Odpowiedz na ten temat

Czytanie, to lubię

• zulka_ 2017.04.09 [19:49]
    próba
  • zulka_ 2017.04.09 [19:57]
    zapraszam, zobaczymy na ile nam wystarczy ta odsłona bez zacinania się
  • zulka_ 2017.04.09 [19:58]
    hmm
  • zulka_ 2017.04.09 [19:59]
    kafe fisiuje, pierwszy post przy zakładaniu wątku pokazał się jak trzeba, kolejne wchodzą z opóźnieniem - ostatni popycha przedostatnijezyk.gif ciekawe czy tak zostanie, czy tylko przez chwilę tak będzie
  • zulka_ 2017.04.09 [19:59]
    teraz poszło od razu
  • zulka_ 2017.04.09 [20:02]
    no to spadam, mam nadzieję, że tu traficie.
    trzymajcie się papapa lapka.gif
  • Betulka 2017.04.09 [22:38]
    To ja jestem i proszę nasze Anioły, żeby nad nami czuwały serduszko.gif
    Dobranoc usta.giflapka.gif
  • orsejowa 2017.04.10 [06:37]
    Melduję się ija usmiech.gif z kawunią (_)(_)(_)(_)(_) z nowego ekspresu bo stary po 8latach zrobił się tak leniwy ze wczoraj podła decyzja o nowym ..no ijest usmiech.gif dodam że kupno bardzo bolało portfel no ale co się nie robi dla smaku kawy smiech.gif
    Zulko.. trzymam kciuki za jak nalepszy wynik badania to super badanie bardzo dokładne serduszko.gif
    Beatulko.. serdeczne dzięki za anioły usta.gif
    Vanilko..juz wrociłaś ?to opowiadaj co i jak było ...
    Terix.. no i jak badanie wynik ?
    U nas badanie na HCV jest ok. uf całe szczęście smiech.gif teraz nadal musimy czekać by zrobić nastepne USG by porównać pechowiec.gif
    Fruwająca .. czy wiesz już coś w spr.M
    Plotko ..choć na kawunie usmiech.gif
    Daisy ..choć na kawunie usmiech.gif
    Teklo.. gdzie wczoraj byłaś ?
    Wszystkim miłego dnia jest pięknie i slonecznie trzeba korzystać kochane usmiech.gif
    Bastylko.. czekamy usmiech.gif
    Pogoda
    Zulka Beatulam Teekla Plotka Terix, Bastylka Vannilia Fruwająca Daisy
  • Teekla 2017.04.10 [08:43]
    Witam w nowym "pokoju" - Zulko dzięki za dbałość o nas usmiech.gifserduszko.gifserduszko.gifserduszko.gif
    Pokój świeżo malowany akurat na święta w sam raz smiech.gif
    Orsejko dzięki za kawusie serduszko.gif - wczoraj byliśmy u znajomych w Porąbce. Wrócili właśnie z kraju Bastylki oczko.gif
    A propo święta:
    BeTulko - biały barszcz nie ma nic wspólnego z żurkiem.
    Ludzie mylą lub uważają, że to to samo.
    Żurki robione są na zakwasie.
    Biały barszcz nie jest robiony na zakwasie, lekko zakwasza się cytryną, kwaskiem i zabiela kwaśną śmietaną, lub niektórzy robią na kwaśnej maślance.
    Smak białego barszczu poznałam w dzieciństwie na wakacjach we wsi Osiek między Kętami a Zatorem.
    I kiedy Vanilka podała mi przepis na biały barszcz - żurku już nie gotuje jezyk.gif
    A podaje się go tak jak zurek: z jajkiem, kiełbaską, ziemniakami.
    Ploteczko - nie umyłam okien jezyk.gif Mogłam w łykend bo była bardzo ładna pogoda ale wyjeżdżaliśmy i nie było czasu oczko.gif
    Dzisiaj pogode mamy słoneczną - może dzisiaj(?)
