Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

AnulMzUK najprościej to wrzucić w Google Nursing agencies w miejscowości w UK, w której się mieszka. Pokaże Ci adresy agencji, niektóre rejestrują przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chciałam napisać dwa słowa odnośnie postów ujadającego pieska. Otóż kariera pielęgniarki w UK nie kończy się na 40 tys i pracy jako Matron czy Sister. Pielęgniarka może pracować jako Manager domu opieki choćby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merren
Do: AnulMzUK Myślę, że nasza sytuacja jest bardzo podobna. Ja wyjechałam do UK w zeszłym roku, zaraz po ukończeniu studiów licencjackich. Pracowałam jako care assistant (nie ma żadnych problemów ze znalezieniem pracy w tym zawodzie, oczywiście musisz uważać bardzo do jakiego domu trafisz). A teraz zaczynam pracę jako pielęgniarka - z aktualną rejestracją w NMC i beż żadnej praktyki w zawodzie. Wszystko jest do zrobienia, tylko zawsze język jest najważniejszy zanim zaplanujesz sobie cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyk znam wiec mysle, że nie bedzie problemu. Tylko po czym poznac jaki dom opieki jest godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, pozwól, że ja Ci odpowiem. Śmiało możesz poszukać pracy w domach należących do MHA. Pracowałam tam ponad rok. W Ilkley akurat. Domy należą do stowarzyszenia kościołów metodystycznych i są prowadzone na wysokim poziomie. Płacą dobrze i dają szerokie możliwości awansu. Do tego przeprowadzają masę szkoleń. Wystarczy poszukać na ich stronie domu najbliżej Twojego miejsca zamieszkania w UK. Podaję Ci link. Pozdrawiam. http://www.mha.org.uk/HomePage.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betisz
autorko, sluchaj tego co pisze Ujadajacy piesek Leszek, nie bede powtarzala tego co napisal za duzo tego i wiele szczegolow, ale pisze on najszczersza prawde, podpisuje sie obiema rekami pod tym co napisal, mowa tu o realiach londynu i okolic(!!!!!) rowniez, bo w promieniu 70-80 km od londynu ceny wynajmu i tp sa takie jak w londynie!!!!!! ma racje piszac o poziomie zarobkow, pisze prawde o tym ile to jest na reke i na co to starcza! wiem ze pewnie jestes zdeterminowana do wyjazdu i troszke z przymruzeniem oka traktujesz stwierdzenia typu 1200 funto to malo, wiem ze z persepktywy polski to sie wydaje dosc duzo, ale pamietaj, nie przeliczaj na zlotowki!!!! to daje takie zludne wrazenie ze sie tu tak duzo zarabia, ale masz przyklad z nieruchomosciami, w polsce za 400 zlotych masz czynsz za duze mieszkanie w bloku a tu za 400 zlotych masz pokoj(!!!!!!) i to na tydzien!!!!! takze masz przyklad! ujadajacy pesek jest widac facetem z glowa na karku ktory nie bajdurzy jak wielu polakow w anglii tylko pisze prawde o tym ile NAPRAWDE mozna zarobic i ile NAPRAWDE mozna za to kupic, co miec itp. prosze cie, nie spodziewaj sie ze za te 1400 to bedziesz w londynie czy okolicach zyc w domku z ogrodkiem, wez pod uwage chocby ceny transportu publicznego, w angliii to stawki masakryczne w porownianiu do zarobkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betisz
do iskra boza: jasne, pielegniarki sa tu managerami w domach opieki np, ale na milosc boska , zejdzmy na ziemie i powiedz mi ilu nowo naplywowym imigrantkom z polski i nie tylko udaje sie zajmowac takie stanowisko??????? nie mydl autorce oczu jakimis obrazami bycia managerem, tu w anglii musialaby pracowac wiele lat i miec kupe szczescia zeby ktos jej w koncu powierzyl takie stanowisko!!!! tu w anglii imigrantki sa care asistants i auxauliry nurses (sory za blad ale nie pamietam jhako to sie pisze) i praktycznie nie ma mowy zeby taka polska pielegniarka przez pierwsze pare lat zostala kims wiecej a potem- npo jak bedzie miala szczescie to mozeeee. wiec trzymajmy sie faktow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betisz
