Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Dziewczynki zostawiam kawusie,herbatki. Ja dzisiaj jak kazda w kuchni,ale zakupy wszystkie zrobione,tylko pieczywo rano kupic,malzyk sie zaoferował. Chyba porozdzielam roboty,napisze kartke,co kto jutro ma zrobic.I po kłopocie,kazdy po troszeczku. dzisiaj juz pieke ciasto makowe Tekli,smakowało na poprzednich świetach. Po południu sernik a jutro jakis mazurek bakaliowy. I wystarczy ,chyba ze jakas babka sie zaplacze w piekarniku. Dziewczynki z okazji Swiąt złożę Wam najserdeczniejsze zyczenia zdrowia dla Was i całych Rodzin. Oby te świeta przebiegły w miare spokojnie przy rodzinnym stole. Miłego świętowania. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliskie mi sercu Koleżanki 😍 Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam wszystkim świątecznej pogody ducha. Spędzenia tych dni rodzinnie wśród najbliższych. Życzę słoneczka i humoru. Życzę by wszystkie potrawy się udały i nie zepsuły Wam nastroju :D Życzę mokrego (zakrapianego???) dyngusa i bogatego w optymizm zajączka. Życzę rodzinności, spokojności i wesołości. Życzę prawdziwych i zdrowych Świąt. P.S. Nie gniewajcie się na mnie i na moje dziwactwa. Taka jestem :). Całuję wszystkie ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju!Huuuuuu!! Dorix! :D:D:D a to niespodzianka! ❤️ ❤️ ❤️ Ciesze sie bardzo :D Dziękuje za życzenia - nie gniewałam się i nie gniewam. Każda z nas ma dziwactwa ;) Niezależnie od tych dziwactw w czytelni trzymamy się razem ❤️ Tobie również życzę spokoju i wesołości, smaczności i wszelkiej pomyślności 🌻 🌻 🌻 i proszę abyś i mnie wybaczyła wszystko co z mojej strony mogło Cię urazić ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zajrzałam dzisiaj rano bo mnie poniosły kuchenne przygotowania. Jestem już gotowa do świętowania :) Ale kawusię wypiłam Ploteczko ;) ❤️ Dziękuję Ci za życzenia - dla Ciebie wszystkiego co najlepsza a najważniejsze to zdrowia ❤️ Zostaw Ty te serniki :P weź coś plotkarskiego do czytania i "walnij się" na szezlong ❤️ Tak kazała Terix bo siedzenie jest niezdrowe dla kręgosłupa. I ja sie z tym zgadzam w całej rozciągłości :D:D:D ❤️ Macham rączką do BeTulki moimi szarymi i żylastymi palcami :D - tak trzymać BeTulko ❤️ Ja mam obrobione paznokietki samodzielnie ale nie maluje - zrobie sobie wieczorkiem odżywką żeby nabrały blasku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dzisiaj wszystkim składam życzenia świąteczne - zdrowych, spokojnych, pełnych miłości i wyciszenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta Wielkanocy. Dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznego jajka i mokrego poniedziałku! dla was kochane kolezanki i waszych bliskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo :-D, tak mam zamiar trzymać z pazurkami do końca świata albo nawet dzień dłużej ;-). to moja wizytówka czyli jedyna elegancka rzecz którą obecnie posiadam ;-). Żarty żartami ale wreszcie skończyły się moje chorobowe problemy paznokciowe - szkoda, ze nie dotyczy to paznokci u stóp :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u mnie bez deszczu więc skosiliśmy trawnik bo już trawa się kładła - jest pięknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na obiad postny u mnie ziemniaki w mundurkach i śledzie :-). Zapraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja już też mam święta i zdążyłam pół książki przeczytać:D Zrobiłam tylko roladę szpinakową i boczkową:P Jutro rano tylko iść ze święconką i jedziemy. Dziewczynki wszystkim życzę zdrowych i spokojnych świąt w gronie najbliższych. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz powinnam powinnam być pofarnowana;) Dziewczynki i ode mnie przykmijcie najlepsze życzenia, spokojnych, rodzinych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka, jak przeczytałam o malinowych pazurkach, przez sekundę pomyślałam jakie smakowite zrobiłaś mazurki;););) ale nijak te mazurki do Ciebie nie pasowały, więc to jednak pazurki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo nie miałam pojęcia, że te włókniaki takie skore do rozsiewania:o a jak myślisz, masażysta też mógł je złapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix fajnie, że jest diagnoza, teraz spokojnie możesz wracać do formy i z wolną głową świętować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko, Ty też w te święta faktyczmie świętujesz:) bez narabiania się i tak trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko i Ty masz fajny plan zaangażowamia rodzinki i super, sama tylko koordynuj pracami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy mam nadzieję, że wyrobiłaś się ze wszystkim i jutro tylko małe kuchenne co nieco i święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Wesołych zdrowych i pogodnych świąt,Wielkie nocnych ,mokrego śmigusa dyngusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie dla wszystkich wiosenne, wielkanocne życzenia zdrowia, spokojnego, pogodnego świętowania, odpoczynku w gronie najbliższych. Radości, pogody i smaczności . Zadowolenia i spokoju ducha. Wszystkiego Najlepszego Wesołych Świąt! 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Kochane dziewczynki zbilizaja sie swieta ...przyszlam pomachac Wam i uściskac kazda z osobna. I zycze Wam zdrowych, spokojnych i radosnych swiat wielkanocnych Ja na swieta nie bardzo wiem co mam zrobic wiec postanowilam jak zawsze robie to ostatnio- wyjechac. Jutro z rana uciekam od swiat. Jeszcze raz duzo calusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylia jeżeli musisz 👄 Dziewczynki wszystkim Wam życzę spokojnych, wesołych, zdrowotnych Świąt i mokrego Dyngusa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane po świętach :) kawunia podana :)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Swieta Swieta i po Swiętach :) powiem że wypoczęta jestem :) choć wypad nie doszedł do skutku :( a to za sprawą opon mamy już letnie i M postanowił że nie pojedziemy a mieliśmy jechać do Kłodzka zwiedzić twierdze a tam bez zimówek troche strach ..tak że byliśmy w domku na obiedzie byli moi rodzice i było spokojnie i miło ..:) Wszystkim miłego dnia na 11tą jade z T. do ortopedy na kontrole ..reka nie boli ale trzeba iść ..we środe nastepny lekarz z T .. w przyszłym tygodniu też ..dobrze że ć ..ma urlop ..M ..odpocznie może spokojnie pracować :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Orsejko w czytelni Szkoda ze wypad nie doszedł do skutku. Nam tez w niedziele jadac do koscioła zbrakło powietrza w kole, ktorys chłopak zlapał wkręta w małzyka samochodzie,podejrzewam ze syn bo przykleił sie do ojca samochodu teraz. Szybko syn wrócił po drugi samochód i nie spożniliśmy sie do koscioła. Takze w wielka niedizele mielismy pecha. Ja nie jestem wypoczeta ,choc az tak nie powinnam byc zmęczona Pierwszy dzien spędzilismy miło u swatów wszyscy razem. Podoba mi sie ze panuje dobra atmosfera między nami i naszymi dziecmi. Jest tak jak powinno byc. Wczoraj obiad był u nas.Swatów nie było u nas bo córka ich wyjezdzała do domu. Za kilka dni u nas spotkanie,moze na wekendzie. Nie wiem co sie stało ,nie mogłam przez swieta nic jeść,kompletnie nic.Wczoraj wieczorem dopiero zjadłam jakąs kanapke z kiełbasa.Czułam sie taka najedzona jakbym zjadła cała lodówke Zaraz ide jakos zrobic pierogi bo zostało mi duzo sera . Orsejko moze po swietach nie będzie kolejek u lekarzy No nic miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prania nazbierało mi się chyba 4 pralki,musze dzisiaj to wszystko ogarnąć.Nie wiem skad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×