    I troche kanapek na śniadanko:
    https://www.jemdrugiesniadanie.pl/images/aktu alnosci/jem-drugie-sniadanie-wiosenny-konkurs-pajacyka-rozst rzygniety-5.jpg
    kwiatek.gif
    http://1.bp.blogspot.com/-f-yh7qrsq-o/UdOP2uO hluI/AAAAAAAAAc0/GZ0wz1170Po/s1600/Zdj%25C4%2599cie0152.jpg
    Miłego dnia! lapka.gifserduszko.gif
    edytowano 2017.04.10 [08:47]
  • Betulka 2017.04.10 [11:14]
    Dzień dobrylapka.gif
    No widzisz Teeklo, u nas w domu zawsze jadało się barszcz biały na zakwasie smiech.gif . A taki barszcz który opisujesz to poznałam dopiero gdy Vanilka podała przepis usmiech.gif . U mnie się nie przyjął choć mnie bardzo smakował. I przypomniałam sobie jak babcia od sąsiadów oczko.gif robiła swoim wnukom barszczyk ogórkowy, który u nas był po prostu zupą ogórkową usmiech.gif .
  • terix 2017.04.10 [20:15]
    lapka.gif
    Nic nowego nie mogę napisać, źle się czuję, jutro robię ponownie wyniki, bardziej rozszerzone. Poprzednie wyszły kiepskie. Podejrzenie zatruciasmutas.gif
    Spokojnej nocy lapka.gif
  • zulka_ 2017.04.10 [20:46]
    fajnie, że trafiłyście do nowej czytelni lapka.gif
    Teklo za śniadanko wielki buziak usta.gif
    Orsejko kciukasy za poprawę wyników Twojej c włączone non stopusmiech.gif
    Terix niedobrze nosmutas.gif czy to leki tak zadziałały szkodliwie?
    edytowano 2017.04.10 [20:47]
  • zulka_ 2017.04.10 [20:53]
    Betulka, u mnie w domu zawsze był biały barszcz gotowany na białej kiełbasie zabielany, u teściowej natomiast żurek na zakwasie. i do tej pory wolę barszczyk mojej mamy, a żurku nie lubię, przeszkadza mi ten posmak zakwasupechowiec.gif
  • zulka_ 2017.04.10 [20:56]
    moja mama nie jest wyśmienitą kucharką, więc pewnie ten jej biały barszczyk też nie jest książkowy, ale mnie jedzony raz do roku smakujeoczko.gif
  • zulka_ 2017.04.10 [20:59]
    teraz się pożegnam, jutro musimy wcześnie wstać, żeby przed 6 wyruszyć. dobranoc lapka.gifspioch.gifusta.gif
  • Teekla 2017.04.10 [21:55]
    Gdzie wyjeżdżasz tak wcześnie rano Zulko? - czy czegoś nie doczytałam? Powodzenia! serduszko.gifserduszko.gifserduszko.gif
    Terixiu - strasznie mi przykro że tak Cię powaliło serduszko.gif mam nadzieje że będzie wiadomo chociaż z jakiej przyczyny serduszko.gif
    Ja jutro jade na 9.00 do endokrynologa z opisem USG tarczycy.
    Mam nadzieje, że nic się nie pogorszyło bo zepsułoby mi to święta.
    Mam lekką niedoczynność i wolałabym żeby tak zostało pechowiec.gif
  • Betulka 2017.04.10 [22:13]
    Terix, trzymaj się kochana serduszko.gif
  • Betulka 2017.04.10 [22:15]
    Zulka, trzymam kciuki! serduszko.gif
  • Betulka 2017.04.10 [22:16]
    Teeklo, za ciebie też trzymam kciuki usmiech.gifserduszko.gif
  • Betulka 2017.04.10 [22:20]
    Spokojnej nocy życzę i proszę aby nasze Anioły czuwały nad nami serduszko.gifusta.gif
  • Plotka2 2017.04.11 [06:23]
    Witam
    Zostawiam kawusie i herbatke,zapraszam.
    Teklo Zulka jedzie raniutko na badanie z M
    Zuleczko trzymam kciuki zeby badanie wyszło dobre,zebyscie znlaezli przyczyne mimo wszystko,od tego zacznie sie prawdziwe leczenie.
