Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca za granicą

Polecane posty

Gość Misia9696
Ja też sądzę, że praca dobra dla opiekunek. Sama zastanawiałam się długo nad wyjazdem, ale teraz mogę powiedzieć, że naprawdę się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patricia Inka
Ja też jestem zadowolona z pracy w tym miejscu, dlatego też polecam ją każdemu. Uważam, że i was taka oferta może zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Morek
Zdarzyło mi się też wyjechać za pośrednictwem tej agencji. Mam dobre wspomnienia, więc jak natrafi się jakaś oferta, to znowu chętnie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam pracy raczej na produkcji. Jakoś nie widzę siebie jako opiekunki osób starszych... Ofert szukam na stronach takich jak www.praca-niemcy.com, www.pracabelgia.com, www.pracaholandia.com albo www.pracanorwegia.pl - te kraje mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna Rojek
Ja mam doświadczenie na stanowisku opiekunki, więc dla mnie taka praca jest odpowiednia, a słyszałem, że agencja pani Violetty jest rzetelna, więc może uda mi się u nich znaleźć ofertę idealną dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika111
Praca za pośrednictwem pani Violetty Koper jest bardzo dobra, więc jak najbardziej warto przejrzeć sobie ich oferty. Zresztą jest ich naprawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goownianą prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesia M
Też miałam okazję pracować kilka razy za granicą, raz faktycznie za pośrednictwem agencji pani Violetty no i mogę stwierdzić, że jak najbardziej są godni polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka D
U pani Violetty praca moim zdaniem jest naprawdę dobra. Myślę, że warto być na bieżąco z ofertami przez nich oferowanymi, jeśli szukacie takich właśnie ofert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka Lolka
Fajna i godna polecenia praca. Myślę, że warto przejrzeć sobie ich ofertę, jeśli szukacie pracy w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmarra
Ja także mogę polecić wam tę agencję pracy, uważam, że można znaleźć tu naprawdę wiele fajnych ofert, więc warto sobie je przejrzeć. Ja jeszcze nie miałam z agencją żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka zz
Fajna praca u pani Violetty. Też miałam już parę razy styczność z ich ofertą i uważam, że jest ona naprawdę godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Lenka
Sądzę, że jeśli chodzi o pracę w Niemczech, to agencja pani Violetty jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Warto chyba zdecydować się na taki wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta S
Też jestem zadowolona z pracy za pośrednictwem agencji pani Violetty. Jeśli macie doświadczenie i znacie język Niemiecki, to jak najbardziej warto zdecydować się na taką pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie pracy za granicą, to polecam zajrzeć na http://www.punktpracy.pl, mają też dużą bazę ogłoszeń w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia S
Co do agencji pani Violetty, to uważam, że jest naprawdę godna polecenia. Dobre zarobki i warunki pracy. Warto zapoznać się z ofertą szukając właśnie tego typu pracy w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Michalska
I ja również polecam tę agencję. Kontakt z panią Violettą jest naprawdę dobry, a jeśli chodzi o warunki pracy i wynagrodzenie, to też uważam, że jest ono bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra spamiary, ale speerdalajcie juz stad z tymi swoim smiesznymi firemkami dla ubogich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka132
Patrząc, że tyle pozytywnych opinii o tej firmie, to także zastanawiam się nad tą pracą. Moja znajoma również wyjechała za pośrednictwem tej agencji i mówi, że się opłaca. Uważam, że faktycznie rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina 191
Ja również muszę przyznać, że jest to dobra i profesjonalna agencja pracy, a jeśli chodzi o zarobki to są one na bardzo dobrym poziomie. Uważam, że jeśli chodzi o oferowane przez nich oferty są godne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olisia321
Pani Violetta to naprawdę rzetelna osoba. Osobiście uważam, że praca za pośrednictwem tej agencji się opłaca, zarówno pod względem wynagrodzenia jak i warunków pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia012
Uważam, że praca za pośrednictwem agencji pani Violetty Koper jest bardzo dobra. Według mnie dobre zarobki i dobre warunki pracy dlatego też warto sobie ich oferty przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety dobrej reklamy sobie nie robisz Violetko ;) Żenada przecież od razu widać że to piszę jedna osoba (właścicielka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina31
A ja też uważam, że to jedna z lepszych agencji pracy oferujących pracę w Niemczech jako opiekunka. No i zawsze mają sporo dostępnych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orianka67
Pracowałyście w tej agencji? Mnie poleciła ją moja znajoma i też zastanawiam się nad wyjazdem za ich pośrednictwem do pracy jako opiekunka w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska18
Ja mogę Ci ją polecić. Z pewnością jest to dobra i rzetelna firma oferująca pracę jako opiekunka w Niemczech. Sama miałam okazję pracować już kilka razy za ich pośrednictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka k
Moja znajoma też polecała mi ostatnio pracę u pani Violetty i wpadłam na forum poczytać sobie opinie. Widać, że naprawdę sporo pracujących tutaj było zadowolonych, więc chyba też zdecyduję się na wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaci
Zdecydowanie warto. Pracowałam w Niemczech za pośrednictwem tej agencji już nie raz i jeszcze nigdy nie miałam żadnych przykrości związanych z tą agencją . Uważam, że jest to dobry i uczciwy pracodawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×