Odpowiedz na ten temat

praca za granicą

• gość 2015.12.16 [10:55]
    gdzie do pracy za granicą? caly czas sie rozglądam za jakimś wyjazdem, ale jeszcze sie nie zdecydowalem na konkretny kierunek. gdzie wy wyjechaliscie?
  • gość 2015.12.16 [16:20]
    znasz język?
    umiesz coś?
  • ula85 2015.12.16 [17:50]
    zalezy co chcesz robic. ja bylam w niemczech, pracowalam jako opiekunka starszej Pani, ale nie kazdy to lubi. W kazdym razie trafilam na bardzo dobra agencje posrednictwa EJ JOB, ktora organizowala moj wyjazd, a z tego co sie orientuje to szukaja tez na inne stanowiska
  • stefek87 2015.12.16 [17:59]
    ja bylem w Holandii. wyjazd mi zorganizowala agencja VPU, jstem bardzo zadowolony i z pracy i ze wspolpracy z nimi
  • Amandus900 2015.12.17 [21:10]
    Moja znajoma miała ostatnio okazję wyjechać z agencją http://www.violettas-pflegeagentur24h.de/?lan g=pl do pracy jako opiekunka osób starszych usmiech.gif Chwaliła sobie.
  • gość 2015.12.23 [15:59]
    tez bylem w holandii przez agencje VPU, naprawdę rzetelna firma pieniądze wypłacane w terminie więc wszystko na plus
  • gość 2015.12.23 [19:43]
    Ilu spamerow nagle sie znalazlo smiech.gif
  • gość 2015.12.27 [21:22]
    no... ja rozumiem że nie macie pracy i rzucacie się na "robotę" polegającą na spamowaniu debilnymi reklamami (po 10 groszy za sztukę?? pewnie po 5!) ale to naprawdę staje się nie do zniesienia
  • gość 2015.12.29 [14:00]
    Do pan które pracowały jako opiekunki jaka agencja pracy godna polecenia.
  • gość 2015.12.30 [19:26]
    Agencji jest wiele, musisz uważnie czytać opinie na ich temat, bo bywają lepsze i gorsze. Ja byłam do pracy jako opiekunka, ogłoszenia znalazłam w internecie, na http://www.praca-niemcy.com.
  • gość 2016.01.02 [11:48]
    na gowork można znaleźć sporo ofert pracy
  • pikatoran 2016.01.06 [13:34]
    Ja byłem też w Holandii z VoornePutten jako spawacz. I musze powiedziec, ze zarobki spawacza w Polsce i w Holandii to o prostu niebo a ziemia... w Polsce nie moglem odłożyć nic, w Holandii jestem w stanie życ dostatnio i jeszcze dłożyć na później.
  • magdalenka213 2016.01.07 [13:53]
    ja byłam w niemczech z Eurokontakt , pracowałam jako sprzedawczyni , miałam zakwaterowanie i dobre zarobki takze polecam
  • gość 2016.01.07 [14:01]
    Pracowalam jako prostytutka w Niemczech , niesamowity zarobek mozna naprawdę zarobic, tam z kasa sie nie licz. (pracowalam w eleganckiej agencji plus taniec rura itp. ) jeśli ktoś sie tym interesuje to tylko tam! Polecam! Obecnie pracuje w Polsce w agencji, ale slaby zarobek. Znowu wybieram sie tam.
  • gość 2016.01.14 [19:01]
    dolaczam sie, vpu to bardzo dobra agencja posrednictwa, moj brat jezdzi z nimi do Holandii juz od ponad dwoch lat, wszystko zawsze załatwione, dobrze zorganizowane
  • kasiaanglia 2016.01.15 [20:06]
    praca praca praca dla kelnerki / kelnera we wloskiej sieci restauracji prosze skladajcie cv warto dobra placa mila atmosfera I pomoc w zakwaterowaniu kasia jobmail866@gmail.com po dostaniu cv odpisze na kazde pytanie jaka placa, jaka restauracja kiedy I gdzie. naprawde warto !!!
  • dorota56 2016.04.03 [16:14]
    Witam.
    Nie napisałaś gdzie chcesz wyjechać ani w jakim charakterze pracować. Jeśli interesuje Cię praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych zajrzyj tutaj https://avanti-medic.eu .Mają ciekawe oferty, aktualizowane na bieżąco. Agencja załatwia wszelkie sprawy organizacyjne.
  • Entelia 2016.04.27 [17:25]
    Jeśli szukacie tego typu namiarów na legalną prace w Niemczech , to warto sobie sprawdzić tę stronkę- http://www.violettas-pflegeagentur24h.de/?lan %20g=pl
    Słyszałam bardzo pozytywne opinie na temat tej agencji i zwłaszcza zarobki sobie chwalili!
  • Derien90 2016.04.28 [19:44]
    Tak to prawda. Zarobki są rzędu 1600 euro, tak więc jak na tego typu pracę to są przyzwoite usmiech.gif
    Zresztą sprawdźcie sobie opinie na FB na temat Pani Violetty Koper.