do pigula 02: piszesz ze nie wiesz skad niektorzy biora ceny domow u uk, otoz masz bardzo waskie spojrzenie na kwestie, wez pod uwage ze ceny wynajmu roznia sie tu w zaleznosci od regionu! czy to takie trydne do ogarniecia? inne sa ceny na polnocy anglii, okolice nottingham itd a inne sa na poludniowym wschodzie kraju, szczegolnie londyn i okolice! to tak jak w polsce, inaczej kosztuje wyanjecie mieszkania w Warszawie a inaczej np w Suwalkach. w kazdym normalnym panstwie tak jest. wejdz na strone internetowa jakiejkolwiek agencji i sprawdz ceny wynajmu, zobaczysz ze 1 bedrom flat to pod londynem miedzy 600 a 800 funtow (w zaleznosci od standardu) a na polnocy kraju mozna juz za ok 400. tak wiec stad te roznice w kosztach wynajmu. tu pod londynem potrzebuje 15 funtow na bilet tygodniowy, nie mowiac juz o tym ile trzeba miec jak sie mieszka w londku i chce sie miec travel card,a bez niej ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betisz bzdury piszesz, az glowa boli. To, ze tobie sie nie udalo, nie znaczy, ze kazda osoba w UK jest \"Januszem\" pracujacym za najnizsza krajowa w podrzednej fabryce. W dobrych, powtarzam, dobrych domach opieki awansuje sie szybko. O ile sie na to zasluzylo! Nie ma na piekne oczy. Po 4 miesiacach pracy jako Care zaczelam pracowac jako Acting Senior Care Assistant ze stawka 7,25. Nie bylo zle. Po pol roku pracy zmieniono mi kontrakt i zaczelam prace jako Senior Care. Moja managerka, powiedziala wprost, ze chce, zebym zostala Assistant Home Manager. Zrobilam NVQ3. Jestem pielegniarka. Studiuje pielegniarstwo pomostowe. Kim jest z wyksztalcenia moja (teraz juz ex) managerka? Pracowala jako Auxiliary Nurse w szpitalu. Zrobila NVQ4 i pracuje jako manager. Dlaczego ex managerka? Bo sie zwolnilam. Dlaczego sie zwolnilam? Bo po przyjeciu do pracy kolejnych 10 (!) Polakow mialam dosc atmosfery. Pracuje dla agencji tylko jako Senior Care. W jednym z domow pracuje jako Acting Deputy Manager. Rzadko, ale jednak. I nie wciskaj mi tanich opowiastek, ze nie mamy szans na awans, bo to sa wierutne bzdury. Rozumiem, ze kazdy sadzi wg siebie, ale nie mozna szufladkowac ludzi. Skoro jedna Polka pracuje jako Care za najnizsza stawke (a sadzac po rozgoryczeniu wyplywajacym z twoich postow, tobie sie to przytrafilo), nie znaczy, ze kazda jedna Polka jest na tej samej pozycji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela67
Witam serdecznie. Z tą pracą po LM to nie do końca jest tak.Ja skończyłam LM w 1987r i przez 17 lat pracowałam w Polsce w szpitalu.Od 2005r mieszkam w Londynie i mam pełną rejestrację w NMC(z Polski miałam świadectwo kwalifikacji)-nie musiałam zdawać tutaj żadnego egzaminu.Tylko od zaawansowanie znajomości języka zależało kiedy rozpocznę pracę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigula02
Witaj Izabela, niestety nie będzie mnie tydzień, rano lecę na tydzień do PL, szkoda, że dopiero teraz napisałaś, ale jak wrócę ...myślę,że tu będziesz i pogadamy...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela67
Witaj Pigula-ja w niedzielę wyjeżdżam na tydzień(ale w listopadzie już będę uchwytna). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek117
czesc o czym wy tu wogole mowicie. ja ledwo co dukam po angielsku i pracuje jako pielegniarka. ha mialam szcescie ze dostalam pin wczesniej , zanim wprowadzili IELTS-a. a tak powaznie to pielegniarki zyja tytaj o wiele lepiej niz w polsce, wlasnie tak orientacyjnie wyslalam swoje cv i znowu mam jakies interview, takze jest duzo pracy i za dosc dobra kase. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotoninka34
