Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Teraz mam wypieki i dreszcze i muszę myknać po kołderkę żeby coś mnie nie rozłożyło na święta. Nie mogę siać zarazy bo przecież będą młodzi z Maleństwem ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę spokojnej nocy, żadnych trosk i zmartwień. I proszę żeby nasze Anioły czuwały nad nami ❤️👄 Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem melduję, że Zulki wróciły;) byliśmy na pecie, wyniki najwcześniej za około tydzień. wyjechaliśmy wcześnie, bo byliśmy umówieni na 9.30 a że daaaawno w tej wsi nie byliśmy, to trzeba było mieć zapas na ewentualne błądzenie i korki. zdążyliśmy przed czasem, samo skanowanie trwało z 10 minut, ale cała procedura z wywiadem, piciem wody, wstrzyknięciem izotopu, wyciszeniem zajęła3 godziny. potem spotkaliśmy się z moim bratem ciotecznym, który tam pracuje i który się nami zajmuje i... z powrotem do domu. teraz czekanie i nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, dziękuję Wam za kciukasy, anioły, dobre słowo i modlitwę 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świątecznie jestem w... nosie;) na śniadaniu spotykamy się u teściowej, w poniedziałek u moich, ja mam zrobić sernik i jakąś sałatkę, jeszcze nie wiem jaką. ostatnio jestem tak zakręcona, że umyłam okna (któregoś dnia po pracy), ale zapomniałam wyprać firanki:o może jutro mi się uda to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) kawunia !!!!(_)(_)(_)(_)(_)(_)zapraszam :) Zulki ...wrociły dobrze że szczęśliwie no ale jakże by inaczej z aniłami jechali i mam nadzieje że byly tam cały czas .:) Terix.. jak dzisiaj się czujesz ? Plotko ..dzięki za info :) ale my już od dawna nie jemy smażonego ze względu na M no i ja też nie teges smażonego a c .to wogole tłuszczu nie używa jak piecze to beztłuszczowo co zresztą chyba widać chude to :O ale wagę ma dobrą :) Teklo.. brawo za wyniki i za obowiązkowość bo ja chyba powinnam dostać minus :O Dasisy ..dobre i to choć na mom .a co ty tak robisz ?gadaj tu zaraz ! Fruwająca ..przepraszam że cię tak naskoczyłam ...nie odczytałam dokładnie :O wybacz proszę ❤️ ...roże bardzo kocham w ogrodzie ..mam na pniu a ta liście ma calą zimę a gubi jak już nowe są :D . Vanilka.. tak zajęta że nie ma czasu wpaść do nas :O Beatulko.. koniecznie włącz co na cały czas nie wolno teraz narażać dzidzi :D u mnie piec chodzi cały czas w marcu chodził cały czas i wyszło jedynie 300zeta ze wszystkim gotowanie kapanie pranie bo pralka pobiera ciepłą wode :) ja mam czujnik na zewnątrz i jak jest temp. poniżej 15st włącza się automatycznie i spoko ... Bastylko..❤️ nasze wyniki będą dzisiaj ale wieczorej jak c .wroci z pracy . wszystkim milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środku tygodnia witam 🖐️ póki co mam slońce ale ma padać no i jest zimno jak wszędzie ;) Ciesze sie że Zulki wróciły, że załatwiły co miały załatwic. Zulko - zamieniamy się w czekanie ❤️ ❤️ ❤️ Kurna ja mam kłopot: w zeszłym roku pojawiło się u mnie na plecach jakieś goowienko (szara plamka jak myszka, wielkości kilku mm) Teraz się powiększa, wygląda na rozlaną, chropowata, paskudna. Ale to jeszcze nic: po masażach mam wrażenia a nawet pewność że mi się to rozsiewa po całych plecach. Musze iść do dermatologa...wrrrrr :O zawsze coś. A pamiętam, że to miała moja C jak wróciła po porodzie ze szpitala. Miała iść do dermatologa, nawet nie wiem czy była. Mieszkała przecież jakiś czas z nami i może mi się to od niej przyplątało - to mi wygląda na takie "siejące się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam teraz podać kawe i herbate