Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca za granicą

Polecane posty

Gość gość
Bez unii Polska za komuny była silnym krajem. Gdyby nie Gierek to polacy mieszkaliby dzis w 10 na pokoju we wsi. Wybudował wielka płytę wiele zakładów przemysłowych i inwestycji drogowych. Nie było bezrobocia i zywnosc była normalna bez tego syfu jak dzis. Ale syropian bolek agent i rzady smierdzacych POmatołów rozwalili to. Oni juz do wladzy nie wroca, narod nie pozwoli na wyprzedawanie majatku drugi raz. Dzisiaj koncerny wyprowadzaja pieniadze z PL i jeszcze smia nam zarzucac ze rozwoj mamy dzieki ue. Ale w 1939 to oni zdradzili polske a angole po zakonczeniu wojny nie oddali polskiego złota tylko je sobie ukradli. Wiec bierzemy z UE to co jest nasze. Europa w 1945 sprzedala nas ruskim ale dzieki zwyklym robotnikom wyzwolilismy sie spod ruskiej okupacji. Dzisiaj budujemy nowe domy lepiej nzi angole i polacy wracaja do kraju. Zostaja tylko nieudacznicy w uk co nie maja pomyslu na zycie i zdradzili polske. Wreszcie mamy polski rzad co dba o interesy polakow i nie kłania sie niemcom co chca do UE sprowadzic miliony nowych ciapatych którzy beda sie wysadzac z pasami szahida na ulicach i gw/alcic biale kobiety bo tak im koran mówi. Gnijcie w uk smiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Pol
Warto jechać do pracy za granicę, jeśli tylko mamy taką możliwość. Pracowałam przez klika lat jako opiekunka osób starszych. I wszystkim mogę polecić współpracę z panią Violettą Koper - miły pracodawca, zawsze służyła pomocą. Zarobki są też satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mersja
Ja na pracę dla Pani Violi nie narzekałam, zarobek był, podopieczna zabić mnie nie chciała - ogólnie trafiłam bardzo dobrze : ) Wiadomo jak z każda pracą tego typu, trafić możemy różnie, ale wszystko wystarczy zgłosić wyżej i zawsze ktoś problemem się zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frolik
ja jak i mersja, też pracowałam dla Pani Violetty. pojechałam zarobić pieniądze a wróciłam z dużo lepszym niemieckim, wspomnieniami dzięki poznanym tam osobom no i wypchanym portfelem :P dla każdego kto lubi pomagać ludziom ta praca się nada, oczywiście, cierpliwość to topowa cecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mother of dragons
No mi też się zdarzyło tam pracować : P Ogólnie na studia sobie zarobiłam bardzo fajne pieniążki, więc warto jechać. Jeśli chodzi o kontakt z firma, to jest bardzo ok, wiadomo bez szału, bo to nie pogawędki na gg tylko praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gola09
o, ja dużo dobrego słyszałam o tej agencji akurat - moja kuzynka spędziła w Niemczech dwa lata z nimi i nie narzekała : D pieniążki bardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Cypr. W hotelarstwie czy ogólnie w branży turystycznej można zarobić 2-3 polskie, średnie krajowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepiej to do Szwecji. Praca jest, doskonałe stawki i można oszczędzić niezłą kasę. Język nie taki trudny jak się wydaje. Podłapałem w pół roku podstawy. Ludzie kontaktowni (szczególnie młode pokolenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Nie wiem czy sprawdzałyście oferty pracy u pani Violetty Koper, ale uważam, że jak najbardziej jest ona godna polecenia. Wszystkie punkty umowy są jasno wyszczególnione, więc myślę, że z góry wiadomo jakie są warunki pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Wam portale z ogłoszeniami o pracę za granicą właśnie www.praca-niemcy.com, www.pracabelgia.com, www.pracaholandia.com czy www.pracanorwegia.pl. Sam wyjeżdżałem do pracy do Belgii z oferty, znalezionej właśnie na portalu pracabelgia.com, inne portale też publikują ogłoszenia do pracy, oferty bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka S
