Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Teklo ja wczoraj chodziłam jak w zegarku,,za to dzisiaj do niczego,muszę się dobudzić z kawusią do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko gdyby złozyli ręke na pewno zrosłaby się',ale moze rzeczywiscie nie chcieli juz męczyć .Pewnie na tym się znają Teraz najważniejsza jest sprawność ruchowa. Widzę to na swoim przypadku,z noga było w sumie dobrze a teraz juz dawno mialam rehabiltacje na noge i widze ze zaczyna byc sztywna coraz bardziej.Rano cięzko zejśc mi po schodach na dół.Musze pójsc po skierowanie na rehabiltacje.Tak bedzie w przypadku Twojego taty,rehabiltacja co jakis czas.Ja jak systematycznie jezdziłam na rowerku bylo lepiej,jak teraz troszke odpusciłam jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ploteczko przepraszam obcięłam dwa adresy i nie zauważyłam tego wczoraj. Posłałam Tobie i Orsejce ;) ❤️ Plotko - umiarkowany r*u*c*h i rehabilitacja jak najbardziej. Bezr*u*c*h nas zabija. Krzątanina w domu nie może być nazywana ruchem - to tylko przeciążenia: stawów i mięśni a na dodatek (tak jak ja) łamiemy sobie kości. Mam obolałe i wyłamywane wciąż palce u stóp :O i nie mam na to sposobu. Nawet lepsze obuwie nie pomaga: walne sie zawsze wtedy gdy przez chwile ide boso :O Posiniaczone nogi, nadwyrężone dłonie od tych samych czynności przez cale lata :O Zawsze sie z tego wyśmiewałam ale teraz uważam inaczej: najlepszym rozwiązanie jest posiadanie GOSPOSI, która ugotuje i posprząta a my mogłybyśmy tylko nadzorować jej prace :D Na śniadanko są tosty: z jajkiem http://1.bp.blogspot.com/-vdDsgYri84g/U5HecB1SJXI/AAAAAAAAAbQ/Yihthly_9n0/s1600/2.JPG z szynką lub pieczarkami http://1.bp.blogspot.com/-SlC0cEJieqM/T0_bfN87F9I/AAAAAAAABDY/gv6bCubcKho/s1600/DSC_0011.JPG z dżemem http://targsmaku.pl/uploads/recipe/70/dc/67/70dc67ef0946c385eac8f112656dfb24_620x740.jpeg Miłego dsnia dla wszystkich 🖐️ Zulka ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) Teklo ..dzięki za sniadanie :)zaraz pobiegnę na pocztę zobaczyć fotki :) Plotko.. pewnie tak będzie jak mówisz rehabilitacja co jakiś czas ..wczoraj nasiedziełam się u pulmonologa :O niby na godzinkę zapisani bylismy a tu weszłam około 15.30:O ...w przyszłym tygodniu z T na usg tarczycy ..a tu słyszę że trafiają się mu zwroty glowy ciągle coś ..mama też ciągle coś :O Dzisiaj slonko świeci i jakby mniejszy ten wstrętny mrozny wiatr ..może w końcu przestaniemy regularnie grzać w domku ale puki co nie ma szans bez pieca :O Zulko.. co u ciebie ? Terix.. też nam zniknęła ..co z tobą Trix ? fruwająca ..pokaż co robisz w ogrodzie ? Beatulko.. a ty co porabiasz ? Daisy ...pomroziło ci w ogrodzie ? u nas widzę u sąsiada poczerniały kwiaty drzew owocowych :O Pozdrawiam wszystkie ..miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ja dzisiaj wybieram dżemik,smakowicie wyglada Teklo tak samo krzatanie sie po dmu nie pomoże,nie wiedzialam ze az tak masz ze ciagle cos lamiesz ,jakies palce. Moze jakies specjalne wkładki do ciapów by Ci się przydały? Ja tez ostatnio wlazłam na mój rowerek noga,tylka tą zdrowa, maly paznokiec u palca juz schodzi siny. Nie zmiescilam sie koło rowerku po prostu. Wiem jedno jak jezdze na rowerku to jestem sprawniejsza.O gimnastyce takiej jak Ty teklo nawet nie pomysle,po pierwsze jestem za wygodna,po drugie dla mnie w obecnej sytuacji lekkie ćwiczenia,czasem cos fikam w domu.Ale brakuje regularnści niestety.Ze względu na noge nawet nie moge pomyslec o jakis podskokach.Lekki ćwiczenia i tyle,Musze tez uwazac na reke bo ortopeda owiedizal jak gdzies nia uderze ,dojdzie do zlamania,więc kółko sie zamyka. Teklo ja sie zawsze upomne o zdjęcia,wiec sie nie martw, a Krasnalki wspaniałe,takie duże. Orsejko wiem ,musisz pomóc Rodzicom,taka nasza rola.A wiek sliczny ,więc lekarzy coraz więcej.Dobrze ze maja Ciebie i Twoja rodzine,mają na kogo liczyć.Ciekawe tylko czy kiedys my bedziemy miały taka opieke? Terix co sie dzieje? Zulko napisz macie wyniki?Daj znak.prosze.Ja cały czas mam nadzieje,ze wygracie i tego sie trzymam Posialam za wczesnie pomidorki koktajlowe,w domu za ciepło,mozna ich juz sadzic,kwitną na oknie.A tu jeszcze z miesiac musza byc w domu. Jak tylko obkwitnie mi wiosenny kwietnik,siejemy trawe.Bedzie mniej roboty.Musze zmniejszac ogrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane Trochę mnie przymuliło ale już się poprawię tyle, że po południu. Teraz jedziemy na jakieś zakupy. Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wyników wciąż nie ma:o możecie sobie wyobrazić w jakim napięciu żyję, są dni kiedy jakoś funkcjonuję, ale więcej jest takich kiedy jestem głęboko w dole, wystarczy czyjeś niewinne pytanie, albo sama myśl i... jestem ugotowana:o dlatego wybaczcie, że czasami się nie odzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca bardzo bardzo się cieszę Waszą radością:D Orsejko Twój tatko wymiata:) Teklo mam podobnie, może nie wyłamuję sobie palców, ale i ręce i nogi pobijane mam prawie non stop:o te bardziej bolesne momenty siłą rzeczy pamiętam, ale większości siniaków nie wiem gdzie się nabawiłam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też wiosna gdzieś się zapodziała, dwa dni z rzędu miałam zamrożone szyby w samochodzie:o dziś już nie było tego kłopotu, ale dalej ciepło nas nie rozpieszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek jadę służbowo do stolicy, jadę i wracam, właściwie jedziemy we trzy i wiezie nas kierowca. będzie to istny maraton, bo trochę kilometrów jest do pokonania, ruszamy więc o 5, a to oznacza, że będę musiała wstać o 4 rano:o tam kilkugodzinne spotkanie i powrót późnym wieczorem. nie mam ochoty na tę podróż, ale muszę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by było na tyle, no nie mam weny za grosz:o trzymajcie się ciepło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Obiecałam, że będę i jestem :-). Fruwająca! ❤️ - tak się cieszę ! Teekla, krasnale cudne ❤️ Zulka, przytulam i trzymam kciuki ❤️ Wszystkie pozdrawiam i buziam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, mam zdiagnozowaną depresję tzn. sama sobie zdiagnozowałam (przecież coś o tym wiem :-p). Teraz mam potwierdzoną przez dr specjalistę... Staram się radzić autopsychoterapią, nie zdecydowałam się na psychotropy bo się boję... Nie jest dobrze, wciąż nie widzę pozytywów - nie będę się wgłębiała w szczegóły bo przecież to nie rozprawa naukowa. Wybaczcie, że czasem mnie nie ma, że nie jestem aktywna ale to jest niezależne ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś może bym jeszcze napisała ale w głowie mam takie kłębowisko myśli... Magnolia mojej Mamy przemarzła... Wnusiątko ma się dobrze, rodzice też. Ślub planowany na przyszły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję, ze byłyście ze mną w trudnych chwilach, za ciepłe słowa i że jesteście 👄 Betulka nie wiem czy będziesz, ale tak na wszelki wypadek te Twoje Anioły niech czuwają nad nami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka minęłyśmy się, bo jak zaczęłam pisać to w między czasie robiłam kolację M, stąd lekki poślizg :P Ale Anioły moje, twoje, nasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze Fruwająca, jestem.... Właściwie dzięki Aniołom trwam ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M już spi ale dzisiaj wypłakałam mój cały depresyjny ból w jego mankiet ;-)...nawet wytrzymał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko - nie jest źle jeśli masz mankiet w który możesz się wypłakać... Mam nadzieje, że poradzisz sobie z problemem - najważniejsze że już zdiagnozowane. Teraz wszystko w Twoich rękach - każda rada byłaby nie na miejscu Trzymam kciuki ❤️ ❤️ ❤️ Zulko ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wpadłam na mom. by jeść pyszną kanapeczkę Tekli ..i napić się kawuni zimnej taką ostatnio lubię ..Dzieki teklo 👄 Wrocilam ze spaceru dlugiego nogi bolą ale jest super :) Miłej soboty i niedzieli 🖐️ Zulka..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnio Teklo za przepyszne śniadanko 👄 Orsejko te ostatnie przymrozki zmarnowały maciusiowo-filipkową magnolię:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka, pomyślałam to samo o mankiecie co Tekla, najważniejsze, że jest i wspiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś siedziałam nad pracą, a konkretnie nad najtrudniejszym trzecim rozdziałem. nie mam wyjścia muszę coś nabazgrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przepraszam że nie odzywałam się, ale był u mnie wnuk i czas nam bardzo szybko leciał, dzień był za krótki. Ze zdrowiem jest ciut lepiej, jak nie śmiertelne to przejdzie:P Tekla dzięki za zdjęcia, fajne chłopaki urosły. W przyszłym roku dołączy do nich J.. Fruwająca cieszę się bardzo, że wychodzicie na prostą❤️ Zulka u was też będzie dobrze❤️ Na działce nic nie robiłam, bo za zimno:( Betulka wspieram w samoleczeniu❤️ Spokojnego wieczoru i dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Terixiu dobrze, że jesteś ❤️ Zulko kciuki trzymam za wystarczającą wenę i "lekkie pióro" ❤️ Fruwająca - no ma się rozumieć że z Tobą nawet w dym :D 👄 Orsejko -brawo wymasuj nózie żeby zakwasów nie było ❤️ Vanilko - dawaj dawaj! liste podpisać chociaż :P ❤️ Dziewczynki jak sobie radzą boćki w gniazdach? tam pewnie zaspy mają :O Daisy - wiesz coś? Plotko - a Ty? o bociusie to chyba najlepiej spytać Terix ❤️ BeTulko - ❤️ Dobrej nocy wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×