Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość exulta

co sobie ostatnio kupiłyście?

Polecane posty

Gość exulta

każdy lubi pochwalić się udanym zakupem. tu możemy to zrobić! zacznę ja: - zielona sztruksowa spódnica - czarny ażurowy sweterek na guziczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- brazowo kremowa torebka promoda -czarne lakierki bez palca stradivarius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez napisze
skorkowa brazowa kurteczke pomaranczowy T-shirt Junka zielony T-shirt Junka:) miedziano zlote polbuty duza ruda torebke atmosphere turkusowa bluzeczke zapinana na guziczki cytrynowy pasek w Tally Weijl brazowy top-gorsecik i chyba na razie tyle, reszte w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad wy macie na to wszystko
kase?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciągu ostatnich dwóch miesięcy - same udane zakupy ale całą zimę nie mogłam nic dla siebie dostać :-/ zaczęło się niewinnie: 2 złote pierścionki potem jedne większe zakupy: (zupełnie nieplanowane) 2 topy 2 sukienki (czarno-biała i w groszki) czerwona koszula czerwona torebka apaszka tydzień temu kolejne spontaniczne zakupy 2 bluzeczko-sweterki szara w serek i brązowa na guziczki błękitna bluzeczka bawełniana a przedwczoraj upolowałam przepiękne czerwone skórzane buty bez palca. potrzebuję jeszcze kurteczkę wiosenną, ale może uda mi się jeszcze dostać jakieś fajne spodnie i spódnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika.plus
a ja w piatek byłam na zakupach w galerii i kupiłam sobie: -spodnie moro vero moda - bluzeczkę atmosphere - i biały zakiecik c&A zakupy uwazam za w 100% udane :):):) jeszcze muszę kupic buty i na swieta komplecik-garnitur z satyny ostatnio mi sie baaardzo spodobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio - to wczoraj historie rosji bazylowa ale widze ze chodzi o urbania ;> :P ostatnio to nowy pasek w lumpie za 1 zl i 2 koszulki za 2,5 :> a tak nie calkiem ostatnio bo w lutym zrobilam spore zakupy w vero modzie. i dziekuje. jak nie musze to nie kupuje szmat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torebke i obrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez-12marca
plaszcz torebke kosmetyki i robota kuchennego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupiłam tacie cyfrowy Polsat, żeby miał co oglądać na emeryturze:) Sobie kupiłam ostatnio zwykłą białą bluzkę koszulową, ale za to dobrej jakości i z trzycyfrową ceną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijaczas
W lumpexie: 12 ksiazek angielskich (sztuka za 1 zł) 2 indyjskie koszule H & M (kazda za 3 zł) rózoowy sweterek Zary za jakieś 5 zł (na oko mowie bo na wage był) super jeansy za 6 zł piekny sportowy żakiecik za 20 zł ale i tak się opłacało bo widziałam podobny za 100 zł a nie zniszczony jest ;) 3 topy też nowiutkie a zapłaciłąm za nie jakoś z 6 zł :D Czarna kurteczkę H & M za 150 zł ( to już w sklepie) Żałuję że nie mam czasu buszowac więcej po lumpexach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
czarną, dużą torbę i bluzkę w geometryczne wzory- żółto- biało- brązową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtke skorzana trencz wiosenny naszyjnik kolczyki turkusowa torebke:)i to by bylo na tyle jak na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna bluzke brazowa bluzke 3 pary majtek i kapcie po domu w H&M:) I stanik ze sklepu interenetowego na ktory wlasnie czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnhdedfd
3 tuniki fioletowa z kamieniami zielona ze srebrna aplikacja koloriwa z bufiastymi rekawkami czarny plaszczyk rozkloszowany na wielkie guziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuuniaa
Dzis dotarły do mnie kupione przez Neta słuchawki Kruger&Matz - boskie są. jeszcze fajniej wyglądają niż na zdjęciach! Do tego jak świetnie grają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehee :) ja boskerki białe neoonowe:) spodenki koronkowe:) trampki białe :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do nowego facebookowego sklepu z biżuterią i dodatkami! https://www.facebook.com/srebrnaszkatulka/ Biżuteria, zegarki i inne dodatki dla każdej kobiety lubiącej wyglądać modnie i stylowo. Przystępne ceny i dobra jakość gwarantowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wielu tygodniach poszukiwań natrafiłam na idealną sukienkę z białą górą na guziczki oraz dopasowanym dołem, który ma trzy pasy – dwa brązowe i jeden biały. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawieNarzeczona
Ja kupiłam sobie już sukienkę na Sylwestra. Może to trochę wcześnie, ale znalazłam naprawdę super sukienki w świetnych cenach. Porównałam ceny na http://www.cozacena.pl/sukienki i znalazłam wymarzoną kreację za kilkadziesiąt złotych. A do tego nie musiałam chodzić ciągle po sklepach i stać w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×