Też uważam, że praca jako opiekunka u Pani Violetty Koper jest bardzo ciekawa. Sprawdźcie sami ich ofertę jeśli chcecie, myślę, że może wam też się spodobają ich oferty pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie sie Polakom, ze wyjezdzaja skoro miesiac pracy w Niemczech to piec miesiecy pracy w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita12
Dokładnie, ja wyjeżdżam co parę miesięcy i lepiej mi się opłaca niż praca na stałe w Polsce. A agencja pani Violetty Koper jest na tyle sprawdzona i rzetelna, że nie obawiam się o nic, wyjeżdżając za ich pośrednictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina J
A to ja też mogę polecić współpracę z Panią Violettą. Praca trudna, ale wynagrodzenie przyzwoite, więc myślę, że warto przejrzeć sobie ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca zagranicą jest bardzo intratna. Nie rozumiem Polaków, którzy godzą się na poniżające wynagrodzenie w PL u swoich rodaków. Przecież praca w PL to upodlenie człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ale nie każdy może wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila G
Praca za 1300 euro według mnie jest naprawdę dobra. Jeśli więc także możecie wyjechać, to jak najbardziej polecam. A praca jako opiekunka w agencji pani Koper także warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina1123
Miałam okazje pracować jako opiekunka u pani Violetty Koper i jest zadowolona. Przyjazna osoba, która służyła pomocą od początku. Zarobki bardzo w porządku, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaWolska89
Pracowałam jako opiekunka klika lat :) Niestety, ale musiałam zrezygnować. Jednak mogę z czystym sumieniem polecić panią Violettę Koper. Pozytywna osoba, która początkującym naprawdę pomaga. Zawsze można zadzwonić i się dopytać, jeśli czegoś nie rozumiemy :) Fajny zarobek, bardzo ceniłam sobie tą pracę :) Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooj wam w doope
wypíerdalać z tymi reklamami, jak nie ma €5000 netto miesięcznie to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasamot67
Pracowałam jako opiekunka u pani Violetty i każdemu polecam. Super zarobek, a do pracy szybko się przyzwyczaiłam. Trzeba się po prostu wdrożyć. Pani Viola jest uczciwą osobą, pieniądze zawsze na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaR11
Pani Violetta jest jak najbardziej godna polecenia i zaufania. Bardzo pomocna i konkretna osoba. Wypłata zawsze na czas i super stawka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaW
Polecam panią Violettę, bo jako pracodawca jest świetna :) Pomocna i rzetelna, z pewnością będziecie zadowoleni :) Fajny zarobek, można się "odkuć" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki C
Sądzę, że praca u pani Violetty Koper jest naprawdę opłacalna, więc warto być na bieżąco z ofertami, bo pojawia się ich naprawdę sporo. Ja już nie raz wyjechałam do pracy z tą agencją i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cilka
Zgodzę się z opiniami o Pani Violetcie Koper. Dobre zarobki i jasna umowa. Myślę, że ciężko znaleźć pracę porównywalną zarobkowo w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelka12
Uważam, że praca dobra, więc warto sobie przejrzeć oferty. Agencja moim zdaniem naprawdę rzetelna, wypłaty również terminowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka M
Także byłam w pracy za pośrednictwem tej agencji i uważam, że jest naprawdę dobra. Sprawdźcie jeśli chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata Dyl
To i ja mogę polecić wam to miejsce. Bardzo dobra i rzetelna praca z fajnymi zarobkami. Myślę, że warto przejrzeć sobie dostępne u nich oferty pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha! 6 wspisow powyżej jak nie wiecej to ta sama osoba. Myślicie ze tu same głaby siedzą i wam uwierza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe nie jest aż tak popularne żeby w jeden dzień znalazło się 10 lasek które pracowały u Koperowej. Jeszcze w 2 minutowym odstępie. Serio? :D :D żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×