Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Chciałam zakisić też takie krojone w kosteczkę na zupę ogórkową ale się zepsuły - po raz pierwszy! Ale wtedy była bardzo burzowa pogoda i 2 razy zburzyło się a nie ukisło mleko nastawione na zsiadłe, musiałam wylać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuk ma dzisiaj jechać do 3-miasta szukać mieszkania a tam ulewy, Gdańsk zalewa :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę zrobić drugie podejście do lawendy, pojawiło się troszkę białych baranków na niebie. Może dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Teklo dzieki za kawunie ❤️ terix..🖐️ Beatulko.. u mnie słonka brak od wczoraj lało teraz już się przejaśnia :) lawenda pewnie do woreczków zapachowych ? Byliśmy w Lesznie po trawkę z beli mus wymienić bo brodaty sikusia :D ... ulice u mnie rozkopane chodzimy po dołach :O jakoś to powoli idzie ..ciekawi jestesmy czy do domu wjedziemy do jesieni :O Zulko... co u ciebie ? jak M czy może był już czy pojedzie teraz ? ❤️ Daisy .. daj znać jak tam mama ?❤️ Vanillko... i jak sprawy z piecem ? Plotka .. pewnie szykuję dzieciom na wczasy słoiki :D Fruwająca ... i jak tam ocieplenie i jakM ? Bastylko.. !!!!! Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja,jak na mnie to pózno Orsejko jeszcze nie szykuję słoików,dopiero jutro.Ale z tego co widzę córka jest obrotna-nakarmi chłopaków. Betulko ja na chwilke tylko wyszłam podstrzyc trawe koło róz (bo było koszenie) uciekłam bo słonko grzeje mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
wczoraj kilka razy próbowałam coś wysłać i nie udało się:o ciekawe jak dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo logowania wyszłam ruda, brrr:o trudny tydzień za mną... nigdy w życiu nie przypuszczałam, że mam depresyjne zadatki:o szczerze mówiąc jestem tym przerażona:o Orsejko mój m wraca jutro, a dziś minął tydzień jak pojechał, czekali na wyniki RM, podali inną trutkę, a do mnie ze zdwojoną siłą dociera, że nic dobrego nas nie czeka.... stąd moje nastroje do bani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix ja zakisiłam kilka słoików ogórków, dziś właśnie wyniosłam je do piwnicy. pewnie widziałaś jaką temperaturę zapowiadają na nast. tydzień u Ciebie? nareszcie ciepełko:) Teklo życzę Tobie i Twojej połówce udanego wypoczynku, licząc, że będziesz zaglądać w wolnej chwili:) Betulka suszysz lawendę? dostałam taki pęczek ogródkowej od koleżanki, na razie leży na komodzie I(ładnie przewiązana wstążką) a później ciepnę do szafy Fruwająca co u Ciebie? Daisy trzymając kciuki, czekam na dobre wieści od Ciebie, powiedz, że jest lepiej:) Vanilia jutro szaleje u fryzjera, a w sobotę... będzie się działo;):) Bastylko, chodź do nas, nawet nie wiesz jak jesteś potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka u mnie wszystko ok :D W poniedziałek byłam z M u Pani pulmonolog, dałam jej wyniki usg, TK i rtg, zbadała go osłuchowo i powiedziała udało się nam :D Wyściskali się z M :) Dzisiaj byliśmy na konsultacji u profesora, który skierował M do Zakopanego na operację, powiedział, że wszystko w porządku i do zobaczenia za pół roku :D Tak więc odpukać mam nadzieję, że będzie dobrze :D Jutro odchodzą 2 osoby na emeryturę, wiec szykuje się balanga :classic_cool: Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawunie przyniosłam (_)(_)(_)(_)(_) Uf jak gorąco ...ale dobrze niech grzeje :) Zulko... będzie dobrze nie wolno taj myśleć .. poparz jak M Fruwającej udało się i wam się uda ❤️...powiedz gdzie Pannę F. na działeczce ? Fruwająca ...ciesze się bardzo że wszystko dobrze ❤️ Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie "Uśmiech Losu", autor: WIktor, piękna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×