Gosiaczek, ale ty pieprzysz. Pewnie sprzataczka jestes. Zadnego IELTSa nie wprowadzili!!! Tylko dla osob spoza Unii Europejskiej, a nie dla nas! Generalnie twoja zalosna angielszczyzna, sama przyznajesz, ze ledwie dukasz, zapewne jest powodem dla ktorego jezdzisz od jednego do drugiego Interview i nic. Nawet sie nie chwal czyms takim, bo wstyd, ze Polaczki bez znajomosci angielskiego w ogole w UK przebywaja. A o prace nawet dla pielegniarek brytyjskich jest teraz ciezko, co dopiero dla jakiejs oszolomki co sie nie potrafi dogadac po angielsku. Myj dalej baseny a o pielegniarstwie marz, klamczuszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek117
sluchaj serotoninka 34 jestem tutaj pielegniarka i to ty mi tutaj nie ....., czytaj uwaznie to co napisalam.!!!!!! to ty chyba masz trudnosci ze znalezieniem pracy bo ja mam prace a i skrzynke pelna z nowymi ofertami.nie wiem na jakim poziomie jest twoj angielski, ale moj angieslki pozwala mi zarabiac 28 k, takze nie myje basenow bo basen mam w domu a i saune z silownia, takze nic nie musze myc, myja to ludzie, jedyne co myje to naczynia po sobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek117
wracajac do tematu!!! przeciez sa ogolne zasady dostania pinu, wiec trzeba jes spelnic, w takim razie w gdzie jest proble. a z praca naprawde jest jej duzo, nie wiem na jakich stronach szukacie, i jakie macie doswiadczenie, ale ja mam wiele propozycji zmiany pracy.nie mam za duzegodoswiadczenia bo jakies 5 lat, ale mam magistra i studia podyplomowe, to wszystko do tego troche kursow skonczonych w uk, ale zadnego nvq, bo to sie mija z celem. takze ja nie narzekam, odkad mam pin mam prace.jesli ktos jest zainteresowany to moge podac kilka uzytecznych linkow. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek to podaj te strony please,bo ja mam wrazenie że od kilku dni jest coraz mniej ogłoszen firm zatrudniających (prasa,jobcenter plusi itp). Bajery wstawiasz i tyle....skrzynka pełna ofert pracy???hehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek117
wiec tak drogie Panie: www.staffnurse.com zalogujcie sie tutaj narawde polecam!!!bardzo dobra strona , poniewaz duzo agencji widzi twoje cv. z drugiej srony oprocz tego ze sama sie zalogujesz, mozesz aplikowac sama z tej strony lub ze swojego maila, jesli podadza maila. www.medics-inc.co.uk NHS24jobs.com www.prestige-nursing.co.uk www.hays.com/healthcare www.healthprofessionals.com www.bupa.co.uk www.prestigenursing.co.uk jesli chcecie wiecej to poszukam bo teraz wlasnie jestem w pracy i spisalam to co mam na mailu a wiecej mam w domu!! i nie piszcie ze sciemniam, bo to mnie powala. Ja pracuje w nursing home, bo tak chce, nie chce w szpitalu, poniewaz jest wiekszy zapiepsz a pieniadze takie same badz troche wieksze , to tez zalezy na co sie aplikujemy.chociaz mam kolezanke ktora pracuje w szpitalu , ale na odziale psychiatrycznym , ma o wiele wieksze pieniadze, tylko to nie jest typowa praca pielegniarki: wiecie sesje grupowe, indywidualne i takie tam inne terapie. tez dostala ta prace , tak poprostu, tylko tyle ze ona sie tym interesuje, a poza tym pracowala juz w polsce na takim oddziale. zaproponowala mi tam prace ale ja nie mam zielonoego pojecia o tym wiec zostaje przy swoim. jesli ktos chce moge tez podac pytania jakie zadawaja, takie przykladowe. pozdrawiam i piszcie jak macie jakies pyatania moze jestem w stanie odpowiedziec.nie jestem ekspertem , ale ja mam prace i jestem z niej bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek117
