Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olencja123

Zmarszczki mimiczne wokół ust - ktoś ma taki problem?

Polecane posty

Gość amglamour
Witam wszystki walczące z bruzdami... Mam pytanko o radiesse? Gdzie we Wrocławiu? Jaki koszt? Polecacie to? Mam problem ze zmarszkami - smam nie wiem jak je nazwać: to nie bruzdy nosowo-wargowe - tylko te zmarszki od uśmiechu - po bokach ust (nieco od nich oddalone). Najpierw miałam tylko po jdnej z każdej strony - ale twarz mi schudła po urodzeniu 2 dziecka i teraz mam po dwie... z tendencją wzrastającą niestety. Palę - bez komentarza - staram się rzucić. Czy te zmarszki można potraktować botoxem?? Delikatnie - żebym się jednak uśmichała hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria93
Miriam 2110, napisz proszę coś wiecej na temat tych naturalnych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinba
Według mnie spadek masy ciała jedynie może pogłębić bruzdy. Sura czanie opadać i załamywać się jeszcze bardziej w tym miejscu. Co możesz zrobić? Możesz wstrzyknąć sobie wypełniacz, albo zrobić np. mezoterapię osoczem bpogatopłytkowym. Ta ostatnia według mojej lekarki dr Urszuli Brumer to przełom w odmładzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstawcie wszystkie kremy i potestujcie olej lniany- u mnie czyni cuda. Wcieram go w mokrą skórę twarzy, ale też całego ciała. Poczytajcie o jego właściwościach i odstawcie chemię. Doskonale go także pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nirma00
Kremy mało dają, a czasem kosztuję tyle ile zabieg w dobrym miejscu. Ja pozbierałam trochę kasę i udałam się na pozbycie się zmarszczek wokół oczu w Extravaganza Wyspa Urody. Pierwsze efekty były od razu widoczne. Teraz planuję wybrać się na usunięcie właśnie zmarszczek wokół ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela Grzyb
Olencja123 jestem ciekawa, czy palisz papierosy, bo ostatnio się dowiedziałam, że to może powodować duże zmarszczki wokół ust. Z resztą właśnie na kafeterii były filmy symulujące. Z kosmetyków mogę Ci polecić beepure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka irga
O ja właśnie ostatnio dostałam te kosmetyki beepure. Już kończę poprzedni kosmetyk i zobaczę jaki efekt będzie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zmarszczki mi to pomogło już w pierwszych dniach zastosowania( w około 15dni zmarszczka zmalała o 0,5cm) najlepszy środek jaki miałam do tego nie wysusza skóry, jest bardzo wysoki komfort naturalny. zobacz tutaj możesz dobrać idealnie do twojej skóry i twojego wieku http://cpm24.pl/cpl.php?p=51&u=1137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam ogólnie na zmarszczki mezoterapie, byłam na 3 takich zabiegach w odstępach czasowych i jestem bardzo zadowolona, zmarszczki wokół ust, oczu znikły a skóra odzyskała blask i jędrność, ja robiłam w CDiME Amaryllis, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozi osi
W dzisiejszych czasach usunięcie takich zmarszczek nie stanowi w ogóle problemu, można użyć na przykład kwasu hialuronowego. Zajrzyj sobie do kliniki medycyny estetycznej borczyka w katowicach. Mają świetne zabiegi pielęgnacyjne na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarszczki mi mimiczne są fajne , jednak wiadomo kobiety w ogóle nie lubią zmarszczek. Ja kupiłam sobie na trena.pl serum przeciwzmarszczkowe i bardzo fajnie redukuje takie mniejsze zmarszczki , wiadomo że nie każdą się da bo taka kolej rzeczy , ale trochę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam wiele kremów i preparatów przez wiele miesiecy lecz pomogło mi bardzo szybko w przeciagukilku dni efekt był znakomity polecamwam moje panie bo wiem jak ciezko jest na psychice jesli nie mamy skutecznego preparatu polecam wam colagenic z tej strony http://system5.pl/cpl.php?p=51&u=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam taki problem i się wybieram do dra Marka Wasiluka na zabieg laserowy, żeby się jej pozbyć. Bo mnie strasznie ona denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam laser, byłam w bytomskiej klinice Amaryllis na takim zabiegu i jestem bardzo zadowolona, zmarszczki się spłyciły a skóra wokół ust jest jedrniejsza, odzyskałam piekny usmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doświadczenia mogę Ci polecić kolagen rybi, który sama kupuję. Kapsułki nazywają się Natural Colagen beauty. biorę go raz dziennie. Pewnie sa inne na rynku z innym rodzajem kolagenu. