Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda(lena)

Biustonosz sportowy!

Polecane posty

Gość magda(lena)

Chodze od pewnego czasu na silownie. Chcialabym nie ubierac sie na nia tak "grubo" i zalozyc szorty oraz stanik sportowy jako koszulke. Mozna zalozyc to na normalny stanik czy bedzie to dosc glupio wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co normalny stanik? Dobry biustonosz sportowy (Shock Absorber, Panache Sport) wystarcza w zupełności samodzielnie, o: www.facebook.com/photo.php?fbid=667437446606436&set=a.653862064630641.1073741842.192279270788925&type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanik na stanik? :D Ktoś wyżej dobrze Ci radzi, Shock Absorber, Panache Sports, w każdym razie nie coś co ma rozmiarówkę S M L XL. W dobrym sportowcu mamy pełen zakres rozmiarów, tak jak w stanikach: obwody od 60-65, miseczki powyżej D. Proponuję przejrzeć sobie sportowce w katalogu balkonetki http://balkonetka.pl/katalog/style/stanik%20sportowy/ Sama mam dwa Shocki i polecam do ćwiczeń. Nike, Adidas i inne słynne marki ze swoimi rozmiarami ubraniowymi odpadają na starcie. Jakiego mniej więcej rozmiaru w ogóle potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam duży problem z utrzymaniem biustu na zajęciach fitness :) Kupiłam w końcu stanik sportowy, po selekcji w sklepie gymhero.eu. Konstrukcja bardzo solidna. W ogóle w sklepie jest dużo zdjęć produktu na modelkach, w różnych pozach, więc nie ma problemu z monitorowaniem jakości. To, co na zdjęciach się pojawia, to otrzymujesz w paczce. Dopasowanie do ciała jest bardzo fajne. W staniku sportowym chodziłam również w sezonie wiosenno – letnim i wysoce sobie cenię ich projekty. Do tego stanik sportowy polecam ze względu na stabilizację dużego biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O duże cyce należy dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciakk02
Dopasowanie takiego stanika do ciała jest bardzo ważne i jeżeli nie wiecie czym kierowac sie przy wyborze to zachecam do lektury adamed.expert/stanik-sportowy-jak-wybrac-biustonosz-do-biegania - mysle, ze udalo mi sie pomoc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marciakk02 dziś myślę, że powinnas sobie ten góoowniany spam w dvpę wsadzić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ja tak samo myślę jak dziewczyny- dobrze dobrany stanik sportowy wystarczy, warto się też w sumie braffiterki poradzić.... Dziewczyny dobre firmy polecają, też takich używałam i super. Hehe, my laski to mamy problemy :D Mój facet zamawia po prostu bokserki przez internet z Rossli i już. A my... mierzenie, szukanie, dopasowywanie... Zamawiacie czasem staniki przez internet? Ja bym się chyba nie odważyła. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypeirdalaj k*****o spamerska z tą reklamą!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam spam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×