aha i jeszce cos napisze. ktos tam wyzej pisal zeby rejestrowac sie przez agencje, ok moze to jest jakis sposob, ale najlepiej jest prosto to oferujacego prace. dlatego strona staff nurse, ma i agencje i bezposredich oferujacych. jedne agencje sa takie ze maila oczywiscie doataniesz z potwierdzeniem ,a le bedzie to automatyczne, i bedziesz doatawac oferty na maila jesli taka opcje zaznaczysz. zreszta zalogujcie sie na staffnurse, no niewierze ze sie nie odezwa. a jesli nie to chyba za slabe cv, lub doswiadczenie. nie wiem wtedy to ja juz nie mam pojecia o co chodzi, bo jesli ktos mi napisze ze jezyk to ja mam wpisane u siebie intermediate. takze to chyba wystarcza. powodzonka p.s poza tym nie rozumie takie najezdzania , ty gu... wiesz , ty jestes sprzataczka.... fuck co to ma byc , tutaj chyba chodzi o forum i kwestie kolezenskiej pomocy a nie jakies tanie teksty ok sluze pomoca w razie pytan!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotoninka34
Gosiaczek, moglas od razu naspisac, ze jestes zwyklym dupomyjca, w domu starcow. A kazda PIELEGNIARKA wie, ze do tego szczegolnych kwalifikacji nie trzeba. Angielki nie chca poracowac w nursing home'ach bo sa najnizsze stawki, najciezsza praca i najwiekszy syf, wlacznie z MRSA!!!! A to, co ty masz w domu, czy tez moze w twojej wyobrazni, to twoja sprawa! Ja mam slonia w karafce, moze go wykapiesz w swoim "BASENIE" hahaha. I jesli twoja angielszczyzna jest taka, jak twoja pozal sie Boze polszczyzna (kolejna analfabetka, myjaca dupy starym dziadkom, marzaca o pracy jako pielegniarka), to zamilcz lepiej. A liste agencji to kazdy glupi moze sobie wygooglowac, to nie wielka filozofia wpisac Nursing agencies i wklepac liste na forum. Znajdz prace w NHS, a nie w domu starcow myj tylki, bo poki co to wstyd przynosisz polskim pielegniarkom! Ja skonczylam studia pomostowe w Polsce, teraz obronilam tytul magistra. I sorry, ale mam wieksze ambicje niz praca w domu starcow, w Polsce pracowalam na OIOMie kardiochirurgicznym. Ty Gosiaczek widzialas chociaz na oczy komore hiperbaryczna? Ja naleze do Amerykanskiego Towarzystwa Pielegniarek Hiperbarycznych. A ty co robisz oprocz mycia tylkow? Ty jestes pielegniarka? Z taka polszczyzna, slownictwem, prostactwem i pewnie nie lepsza angielszczyzna??? WSTYD I HANBA. I klamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek117
do serotoninka sluchchaj nie mam pojecia dlaczego tak sadzisz , nie znasz mnie a od razu takie oburzenie. wiesz ty pracowalas na kardio ja w polsce na sali operacyjnej jako instrumentariuszka, wiec troche mam wiedzy na ten temat.wiec prosze skoncz pisac te brednie, jesli nie chcesz wierzyc to nie, twoja sprawa nie moja.powiem tak: pracuje w nursing home poniewaz nie znam jeszce na tyle angielskiego zeby pracowac dla NHS, takze twoja kariera jest otwarta. ja pracuje i jestem zadowolona. wlasnie takich ludzi jak ty trzeba tepic, bo nie wiesz nic na temat mojej osoby a wypisujesz tutaj jakies farmazony.poza tym co do twojej dzialki, kazdy jest dobry w swojej, podejrzewam ze nie wiesz, gdyby rozciachali brzuch czy glowe gdzie i jaka zyla jest. takze prosze bez takich komentarzy, ze ja czegos nie wiem. moze mam szersza wiedze niz ty.czegos sie tam nauczylam na 5 latach studiow. jestem ciekawa czy ty teraz czasem nie myjesz dup, bo pewnie ci dobrze idzie, takie doswiadczenie, ja wlasnie siedze sobie w pracy na internecie. moze przeslac ci na maila moj kontrakt jako pielegniarka???? co ???? bo widze ze tego czego ty nie masz, to uwazasz ze inni tez nie maja. strony internetowe nie wzielam z google tylko z mojego maila. ty chyba masz psychoze na punkcie , ze inni cos maja a ty nie masz. musialabys sie skierowac na jakies leczenie, bo ten pobyt w uk cie troche oslabil psychicznie , nie mowiac ze chyba juz jestes PSYCHICZNA. generalnie mam to w dupie co ty sadzisz o innych i o tym co pisza, jesli jestes taka najlepsza to dlaczego nie zajmujesz jakiegos dobrego stanowiska!!! moze czas go back to school!!!! fuck zygac mi sie chce, ze tacy ludzie jak ty istnieja i takie brednie wypisuja. idz sie lepeij zrelaksuj, potzrebujesz tego jak nikt inny. szczerze podyskutowalabym z toba face to face!!!dziewczyno rolnika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal_Brozyna
