Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joanna5522

zostać, wyjechać?

Polecane posty

Witam Zastanawiamy się wraz z mężem nad naszym zarabianiem. Otóż jesteśmy młodym małżeństwem, mąż wyjeżdżał za granicę i takim sposobem wybudowal nasz domek, lecz nie do konca skonczony. Potrzeba sporej sumy aby go skonczyc. Mieszkamy w małej miejscowosci, on ma pracę mało płatną, ja po studiach, fajna praca zarobki smieszne. Oboje zaznalismy pracy za granicą i zastanawiamy sie nad ponownym wyjazdem aby uniknac kredytu. Zdania sa podzielone, jak to sie mowi... inni maja kredyt i zyja. Ciągnie nas do wyjazdu i zastanawiamy się co z tym zrobic, poniewaz skoro o prace tutaj ciezko a my jakąś tam juz mamy to czy warto z tego rezygnowac i wyjechac? Proszę o wyrażenie zdania na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec, czy wyjazd będzie dla Was korzystny, czy uda się Wam znaleźć dobrze płatną pracę , czy uda Wam się sporo pieniązkow odłozyc, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechali nieudacznicy co w PL sie nie uczyli i dwóje w szkołach:D Typowe dla polaczka to uciec jak szczur gdzie indziej na gotowe. Nie widzialem tylu anglikow w PL co polaczkow w uk. W PL pensja przecietna teraz to 4000zł jak ktos sie uczył a nie zbijał baki na wyzszej szkole lansu i baunsu. Zaden z moich znajomych nie zarabia mniej a zycie trzykrotnie tansze niz w uk. I mieszkania palce lizac, nie to jukejowskie domopodobne rudery za kosmiczne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz nadwiślański paździerzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto mial czworki lub piatki w szkole ten ma dobrze w pl., praca w biurze lub wlasna firma. Trójczyny i dwójczyny musza pracowac w hotelu na kasie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenia89
A braliscie pod uwage prace sezonowa? Wyjezdzalibyscie na kilka tygodni, a to co zarobicie po powrocie wkladacie w wykonczenie domu? My tak z narzeczonym zrobilismy w kwestii remontu mieszkania. Wyjezdzalismy do Niemiec przez agencje (tml professional bodajze) i teraz mieszkamy w fajnym, nowoczesnym mieszkanku <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I muszisz mu dawac doopy aby stac was bylo przezyc buahaehehee. Robole jestescie za bezdurno i nie u siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole być cwelu "nie u siebie" (chociaż czuje się tu bardziej u siebie niż niby u siebie w plu :D) niż w tym gownie polaczkowym, falsz i syf i nedza ze az się rzygac chce, tak cwele polaczkowe, sr/am wam do fałszywych skrzywionych ryjów co ich nie potraficie otworzyć bez obgadywania siebie nawzajem. przyda się wam kolejna wojna która zaczniecie jak wszystkie bo was wszyscy nienawidzą i chcą z***bac k***y. na szczęście ja zmieniłem ta mentalność syfu i mam brytyjscie obywatelstwo i nic mi już nie grozi :D hahahah odcięcie totalne od gowien i nawet już tu nie pisze bo kiedyś broniłem mojej ukochanej ojczyzny brytyjskiej przed cwelami co się w doopy je'bia jak ten cwel wuefista w pokoiku z 10cioma kumplami :D ale szkoda czasu na takie gowna wiec ostatnio raz na miesiąc tu wchodzę się posmiac z pedalow hahahah ale widze ze nic się tu nie zmienilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, zmienil mentalnosc. Noz coorva co za dzban. Dobrze ze Brexit sie zbliza, w koncu bedzie deport debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×