Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 768768

CZy ktoś skorzystał z poradnika Tajenice uwodzenia?

Polecane posty

Gość hahahahhahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
nie mam dziewczyny - i jak poszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahhahaha
no nie ma dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
zgadzam sie z tomkiem to jest poradnik dla przystojniakow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
hahahahhahahhahaha - ale to poradnik poderwij, przelec, zostaw ;) wiec nie musi miec teraz dziewki, ale mogl miec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
i nie mialem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
czyli NIC ten poradnik nie daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
Bo na oficjalnej stronie, na forum pisza ludzie, ze ten poradnik dziala. I mozna byc brzydkim, niesmialym, a masz szanse wyrwac zajebisty towar. Wiec pisza brednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykla reklama
prawda jest taka ze z wygladem kwasimodo nic sie nie wskura:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
No ale wlasnie wg tego poradnika zeby wyrwac lachona, nie trzeba miec wygladu, ale o bajere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
co ci po ladnych slowach jak wyglad masz do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet__
Czytałem ten poradnik, zresztą od czasu do czasu do niego zaglądam. Nie zgadzam się z opniami że tylko dla przystojniaków, wręcz przeciwnie - są tam uniwersalne rady przede wszystkim dla facetów przeciętnych, którzy do tej pory notowali same porażki w kontaktach z kobietami. Ja niektóre rady zastosowałem w praktyce i sprawdziły się! Ale oczywiste że żaden poradnik nie nauczy was pewności siebie i śmiałości. To już trzeba sobie wypracować na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
dla przeciętnych moze i tak ale dla brzydkich juz nie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 768768
dokładnie tez tak uwazam..tam sątylkowskazowki jak postepowac i jakim byc reszta zalezy juz od kolesia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet__
do nie mam dziewczyny - w tym poradniku właśnie na każdym kroku podkreślają że wygląd nie ma większego znaczenia. Liczy się podejście do kobiet, albo inaczej mowiąc odpowiedni "bajer".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet__
Ale ja wiem po sobie, że faktycznie nie ma większego znaczenia. OK, brzydki na pewno nie jestem, kobiety zauważają we mnie jakieś szczegóły, które się im podobają. No ale przystojniakiem to ja na pewno nie jestem. Mam 173 cm wzrostu, jestem chudy, mam 26 lat a wyglądam na 20. Kiedyś miałem z tego powodu kompleksy aż w końcu zamiast narzekać zacząłem się otwierać na ludzi. Poza tym zająłem się sobą, rozwijam swoje pasje (w oczach kobiet podobno bardzo ciekawe). A im więcej spotkać z kobietami tym więcej pewności siebie nabierałem. Teraz np. umawiam się z dwiema jednocześnie i obie sa mną bardzo zainteresowane, tęsknią itd. No ale ja stosuje parę chwytów z tego czy innego poradnika i to też pomaga. Tak więc panowie nie łamcie się tak. Co innego brzydka dziewczyna, taka to może mieć problem, ale facet nie musi być piękny, tylko mieć dobre nastawienie. Zapytajcie pierwszej lepszej kobiety jakie cechy powinien mieć jej potencjalny kandydat do poważnego związku. Tylko 1 na 10 powie że musi być piękny. Wiem, po pytałem o to wiele kobiet i wiem jakie mają zdanie na temat tych wszystkich "przystojbniaczków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
facet - a jakie masz pasje, ze kobiety uwazaja je za ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
"ale ja stosuje parę chwytów z tego czy innego poradnika" z jakich poradnikow jeszcze korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet__
