Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Gość Vannilia
Cześć pozdrawiam. To staruszek poleciał. Też mama martwi się nogą, w czwartek kontrola co szew puścił. Siostra w czwartek po chemię. Pogoda strasznie wieje grad nawet się błyskalo, wieje zimno nie przyjemnie. Miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślami wspieram was wszystkie. W piątek byłam na pogrzebie znajomej córki. Dziewczyna 32 mamie na rękach zmarła zawał. Dziecko 2latka,,a 2,5roku temu brali ślub. Straszne przyjechali na święta do rodziców. Przepraszam może nudzę ale musiałam napisać jest mi lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machnę na dobry wieczór i dobranoc jednocześnie o 21 chciałabym zapakować się do spania, ale znając siebie pewnie szybko nie zasnę, a pobudka o 4:o biedne te boćki oj:o trzymajcie się cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ Vanilko przykro bardzo. Pisałaś o tej dziewczynie pare dni temu :O Ciekawe, że zawał w tak młodym wieku? wiesz jaka przyczyna była? Zulko życzę Ci mimo wszystko spokojnego zaśnięcia i snu miłego ❤️ ❤️ ❤️ Ja ostatnio wcześnie wstaje (jak na mnie;) ) bo o 6.00. Budzę się tak od zawsze tylko do tej pory przewracałam się na drugi bok i smacznie dosypiałam do 8.00 Teraz wstaje bo atakują mnie niedobre myśli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko ❤️myśle o Tobie i prowadzę z Tobą dialog :) a raczej monolog. Jak jestem sama to nawet głośno. Myślałam, żeby to wszystko spisywać i posyłać tu ale musiałabym chyba od komputera nie wstawać :O Teraz szykuje sie do szycia: robie dla moich wnucząt namiot TiPi na Dzień Dziecka. Jutro ide do OBI po kije (takie do grabii ;) Mają sporo miejsca w mieszkanku bo mebli jeszcze mało :D no i taras duży - namiocik będzie świetną zabawą Jutro też przychodzi do mnie facio do pomierzania balkonu, będzie robiona wylewka. Odświeżam balkon ;) bo podłoga skruszała w paru miejscach - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszędzie zimno i mokro, ale bociany poradziły sobie. W Klekusiowie złożyły w dwóch gniazdach wysiadują po 5 jajek:D Wysłałam parę zdjęć na @ Vanilka smutne to co piszesz:( Zulka szczęśliwej podróży a teraz spokojnego snu❤️ Skończyłam dzisiaj bardzo ciekawą książkę Tess Gerritsen Ogród kości, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Vanilko dzięki za kawusie ❤️ u mnie wczoraj też zamieć śnieżna była ale szybko śnieg stopniał ;) Terixiu - dzięki za fotki! :D ❤️ Fajną masz Rodzinkę. Wnusia pamiętam jak był mały :D a teraz już dorosły chłop i przystojniak z niego jest :D ❤️ Miło Cię zobaczyć całą i zdrową i uśmiechniętą. Kto porywa na spacery? Ty Wnuka czy Wnuk Ciebie? ;) U mnie ładna pogoda się zapowiada, czas najwyższy bo zaczynam mieć dość tego sinego nieba. Słońca! słońca! i kanapki mamy: http://nowekulinaria.tesco.pl/uploads/get/Przepis/8380/1200/50/17713/kanapka-grillowa-ze-stekiem-drobiowym.jpeg 🌻 http://nowekulinaria.tesco.pl/uploads/get/Strona/5311/1200/25/24736/przepisy-kanapki.jpeg 🌻 http://nowekulinaria.tesco.pl/uploads/get/Przepis/9206/1200/50/26280/bruschetta-z-grillowanym-baklazanem.jpeg Miłego dnia życzę! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dzisiaj kawusia od vanilki ,dzieki. Terix fajne wyprawy z rodzinka,a rzeczywiscie dzieci jakos urosły przez te lata znajomości. Teklo a ja kilka dni temu wyrzuciiłam namiot taki dziecinny ,przeszkadzał.Pomyslalam teraz inna moda ,namiot stał dosłownie kilka dni,jak jeszcze byli mniejsi. Fajna zabawe beda mialy Maluchy. Zulko szcześliwej drogi i wracaj jak najszybciej do nas. Dzisiaj u mnie słoneczko ,ale na dworze zimno. Mam zamiar zrobic segregacje ubran co mozna poszyc.Musze spróbować maszyne bo ostatnio cos nie chciała szyc grubszych rzeczy.Moze odpoczeła i bedzie dobra.Kiedys juz tak było. A Teklo u mnie nawet nie ma możliwosci zobaczyc bociana a tym bardziej gniazda.Trzebaby było pojechac za miasto,a,że zimno to wczoraj nawet nie pojechalismy na cmentarz. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Teklo za śniadanie 👄 Vanilko..za kawunie 👄 Terix.. za fotki 👄 cudnie :) Zulko.. szczęśliwej podróży ❤️ Beatulko za anioły ❤️ Plotka...❤️ Fruwająca ..❤️ Daisy..👄 Miłego dnia kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochana czytelnio :) kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_) Zulko ...wrociłaś szczęsliwie ?pewnie byłas bardzo zmęczona :) Nie wiem czy nikogo nie było czy coś się zacieło :O Aniołów brak :O miłego dnia kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Orsejko Ja jestem i wypijam z Toba kawusię,dziękuje. Orsejko czasem tak jest w czytelni ,cisza. Ale miejmy nadzieje ze czytelnia bedzie pełna. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś sama Orsejko :D ❤️ za Plotką melduje sie na kawusi ja ;) Musiałam wpaść pod prysznic i upodobnić się do ludzi bo musze iść do OBI Zjedzmy coś - mamy omlety lub kiełbaski http://krytykakulinarna.com/wp-content/uploads/2013/09/IMG_4267.jpg 🌻 http://wroclawskiejedzenie.pl/wp-content/uploads/2015/07/bu%C5%82ka-5.jpg Smacznego życzę śmigam po kije do Tipi i jeszcze pare drobiazgów do balkonu Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo🖐️ :D Orsejka dzięki za kawę👄 Tekla wybieram omlet, dawno nie jadłam 👄 Przyznaję się bez bicia, wczoraj mnie nie było, dzień za krótki:P Rano byłam u ortopedy, dobre zdanie o lekarzach szlak trafił Najpierw swoje odczekałam, bo dohtór wyszedł(chyba na śniadanie) . Weszłam jako pierwsza jak wrócił i po minucie byłam załatwiona. Następna wizyta 8.05. Teraz dostałam tylko skierowanie na rtg. Kiedyś była taki zwyczaj, że z wynikiem rtg wracało się do gabinetu po diagnozę, a teraz lekarze stwarzają kolejki, bo niby tacy zajęci. I powiedzcie jak nie dostać cholery. Wracając zaszłam do kilku sklepów w poszukiwaniu czajnika, nie było takiego jak chcę, ale umówiłam się z ekspedientką na środę, mają dowieźć:( Doradźcie drogie koleżanki co dać wnukowi na pamiątkę bierzmowania. Jeszcze jest trochę czasu, bo dopiero pod koniec czerwca. Wczoraj zaplanowałam że pojadę dziś na działkę, ale jak zobaczyłam zapowiedź prognozy pogody, to zrezygnowałam. Miał padać deszcz, a jak do tej pory nie spadła ani jedna kropla, a nawet słoneczko nieśmiało wychodzi od czasu do czasu:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszeczke polatałam z miotła po domu,obiad tez podszykowany. Teklo ja wybieram cieniutkie kiełbaski na przekąske Terix kazał Ci przyjść na następna wiytę bo od razu fundusz zapłaciłby za jedna wizyte a tak maja płacone 2 wizyty.Wszędzie chodzi o kase. Mi tez udało sie dzisiaj zarejestrowac na koniec czerwca do ortopedy mojego rekowego.Zwykle nie mozna sie zarejestrowac na fundusz do tej przychodni,(wyjatek karteczki dane od lekarza).Ale moze cos sie zmieniło w koncu.Tak pisze rękowego bo chodze do 2 przychodni innych ,do innego z reka do drugiego z pozostałościami. Terix nie wiem co Ci poradzic,za sprzętem uzywanym przez młodziez nie nadążysz.Wiem to po swoich.Moze jakąs kase i niech Młody sobie sam cos kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ostatnie wieczory miałam okazje przeczytać "Moje pragnienie wolności". Świetna książka napisana przez polskiego autora Adama Pyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczynki 🖐️ Terixiu kupiłabym fajny męski zegarek - taki jakiś bajer mógłby być, troche lepszy niż te pospolite. Ale pewnie zegarek już ma. To może dobry czytnik ebooków/audiobooków, może rolki takie sportowe: jest moda u młodych mężczyzn na szaleństwo rolkowe. Jeżdża po asfaltowych uliczkach - porcja