    Teklo oby wizyta wypadła pomyslnie.
    Terix napisz cos wiecej co sie dzieje?
    Orsejko kiedy teraz robicie kontrolne dalsze wyniki?
    Pamietaj aby c nie jadła nic cięzkiego,nic smazonego bo to psuje wyniki.Napisze tylko ze jestem opózniona ze świetami,piec zaczne dopiero w piatek,w sobote bedzie córka poswięca koszyczki i pomoze,ja bardzo nie moge dalej ręka funkcjonować.A zabiegi dopiero za miesiąc. Cięzko mi ,ale daje jakos radę.Nie moge tylko najgorzej korzystac z laptopa.
    A tak to powoli lodówka sie zapełnia,jutro pewnie kupimy wedliny,tylko tak mysle gdzie to wszystko pomieszczę.Muszę zrobic selekcje co mozna wynieść do piwnicy.
    Miłego dnia
  • orsejowa 2017.04.11 [06:28]
    Witam kochane usmiech.gif
    Beatulka ..sliczne dzięki za anioły niech jadą z Zulkami serduszko.gif
    Kawunia podana przypominam i chwale nowy ekspres (_)(_)(_)(_)(_)
    smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Zulka ..Szerokiej drogi i powodzenia serduszko.gif
    Teklo.. zulka pojechała do duzej wsi na badanie ..trzymajmy kciuki itd.
    Terix.. a to się porobiło pechowiec.gifserduszko.gif
    Beatulko.. moi rodzice zawsze żurek do pewnego czasu kiedy to dzieci czyli my nie chciały jeść i padło na barszcz ...a ostatnio to już i barszczu tylko ciut się robi dla tradycji dla rodzicow bo nasze dzieci to już wogole pechowiec.gif
    W tym roku na sniadanie idziemy do B .mialam robić ja( ustalone przez rodzicow) ale B z B zaprosili i B powiedział basta ! dlaczego ciągle ja mam wszystkim słuzyć smiech.gif .
    Vanilka... pewnie już w domu ..prosimy o meldunek usmiech.gif
    Dobrze że wczorajszy dzień mamy za sobą bo już uszy bolą od teorii ..ludzi niezrównoważonych pechowiec.gifpechowiec.gifpechowiec.gif
    Fruwająca jak tam prace ogródkowe no i co po wizycie u dokt. z M
    Daisy ..Plotka ..a co z wami !!!
    Wszystkim miłego dnia usta.giflapka.gif
    Zulka Beatulam Teekla Plotka Terix, Bastylka Vannilia Fruwająca Daisy
  • Teekla 2017.04.11 [06:46]
    Witajcie lapka.gif
    dzięki za kawusie Plotko serduszko.gif , Orsejko serduszko.gif
    Dzięki za informacje - przeniosłyśmy się i zapomniałam o wyjeździe Zulki.
    Ciesze sie, że anioły są znowu z nami.
    Tym razem wysyłamy je do czuwania nad Zulkami serduszko.gif
    Prędziutko śniadanie i zbieram sie do wyjścia
    http://sense-of-taste.com/wp-content/uploads/ 2013/07/Kanapki-z-w%C4%99dzonym-%C5%82ososiem-i-kwa%C5%9Bn%C 4%85-%C5%9Bmietan%C4%85-3.jpg
    kwiatek.gif
    http://greenlife.com.pl/wp-content/uploads/20 14/03/Fotolia_46122625_Subscription_Monthly_M.jpg
    kwiatek.gif
    https://3.bp.blogspot.com/-BqX0GKc7d0U/Vzgngt qu0EI/AAAAAAAACcA/6bdF_dHqNxUVx1rygO_od1hXCYQPByIVACKgB/s160 0/IMGP6913.jpg
    Miłego dnia! serduszko.gif
    Terixiu serduszko.gif
    edytowano 2017.04.11 [06:48]
  • fruwająca 2017.04.11 [14:41]
    lapka.gif Melduję się i Ja smiech.gif Orsejka z wynikami M u doktora 18 po świętach usmiech.gif Ogródkowe prace trwają, właśnie dzisiaj dokupiłam róże, a pogoda do bani jezyk.gif Wczoraj było pięknie więc do wieczora coś tam grzebałam, dzisiaj zimno zly.gif
    Terix kuruj się święta za pasem kwiatek.gif
    Zulka wiem co przechodzisz trzymam mocno kciuki i będzie dobrze, musi być serduszko.gif
    Teekla z tarczycą będzie ok cool.gif
    Betulka, Plotka usta.gif
    Miłego popołudnia wszystkim kwiatek.gif
  • Plotka2 2017.04.11 [17:24]
    witam popołudniowo
    Zulko ,Teklo, Terix zdawajcie relacje,jak sytuacja po badaniach.