ale widze że Orsejka stanęła na wysokości zadania :D Dzięki Orsejko 👄 Na śniadanko bułeczki http://www.mojegotowanie.pl/media/cache/default_view/uploads/media/default/0001/73/77096b99cbda251f7bf2f599c5fd22d2ec56ca81.jpeg 🌻 http://www.simply-market.pl/simply/uploads/2015/02/kanapki-z-salata-lodowa.jpg Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wieje i u mnie okrutnie.Wczoraj u mamy byliśmy młodego odbieraliśmy ma ostatnio pecha bo jezdzi ,z przygodami miał opóżnie bo był wypadek. Na wyjeżdzie było super.Dziś robię kiełbaskę z m swojską.Też trochę chłopina po lekarza pojeżdził ,bo nadwyrężyły sobie stawy i mięśnia,jutro rtg więc coś ciągle się dzieję.Przepraszam za byki .Jestem z wami myślami jak mnie nie ma na forum.Siostra i jutro po chemię.Mama miał lifę,ale już dobrze.Jeden szew puścił ,ale żadnej bakterii inie ma,ale ma srebro kładzione i ma się samo istnie zagoić .Miłego tygodnia mało stersu przy przygotowywaniu świąt.A dwa 2 była burza u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Vanilko..🖐️ to dobrze że wszystko idzie ku dobremu :) Kochane C. odebrała wyniki i przesłała mi e... wygląda na to że się normuje i tak jak zapewniał Prof. że to powikłanie po grypie jednak było ..wyniki sa w normie na moje oko :) jeszcze wysle do prof. by potwierdził ...nastepne badanie to USG za 3tygodnie u niego . Teklo..o masz co los to jakieś brodawki ? czy bardziej uczulenie ? Daje sobie luz ze świętami..nigdy ich nie lubiłam i nie polubię ...idę na sniadanie jak pisałam do B.B a w poniedziałek wybywam w świat zaczerpnąć powietrza itd. może zrobię sałatkę i gołąbki nie piekę nić nie kupuje ciast jedynie może jak się mi spodoba jakiś mały tort ..wedliny kupiłam ...i jakieś małe pierdołki do smaku ...całe życie zapierniczałam jak osioł gdy inni przybywali by usiąść i plaszczyć tyłek a ja przy zlewie nawet pazurki nie robiłam inni z fryzurkami a ja :O a ja znowu marudzę... ale taki mam żal :O..przepraszam was za to wielki tydzień a ja tu wylewam co mi na duszy od dziecka ciąży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dopiero teraz bo do tej pory cos ciagle w domu do zrobienia Teklo moja córka ostrzegała mnie ze jesli sa jakies zmiany nie mozna wszystkich zabiegow(uczyla sie na kosmetologii o tym) nie mozna zabiegów rozgrzewajacych,pradowych itp ,bo jak jest stan zapalny moze przejsc na inne organy,dlatego kiedys robiła mi jakies maseczki róznymi urzadzeniami,teraz nic mi nie mozna Dlatego musisz iść do dermatologa. Tez ostatnio jak neurolog wypisywał mi skierowanie na zabiegi jakos nie pomyslałam zeby powiedziec o tętniaku.A on wypisał mi między innymi pole magnetyczne i sie zastanawiam czy mi wolno? Orsejko dobrze ze wyniki sie poprawiły.moze tak jest jak piszesz grypa zostawila wczesniej ślad. Zulko modlę sie zeby wszystko sie ułozylo,zeby jak najszybciej zaczęli leczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo tak sie zastanawiam,czy mogłas sie zarazic,chyba watpie. A sama wiesz wszelki zmiany na skórze trzeba pokazac dermatogowi,tylko ciekawe jakie sa kolejki na fundusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy zwolnij ze wszystkim,okna poczekają,jeszcze ludzie pala w piecach i tak beda brudne.Roboty nie przerobisz. Terix jak sie czujesz,lepiej? Jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chodzę od lekarza do lekarz i znikąd żadnej pomocy😭 Wszystkie wyniki bardzo dobre, a stan zapalny utrzymuje się. Dostałam skierowanie do poradni chorób błony śluzowej, pójdę jutro ale nie wiem kiedy mnie przyjmą:( Może to od wyklinania pisu, trudno... nie przestanę:P Wcale nie