ruchu zapewniona. U nas jeżdża nawet stare chłopy. Cieszy mnie ten widok bo już myslałam że gatunek ludzki zastygnie przy komputerach i tak zostanie do końca świata :D W mojej wsi jest moda na fitnes: rowery, rolki, hulajnogi, maratony, przełaje i inne fajne runmagedony. Nikogo juz nie dziwi widok biegającej z wózkiem matki albo kolorowe grupki młodych chłopaków biegające po leśnych ścieżkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam czytać, szczególnie wieczorami. Ostatnio miałam okazje przeczytać rewelacyjną książkę Elegia o ziemi - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Pojawiam się dopiero teraz, u mnie w rodzinie dzisiaj był przełomowy dzień...nie piszę nic o co chodzi bo to sprawy firmowe mężowskie i dzieci. Ale dopiero teraz odpuścił mi ból głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliża się matura mojego wnuka, już lada dzień :-). weekend majówkowy spędzimy cichutko spokojnie bo Teo jedzie do 3miasta, siostra do Krakowa, młodzi z wawy lecą na Rodos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro są imieniny mojej psiapsiółki od długich, wieczorno-nocnych rozmów telefonicznych...ale jej nie ma, bo umarła... i tak mi źle aż wyć się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo, ja wciąż prowadzę dialogo-monologi. Nie tylko z Tobą - ale miło mi się zrobiło, że nie tylko ja mam taki sposób "komunikacji" ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Dobrej nocy dziewczyny Betulko twój wnuk,nasza młoda też matura w tym samym czasie,synowi zacznie się sesja i egzaminy kolokwia,niech anioły czuwają nad młodymi,Dziewczyny trzymajcie kciuki Zulka już coś wiadomo Tetrix super fotki moi na bierzmowanie dostali kasę u nas większość tak robi,ale dobry pomysł podała Tekla. Orsejko jak będziesz na wycieczce daj znać,a może oprócz twierdzy może wybierasz się na festiwal kwiatów ? plotko jakiej firmy piec będziecie mieli,u nas z tym wnioskami to kołomyja taka,ze chyba damy sobie spokój,jak masz komin ,bo my musimy zrobić ceramiczny. Teklo też dzięki za fotki rosną ci wnuki jak na drożdżach Fruwająca co tam u ciebie.Pozdrawiam wszystkie zdrowia życzę.Gdzie na majówkę ruszacie?Ja jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko i tradycyjnie,sorki👄 Mój czas skurczył się jak wełniany sweterek po gorącym praniu:p Autentycznie ale w sumie tradycyjnie nie panuję nad niczym;) Teeklo Dziękuję za fotki trzech przystojnych panów z koszyczkami👄. Jak oglądam młodzież zawsze się wzruszam,ostatnio:(.A pamietam jeszcze jak nam F nie chciał jeść i jak męczył mamusię a teraz zanim się obejrzymy buteleczka z innym płynem powędruje do ust;). No i dziadek przy wnukach także jakby lat ubyło choć w sumie i bez towarzystwa wnucząt całkiem dobrze sobie radzi;). No i namotałam Jednym słowem chłopaki pierwsza klasa,buziaki i dziękuję👄 Terix Tobie także wielkie dzięki za pamięć👄. Już kiedyś pisałam teraz tylko powtórzę że wnuk rośnie i się starzeje a Ty odkąd pamiętam wyglądasz ciągle jednakowo,jakby dla Ciebie czas stanął w miejscu.Przyjemnie się ogląda Wasze zdjęcia,tacy piękni uśmiechnięci👄.Dziękuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilko No serce tr***leje jak się czyta o takich przypadkach( zawał tak młodej dziewczyny,osierocone dziecko).Ja staram się o tym nie myśleć bo normalnie jestem przerażona:(. Wszędzie trąbią że żyjemy coraz dłużej ale ja się pytam kto?,gdzie?. Dają nam za przykład jakieś pojedyncze przypadki jednego któremu się jakimś cudem udało oszukać śmierć na miliony innych młodych którzy odeszli,niespodziewanie,przedwcześnie... Jedyne by nie oszaleć w tej całej tragedii to strać się nie myśleć o ile oczywiście się uda:(. A jak przyjdzie co do czego być silnym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×