Odpowiedz na ten temat

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

• Aga 73 2017.08.21 [10:24]
    Dalsza cześć postu.
    Już wcześnie proszono mnie o wypełnienie tego dokumentu . Wysłałam im wiec pismo z kuratorium oświaty z dokładna liczba godzin praktyk na poszczególnych oddziałach jak również ocen z poszczególnych przedmiotów. Dołączyłam pismo wyjaśniające i powiedziano mi, ze to wystarczy a tu taka niespodzianka . Może ktoś z was miał podobny przypadek i podpowie mi gdzie się z ta forma udać i kto mógłby to w Polsce wypełnić . Liceum jest już dawno zlikwidowane . Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam .
  • Zobacz także: Ile zarabiają Polacy na wyspach?

• gość 2017.08.22 [17:00]
    Zadzwoń do właściwego terenowo Kuratorium. Przebieg kształcenia, czyli wykaz wszystkich godzin i ocen jest w archiwach i można to stamtąd wyciągnąć.
  • Aga 73 2017.08.22 [20:01]
    Dziękuje za odpowiedz . Tak wiem , ze to wszystko jest w kuratorium i ja już to od nich dostałam ale na ich piśmie a NMC wymagają odemnie wypełnienia ich formy. W kuratorium nie chcą mi tego wypełnić bo jest po angielsku smutas.gif
  • gość 2017.08.22 [22:18]
    Możliwe, że znów NMC ma jakiś nowy pomysł. Dwa lata temu wystarczyl polski oryginał i tłumaczenie przysięgłe tych dokumentów z kuratorium
  • gość 2017.09.01 [21:57]
    Ja chciałam tylko napisać, że praca pielęgniarki w UK wcale nie jest tak kolorowa, jak wszędzie się słyszy (bynajmniej nie w nhs). Braki obsady, bałagan, mnóstwo obowiązków, no i dziwny system ''donoszenia'', zamiast mówienia wprost jeśli robisz coś źle...
    Dla kogoś, kto nie ma dodatkowo doświadczenia z Polski i wyjeżdża od razu po studiach (tj. m.in. ja) może mieć problemy nie tylko z odnalezieniem się w brytyjskim systemie, ale też z ogarnięciem wszystkiego, no i językiem, bo niestety angielski ze studiow nie wystarczy...
    Mimo wszystko życzę Wam wszystkim powodzenia usmiech.gif
  • gość 2017.09.13 [22:06]
    Czy wybiera się ktoś na rekrutację z PCQ do szpitala St Ashford and st Peters Hospital 28 wrzesnia?
  • gość 2017.09.15 [09:31]
    Czy zdawał ktoś już egzamin IELTS lub się do niego przygotowuje?
  • gość 2017.09.15 [19:10]
    Ja przeglądałem testy , są na prawdę trudne egzamin 800 zł parę lat temu był 370 zł .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...