie najlepiej działa microdermabrazja. skóra po niej jest jedwabista i delikatna, jak macie małe zmarszczki to też je zetrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olencja123
A może któraś z was mogłaby wstawić jakieś zdjęcia tych zmarszczek przed i po kilku zabiegach bioliftingu? Bo nie wiem czy np. moje są równie głebokie czy może głebsze niż wasze? Mikrodermabrazja na pewno mi już nie pomoze niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olencja123
Aha, pozostaje jeszcze kwestia kosmetykow jakich uzywacie przy bioliftingu. Napiszcie cos o tym prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może tak, może nie
Takie zmarszcki są od palenia papierosów:-(( Rzucenie nałogu powoduje, że się nie pogłębiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×