Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olencja123

Zmarszczki mimiczne wokół ust - ktoś ma taki problem?

Polecane posty

Gość gość
Mi się pojawiły bardzo szybko takie zmarszczki bo palę papierosy i nie mogłam na to patrzeć,więc zdecydowałam się na zabieg Geneo+ w Cosmetologice w Gdańsku. Dodatkowo rozjaśniła mi się cera i nie wyglądam już na taką wiecznie zmęczoną :D Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jesli chodzi o Clinica Cosmetologica to jak w ogóle wyglądają takie zabiegi? Mogłybyście coś więcej mi powiedzieć?? Nigdy nie byłam na czymś takim a po ich stronce to się dowiem teorii a mi zalezy na prawdziwych opiniach ;) z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

U mnie zabieg infuzji tlenowej sprawdził się na poprawę konturów twarzy. Jeżeli komuś moge to poleca taki zabieg bo ma wszelakie zastosowanie. Moge polecić miejsce gdzie robiłam zabieg Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zmarszczki mimiczne www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

U mnie na zmarszczki mimiczne bardzo fajnie sprawdził się zabieg ClearLift. Robiłam go w klinice Dr Paradowska Klinika Medycyny Estetycznej w Krakowie  i polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokorro

ja wlasnie zdecydowałam się na wypełniacz Restylane Kyse...i bardzo ładnie poprawiły mi zmarszczki wokół ust i wokół brody! super efekt, warty tego zabiegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×