  • gość 2016.04.28 [20:05]
    I po co chcesz wyjechac? Polska ponoc taka piekna, a zagranica to tylko syf. Nazryj sie ta pieknoscia pl i nie wyjezdzaj, bo potem bedziesz tj wielu polskuch tłumokow za granica piac jak to za granica jest gnoj, ludzie leniwi i niewyksztalceni, a ty polka taka wyksztalcona, robotna, musisz na tych lewusow robic...
  • gość 2016.06.16 [23:49]
    lepiej wyjechac...obczaj sobie EJ JOB, dobra agencja posrednictwa, zazwyczaj zapewniaja transport i zakwaterowanie, wiec o to sie nie trzeba martwic i placa tez na czas
  • gość 2016.06.17 [00:02]
    link2usedom ma duzo ciekawych ofert do niemiec, co prawda znac trzeba dobrze jezyk ale warto sprawdzic
  • gość 2016.07.01 [12:24]
    A Skandynawia? Jest sporo ofert pracy np. w Norwegii http://www.pracanorwegia.pl - ktoś z Was może wyjeżdżał do Norwegii właśnie?
  • malysmyk88 2016.07.01 [17:53]
    Też mam ochotę wyjechać gdzieś zagranicę. Państwa skandynawskie mnie nie interesują, wolę coś bliżej, Austria, Niemcy może jeszcze Francja. W odpowiedzi na rozesłane do różnych agencji pośrednictwa CV przyszła ciekawa oferta z Jobsplus
    (http://jobsplus.pl/ ) Niemieckie małżeństwo poszukuje kogoś do opieki nad chorą córeczką. Zapewniają zakwaterowanie, normowany czas pracy i przede wszystkim dobre zarobki. Czy można chcieć coś więcej? Agencja zajmuje się całą niezbędną dokumentacją, a ja pomału się pakuję
    edytowano 2016.07.01 [17:58]
  • gość 2016.07.01 [22:02]
    Polakow nigdzie nie lubia
  • gość 2016.07.01 [23:21]
    Nie oplaca sie juz wyjezdzac, zarobki specjalistow w PL dogonily zachodnie. A w PL wszystko tansze i normalne jedzenie , w uk zarcie tylko dla psa
  • gość 2016.07.01 [23:34]
    23:21
    I co jeszcze bingol? smiech.gif
  • gość 2016.07.01 [23:52]
    JOBPLUS OSZUSCI I ZŁODZIEJE nie polecam
  • gość 2016.07.01 [23:54]
    Nie No nie mogę. Emigracyjne kurfy zmywają za grosz w uka gary. Hahahahahahaha mógłbym mieć każda z was szmaty. Każda z was by przyjechała do mojego mieszkanka i dawała mi dopy, by tylko mieszkać w PL. Ciekawe czy was kurfy, wasi fagasi utrzymują w uka? No kurfa pochwalcie sie, śmiecie.
  • gość 2016.07.02 [15:09]
    I zabijaly by sie o to ktora pierwsza ma dostapic zaszczytu luzania smierdzajach jaj bingola wuefisty pechowiec.gif BUEEEHHHHEEEEHHHHEEE sfrustrowany bajkopisarz opisuje swoje niewykonalne w realu fanrazje BUUEEEEHHHHEEEHHHHEEHHH zryj kal cwelu z podstawowym niepelnym BUEEEEEHHHHHEEEEEHHHHHHHHHH smiech.gif
  • gość 2016.07.02 [15:33]
    Bez unii Polska za komuny była silnym krajem. Gdyby nie Gierek to polacy mieszkaliby dzis w 10 na pokoju we wsi. Wybudował wielka płytę wiele zakładów przemysłowych i inwestycji drogowych. Nie było bezrobocia i zywnosc była normalna bez tego syfu jak dzis. Ale syropian bolek agent i rzady smierdzacych POmatołów rozwalili to. Oni juz do wladzy nie wroca, narod nie pozwoli na wyprzedawanie majatku drugi raz. Dzisiaj koncerny wyprowadzaja pieniadze z PL i jeszcze smia nam zarzucac ze rozwoj mamy dzieki ue. Ale w 1939 to oni zdradzili polske a angole po zakonczeniu wojny nie oddali polskiego złota tylko je sobie ukradli. Wiec bierzemy z UE to co jest nasze. Europa w 1945 sprzedala nas ruskim ale dzieki zwyklym robotnikom wyzwolilismy sie spod ruskiej okupacji. Dzisiaj budujemy nowe domy lepiej nzi angole i polacy wracaja do kraju. Zostaja tylko nieudacznicy w uk co nie maja pomyslu na zycie i zdradzili polske. Wreszcie mamy polski rzad co dba o interesy polakow i nie kłania sie niemcom co chca do UE sprowadzic miliony nowych ciapatych którzy beda sie wysadzac z pasami szahida na ulicach i gw/alcic biale kobiety bo tak im koran mówi. Gnijcie w uk smiecie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...