Do Tomek_1982 Po pierwsze - zajmij się czymś pożytecznym niż tylko myśleniem o tym, że jesteś sam. Jest takie powiedzenie, że największe powodzenie u kobiet mają ci, którzy potrafią się bez nich obyć. I coś w tym jest. Czyli rozwijaj jakieś zainteresowania, nawet znajomością szydełkowania możesz zaimponować kobiecie. Po drugie - wyjdź z domu i spędzaj czas z ludźmi. Mi pomogło otwarcie się przed innymi, nabrałem pewnosci siebie. Po trzecie - miej pozytywne nastawienie do świata. Myślisz, że kobieta nie wyczuje desperata z kompleksami? Po prostu luzik i nie myśl negatywnie. Po czwarte - zadbaj o swoj wygląd. Nawet jak masz twarz niczym stodoła po huraganie, to możesz zrobić coś z resztą - siłownia, jakaś modna fryzura, odpowiednie ciuchy. Nie chodzi mi o jakieś niewiadomo jakie bajery - po prostu masz być zadbany, schludny, pachnący. Po czwarte - nie bój się spotykać z kobietami. Mi się jeszcze nie zdarzyło, zeby któraś bezczelnie mnie spławiła czy wyśmiała. Jak się będziesz spotykał z wieloma, to nie dość że nabierzesz śmiałości, to i w końcu trafisz na taką która się w Tobie zauroczy. I nie popełniaj tego błędu co wielu, czyli nie traktuj każdej nowo poznanej kobiety jako kandydatki na żonę. Jak nie ta, to inna :) No i kurna nie narzekaj już tak na swój wygląd. Są ludzi w gorszej sytuacji niż Ty. Np. znam chłpaka w pół sparaliżowanego, jeżdżącego od 10 lat na wózku, który niedawno się ożenił. Pomyśl że i takie problemy można przezwyciężyć. Tylko trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet__
VC - pasje może nie jakieś szczególne - fotografia, astrologia, numizmatyka, zbieram kapsle, choduje żółwie wodne :) Ostatnio robię sobie też kurs masażu zdrowotnego. A co do tych innych poradników, to już nawet nie pamiętam nazw, bo to jakieś wycinki z różnych książek znalezione na sieci. Polecam też stronkę www.lover.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet__
Widzę że pisanie do Ciebie to jak walenie grochem o ścianę. A może tylko tak zręcznie prowokujesz. Poza tym rozwalasz tym tekstem, że "żadna dziewczyna do mnie nie podejdzie". To Ty masz człowieku podejść do kobiety, a nie na odwrót!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet__
A ja mam 26 i jeszcze więcej obserwacji :) Jeśli obracasz się wśród nieodpowiednich kobiet, to po prostu zmień towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet__
No to pytanie za 100 pkt. Skąd w takim razie wiesz jak zareagują na Ciebie kobiety, skoro się z nimi nie spotykasz, nie rozmawiasz? Coś mi się wydaje że te Twoje "obserwacje" to jakiś wytwór bujnej wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
Ale pytanie, dlaczego kobiety leca tylko na bajer? Jak normalnie zagadasz, to nie zwroca na ciebie uwage. Nie kazdy ma przeciez umejenosc bajerowania. I co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet__
Tomek_1982 - to już sam wiesz najlepiej :) VC - co masz na myśli pisząc "normalnie zagasz"? No przecież o to chodzi żeby zagadywać normalnie, a nie "hej maleńka, masz ochotę na małe co nie co". Zresztą ten cały bajer to nie tylko gadka, jak większość ludzi myśli. Na to się sklada wiele cech i zachowań. Zresztą w tym poradniku jest taki rozdział "osobowość faceta atrakcyjnego" i tam jest to wszystko ładnie opisane. Jak podacie mi swoje maile to wyśle wam potem ten poradnik, bo teraz w robocie jestem i sami poczytacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet__
No do mnie też żadna obca dziewczyna nie podchodzi i nie mówi "cześć", bo niby z jakiej racji miała to zrobić skoro mnie nie zna? Poza tym zdecydowana większość kobiet woli gdy facet pierwszy nawiązuje z nimi kontakt, a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet__
No dobra, jest w nicku, ale co dalej? Jaki serwer pocztowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
Moze zle sie wyrazilem. Chodzi mi ogolnie o gadke, zeby kobieta byla chociaz troche mna zainteresowana. Ponoc najwazniejsza jest mowa ciala, sama rozmowa to tylko kilka procent. No ale jak ktos jest niesmialy, to i tak to o wiele za duzo, kiedy sie nie wie, jak i co kobiecie mowic :( a poradnik mam, ale szczerze mowiac nie czytalem go od poczatku do konca, tylko tak "po lebkach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×