Wiesz co Gosiaczek, ta serotoninka ma rację. A ty jej ubliżasz od psychicznych itp. Idiotka z ciebie jakaś niedouczona, której ewidentnie wydaje się, że bez klamstwa i chamstwa się żyć nie da. Polskie pielęgniarki są inteligentne, ładne, kulturalne i eleganckie. A ty jesteś prostą idiotką, która się chce docenić czyimś kosztem. Czytałem już wcześniej twoje posty. Żal mi ciebie, bo jesteś bardzo małą zakompleksioną dziewczynką. Daj sobie spokój, bo pośmiewisko robisz z siebie. W tyn też serotonince muszę przyznać rację: nadajesz się tylko do mycia tyłków za byle jakie 15 f za godzinę. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela67
A takie było sympatyczne forum... Dziewczyny- tutaj mamy sobie pomagać, służyć radą, pokazywać już przetarte ścieżki a nie obrażać i ubliżać. Pozdrawiam koleżanki po fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momomo
bo jak komus cos sie uda, nawet jesli jest to malo prawdopodobne, to juz od razu od klamczuch wyzywaja ! Jestescie chore, jak ktos tu dluzej siedzi to wie jak jest, moja kolezanka, tepak niesamowity, angielski zna, ot jako tako, ze zrozumieniem konwersacji jest u niej tragicznie, pracuje jezdzac po domach i myjac dupcie dziadkom, itp , nie wiem czy to jest care assistant czy co , ale pracujac dla agencji zarabia niezle, plus ma jakies pieniadze zwracane przy rozliczeniu bo jezdzi samochodem , zrobila nvq2, wiem ze to nic ale jak ona cokolwiek zrozumiala albo napisala jakis referat- nie wiem, czasem mnie ciarki po plecach przechodza jak pomysle ze tacy ludzie opiekuja sie starszymi ludzmi, ale ona pracuje juz 4 lata w jednej agencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek117
powiem tylko na zakonczenie, ludzie na forach czasmi nie wierza co ktos robi, czy mu sie udalo, ze cos maja itd.mysla swoja miara dlatego takie postrzeganie.mysllam ze jest to forum dla kolezanek po fachu, sluzylam pomoca ale mnie wysmiano i na ublizano, wiec sie juz zamykam. powodzenia ja oprocz moje pracy , wlasnie wrocilam z interview i mam kolejna. bosko, ale jesli ktos mysli ze myje tylki to niech tak bedzie.poza tym, jestem ciekawa czy ktoras z was tzn konkrtenie mowie do tej co na mnie tak najezdzala.gdyby twojej mamie sie cos stalo, to co wstydzilabys sie tylek umyc, to taka hanba!!brak slow praca pielegniarki tutaj to nie mycie tylkow, ale chyba drogie panie zapomnialyscie co robilyscie w polsce???hmmmm powroccie pamiecia. pozdrawiam i szczerze powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotoninka34
Pracujac na OIOMie kardio dzieciecym z reguly mylam pupy dzieciaczkow. Poza tym zajmowalam sie ochrona i ratowaniem zycia, a raczej glownie tym. Gosiaczek twoje posty czytalam na innych forach. To dla ciebie szczyt ambicji? Praca w najwiekszym angielskim syfie??? Wspolczuje. Nie bede z toba dyskutowac. Do tego ta twoja wyobraznia. Masz swietna prace, za chwile idziesz na interview i masz nastepna. Wiesz co... wez sobie na wstrzymanie :-/ Acha. Angielski znam bardzo dobrze, pracuje w Airedale NHS Trust w Coronary Care Unit. Od mycia sa asystentki. I moje wynagrodzenie to band 5, a nie jakies 15 f na godz. 12,50F to ja mialam w niedziele placone za prace Senior Care, a nie Nurse. Niewielka roznica. Powodzenia w karierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to moze byc prawda
dzisiaj widzialam reklame w autobusie odnosnie strat jakie przynosi w UK pochopne wykupowanie lekow na recepte. napisali ze traca na tym ok 3 mln rocznie a za to mozna byloby zaplacic o 75 pielgniarka wiecej. czyli wychodzi mi z tego ze taka pielegniarka w UK zarabia 40 tys rocznie. czy ktos to moze potwierdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to moze byc prawda
mialo byc zaplacic 75-ciu pielegniarkom wiecej niz do tej pory - tak jakos nie zrozumiale to napisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×