czekam na te święta, dobrze że nie muszę nic robić, jedziemy w sobotę do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowity dzień był 🖐️ ale moge już iść powoli w kierunku sypialni ;) Orsejko - to są jakieś włókniaki rozsiane przez wirusa (tyle wyczytałam na moje oko) ale wypowiedzieć może się tylko kosmetolog lub dermatolog. Mam pod prawym ramieniem, tak troche z boku pleców i obserwuje od paru miesięcy: wzrasta ich ilość i wielkość - rozmnażają sie :O Takie szare, płaskie "myszki" wielkości kilku mm -do 1,5 cm Mam też wrażenie, że po masażach rozniosły się wzdłuż kręgosłupa tam gdzie byłam masowana. Tylko jeszcze bledziutkie są i malutkie, prawie niewidoczne ale ja je widze i źle mi z tym :O. Usuwa sie toto elektrokoagulacją lub laserem. Zaraz po świętach ide do dermatologa. Mam niedaleko - bywałam kiedyś często jak zamykałam naczyńka na policzkach. Ale wkurza mnie, że kurna "zawsze coś" Terixiu - ciekawa jestem jak u Ciebie rozwinie się sytuacja i czy coś się wyjaśni a przede wszystkim czy ustąpi złe samopoczucie ❤️ ❤️ ❤️ Oby jak najszybciej. Ploteczko- przykro mi ❤️ - mam nadzieje, że sprawa M wyjaśni się i że to nic wielkiego ❤️ Zulko - ❤️ Troche dzisiaj porobiłam w kuchni, jestem na bieżąco ale okien nie umyje! :P:P:P Dobrej nocy Dziewczynki - czekamy na anioły ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane 👄 Plotko dzieki za kawunie bardzo potrzebna mi dzisiaj od 5tej byłam z m w pracy koniecznie musi być zrobione na jutro bo kurier zamówiony ..mus było iśc .. Teklo.. ja miałam coś podobnego na szyi ale ostała się jedna na samej krtani a tam boje się coś robić ..c.przynisła mi coś do smarowania zamraża się to tak jak kurzajki to samo dzialanie ... terix..❤️ biegnę już kochane musze zakupy zrobić rodzicom jest c ,,na urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przywrócono mi wiarę, że istnieją normalne przychodnie i lekarze:D Zostałam przyjęta po okazaniu skierowania. Bez okazywania zniecierpliwienia i zapracowania ze strony lekarza. Może istnieją jeszcze normalni ludzie? Dolegliwości spowodował nowy lek na cukrzycę. Ostry stan zapalny śluzówek jamy ustnej, nosa i gardła. Mam nadzieję że szybko nastąpi poprawa. Zapraszam na popołudniową kawę (_) (_) (_) (_) (_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się na kawusia Terixiu❤️ i ciesze sie bardzo, że znalazł się lekarz, który spokojnie wyjaśnił przyczynę ❤️ Mam nadzieje, że święta będą dla Ciebie przyjemne i będziesz się czuła dobrze ❤️ Orsejko ❤️- pójde do kosmetolożki po świętach, spytaj C co to za preparat miałaś? nie zastosuje bez wiedzy lekarza ale ciekawa jestem. Krzątałam się dzisiaj po kuchni jak każda z Was, porobiłam sporo ;) Czeka mnie jeszcze ciasto i sałatka. Spokojnego wieczoru życzę - oszczędzajcie kręgosłupy - róbcie co się da "na siedząco"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla ja miałam takie brodawki na szyi, dermatolog wypalała ciekłym azotem. Zawsze lepiej zwrócić się fachowca. Ale M wypalałam sama, w aptece jest dużo preparatów. Tylko to trwa trochę dłużej niż u dermatologa. A z tym siadaniem to byłabym ostrożna, pozycja siedząca dla kręgosłupa jest najbardziej obciążająca. Lepiej na chwilę się położyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix! tak się cieszę, ze już wiadomo co się dzieje. Teraz już tylko do przodu, ku lepszemu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się, że wszyscy wkoło szaleją. Robią zakupy, sałatki, sosy, ciasta, jaja...to ja zrobiłam pazurki :-D. W pięknym malinowym kolorze i jest fajnie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×