    Fruwająca u mnie nawet zimno,piec działa bo inaczej sie nie dało,malzyk tylko miedzy deszczami skosil trawe.
    A w sumie jeszcze niewiele zrobiłam,jakies zakupy,umyłam łazienkę na górze.
    resztę sprzatania zostawiam na jutro.Jeszcze musze rano jakąs wędline dokupić.Nie moze zabraknąć.
    A pogoda dobija,zamiast słońca -deszcz .
  • Plotka2 2017.04.11 [17:25]
    Orsejko fajnie ze podoba Ci sie nowy ekspres,ja nawet nie kupuję, jestem jakos przyzwyczajona do zwykłej sypanej kawy.Jak pije to tylko taka.
  • Plotka2 2017.04.11 [17:26]
    Dzisiaj byłam na rynku,ludzi duzo,zieleniny tez,lubie ten okres.Ale na zakupy warzyw jeszcze za wcześnie.
  • Teekla 2017.04.11 [18:06]
    Melduje się popołudniowo na capucinku (jezyk.gif - zawsze u nas (w Czytelni) stoi dobry ekspres i filiżanki przecudnej urody oczko.gif )
    Troche się nasiedziałam u endo bo byłam 14-ta ale spoko, o 12.00 było po wszystkim.
    Tarczyca ma się bez zmian czyli jest dobrze, czyli pozostaje przy "eutyroxie"50mg
    Moja małżowina bierze 25mg
    Następna kontrola 21 listopada.
    Piź*dziło dzisiaj okrutnie wydmuchało mi łepetyne - wezme na noc dwie aspiryny. Musze być w formie na święta.
    A i jutro mam miłe spotkanie z bratnią duszą - nie chce być uśliptana jakimś katarem.
    Fruwająca lubisz zapach ziemi? serduszko.gif
    A kiedy Zulki wracają? serduszko.gif
    edytowano 2017.04.11 [19:32]
  • daisy duck 2017.04.11 [18:18]
    Witam serdecznie
    Znowu wpadam z przeprosinami,sorry,sorry,sorry.
    Kompletnie nie panuję nad niczym a czas robi ze mną co chcejezyk.gif
    A moje okna w ilości licho wie ilu,ciągle nie pomyte.Nawet nie wiem ile ich teraz mam,autentyczniejezyk.gif
    Pierniczę umyję po świętach,nie pytajcie po którychoczko.gif
    Zulka
    Nie tylko kciuki trzymane ale i modlitwa z głębi sercausta.gif
    Dziewczynki ja tylko na momencik bo naprawdę prawie w biegu.
    Ale poczytałam Was Wszystkie wiec mniej więcej jestem na bieżąco.U mnie nic nowego,buziaki i narka.
    Jakby mi się przepadło to sorki
  • Betulka 2017.04.11 [21:46]
    dobry wieczórlapka.gif
    Po wczorajszym pięknym dniu dzisiaj też było pięknie oczko.gif tylko okrutnie zimno. M włączył c.o. bo myślałam,że uświrknę jezyk.gif
  • Betulka 2017.04.11 [21:49]
    Teraz mam wypieki i dreszcze i muszę myknać po kołderkę żeby coś mnie nie rozłożyło na święta. Nie mogę siać zarazy bo przecież będą młodzi z Maleństwem oczko.gif .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...