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj bez dwóch zdań doskonale sprawdzi sie dobry krem. Polecałabym Vichy Neovadiol. Zwłaszcza jeśli sa już to pogłębione zmarszczki i znaczna utrata jędrności skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam i od dawna się go wstydziłam. Mam 35 lat a przez te zmarszki wytglądąłam na 10 lat więcej. Postanowiłam to zmienić, zainwestować w siebie w http://www.bellazone.pl/zabiegi-na-usta.html i wkońcu ten pskudny kompleks minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówaniedzielna
MOJA doleligowsc jest dosc powazna... Zmarszczki pojawily mi się kiedy miałam 25 lat. To okropne uczucie, kiedy moje rowiesniczki wygladajas extra mlodo, a ja...na 35 lat ;-( Zdecydowalam sie na zabiegi Radiofrekwencji igłowej. Po pol roku moja twarz wygada na 20 lat, a nie 35. Zabiegi robiłam u świetnej doktor Dethloff w jej klinice w Warszawie. trzeba przyznać, że lekarze mnie cały czas wspierali na duchu, a dodatkowo wiedzialam, ze moge na nich zawsze polegać. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaPułtusk
jakis czas temu mialam tak zwane kurze lapki przy oczach, zastanawialam sie co z tym zrobic poniewaz: - zle to wygladalo - czulam sie staro - nie wiedzialam jak mam zrobic makijaz, aby je schowac - wpadlam w kompleks myslalam o operacji plastycznej. jednak szybko sobie to wybilam z glowy - nie mam mowy, aby moje twarz poszla "pod skalpel". Wpadla na pomysl aby pozbyc sie "lapek" nieinwazyjnie. Przyjaciolka polecila mi zabiegi radiofrekwencyjne z iglami. Moze nazwa nie przyciaga, ale w efekcie nie ma sie czego bac. Robilam zabiegu u doktor w Warszawie. mieszkam w Pułtusku, wiec chcialam pojechac do stolicy. Zabiegi robilam u doktor Dethloff - widzialam jej programy w TVN i gdzies czytalam w gazetach, ze jest dobra. Chcialam zniwelowac ryzyko, ze "cos sie nie uda". Zrobilam 5x powtorzen i zaplacilam w sumie 1000 zl (z tego co widzialam to maja teraz jakas promocje). Co wazne, nic nie boli, a co najwazniejsze, brak kurzych lapek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, na mimiczne najlepiej zadziała botoks, poczytaj sobie o tej metodzie w jakimś sprawdzonym miejscu, np. http://www.klinikasfera.pl/botox. Ja robię na czoło, efekt super :) Mam spokój na 6-7 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy sięga po pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe Taka konieczność pojawiła się także u mnie. Dlatego postanowiłam wykonać je sama w domu korzystając z półproduktów kosmetycznych. http://mlodzinadorobku.pl/kosmetyki-przeciwzm arszczkowe-zrob-je-sama/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarszczki mimiczne, jak nazwa wskazuje, spowodowane są mimiką twarzy. To nie jest coś czego nie można ograniczyć, trzeba się pilnować i tyle. Mówiąc o brzydkiej pogodzie nie ma potrzeby marszczyć czoła :-) W dzisiejszych czasach, te wokół ust tworzą się od robienia idiotycznych min typu dziubek i wydymanie. To takie kobiece ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki zawsze polecam wypełnienie kwasem. Szczególnie tym www.techderm.pl. Efekt jest fantastyczny i wygląda naturalnie, a zabieg nie był drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, myślę, że u każdego z biegiem czasu wystąpią takie zmarszczki. Wiem po sobie. Jeśli bardzo przeszkadza Ci ten problem, to myślę, że laserowe usuwanie zmarszczek będzie dobrym rozwiązaniem. :) Ja byłam na zabiegu laserem Harmony XL i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×