Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca za granicą

Polecane posty

Gość gość
A jak ogarniacie zwrot podaku? Sami czy z pomocą firmy np. http://www.euro-punkt.pl/ ? Zastanawiam się, ile to trwa i ile kosztuje obsługa takiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korina16
Myślę, że jeśli chodzi o pracę jako opiekunka w Niemczech, to oferta pani Violetty Koper jest naprawdę warta polecenia. Dobre stawki i jasna oraz rzetelna umowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec gdzie dostaniesz dobrą pracę za granicą , napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Elizka8909
Jak ktoś chce pracować jako opiekunka osób starszych to polecam pojechać przez agencję violettas-pflegeagentur24h.de - dobre warunki płacowe i dodatkowo można w każdej sytuacji liczyć na pomoc właścicielki tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seral1961
jestem bardzo zadowolona z oferty pani violetty. pośrednictwo pracy wygląda tak jak powinno, praca nie należy do najłatwiejszych, trzeba lubić pracę z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia M
Też w tym miejscu już pracowałam i mam zamiar wyjeżdżać systematycznie, bo można całkiem dobrze zarobić, a warunki pracy jak dla mnie są bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samandasalamandra
Dobry i rzetelny pracodawca. Można liczyć na dobre zarobki i bezproblemowy kontakt z agencją. Według mnie posiadają najlepsze oferty pracy jako opiekunka w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marttaa
Jeśli chodzi o pracę u pani Violetty, to jest naprawdę dobra, a kontakt z agencją jest bezproblemowy. Z miejsc, w których pracowałam, to oferuje najlepsze warunki i wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka_Kaśka
Oferty pracy u pani Violetty Koper są naprawdę atrakcyjne. Jeśli chodzi o pracę na stanowisku opiekunki osób starszych to z pewnością jest to jedna z najlepszych agencji pracy oferujących pracę na tym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka M
To fajnie, bo też zastanawiam się właśnie nad pracą za granicą i słyszałam sporo dobrych opinii o pani Violetcie. Tak czytając, chyba naprawdę warto zdecydować się na taki wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana66
I ja też mogę polecić wam tę agencję pracy. Naprawdę jest to godna zaufania firma, co zresztą widać po samych opiniach osób pracujących u pani Violetty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolaP
Bardzo fajna praca, też polecam panią Violettę, bardzo interesujące oferty opiekunek osób starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarzenka
Ja także uważam, że praca w tym miejscu jest godna polecenia, a jedynym minusem jest czas spędzany poza domem. Sądzę, że taka oferta również i was może zainteresuje, jeśli szukacie pracy w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga_R
Jeśli interesuje was to czy firma pani Violetty jest godna polecenia, to jak najbardziej tak. Jest to naprawdę rzetelny pracodawca, a współpracowałam z nimi już nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolla P
Uważam, że przy wyjeździe za granicę warto wybierać właśnie agencje pracy z doświadczeniem. Ja uważam, że warta polecenia jest agencja Pani Violetty Koper, która na rynku działa od wielu lat i oferuje dobre warunki i zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalinka
Też sądzę, że agencja pani Violetty Koper jet warta polecenia. Wybierając pracę za granicą moim zdaniem zawsze warto wybierać sprawdzone agencje z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ktos szuka prace na sezon to polecam pieczarkarnie Marco Deckers w Geldern. Ich strona internetowa: rhpz.pl A pod tym numerem mozna sie poinformowac : 0049 2831 9743 2127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikolka_S
Co do pracy za granicą, to uważam, że praca u pani Violetty jest naprawdę dobra. Zarobić można bardzo dobrze i warunki pracy też mi odpowiadają. Myślę, że i wam może się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwinka
Sporo razy wyjeżdżałam już do pracy za granicą i to właśnie agencja pani Violetty Koper utkwiła mi w pamięci. Dobra i rzetelna praca, jak najbardziej warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina J
Ja też sporo razy korzystałam z oferty agencji Violetty Koper. Jest to z pewnością fajna praca jeśli chcemy dorobić, można zarobić naprawdę fajnie, więc głównie z tego względu uważam, że oferty dostępne u nich są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oszustka nie dajcie sie nabrac! Sprawa zgloszona na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJadwiga
Także uważam, że praca w tym miejscu godna polecenia. Mam kilka znajomych pracujących regularnie za pośrednictwem tej agencji i sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klamiesz! To oszustka nie dajcie sie nabrac! Sprawa zgloszona na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariiita
Nie wiem czemu pojawiają się takie negatywne wpisy, ale znam wiele osób, które były zadowolone z pracy w tym miejscu i sama miałam już okazję za ich pośrednictwem wyjechać. Wszystko było jak najbardziej ok. Agencję pani Violetty polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oszustka nie dajcie sie nabrac! Sprawa zgloszona na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka O
Bardzo dobry i rzetelny pracodawca. Ja jak najbardziej jestem zadowolona z pracy za pośrednictwem tej agencji i każdemu polecam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuta
Praca za granicą jest możliwa dzięki https://www.campamerica.pl/ , tam jest praca w domu, przy dzieciach lub przy gospodarstwie :) Do tego fajnie, że jest czas wolny, dzięki któremu można zwiedzić nawet pół ameryki :) Jak macie ochotę to ja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaa xd
Jeżeli chodzi o pracę za granicą, to z pewnością mogę polecić agencję pani Violetty Koper. Jeszcze nigdy nie miałam żadnych problemów z pracą za ich pośrednictwem, więc również i was może oferta zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×