Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zbajerowac młoda laske

Polecane posty

Gość gość

Chłopaki, jak bajerujcie młode laski? Mam 46 lat i ochotę na taka jedna młoda. Jest mądra i inteligentna. Zainteresowanie jest chyba obustronne. Nie chce popełnić jakiegoś błędu, wiec chce posłuchać o Waszych metodach. Jak długo Wam to zajmuje? Nie chce jej spłoszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaawaler
powoli i spokojnie,bez natrętnego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej z kafeterii
Otóż ja mam dwie sprawdzone opowieści. Jedna opowieść to opoweiśc o diecie oczyszczającej wątrobę. Opowiadam kobiecie jak przygotowuję roztwory, jak je piję i co dalej robię. Potem opowiadam jaka jest reaKCJA mojego przewodu pokarmowego, ze moga być wzdęcia, jaki zapach mają bąki które puszczam, a następnie jakiego koloru, faktury, konsystecnji i zapachu są kamyczki cholesterolowe,k tóre wydalam. Ponieważ zaqwsze je fotografuję, to pokazuję kobiecie ich zdjęcia, napalizuję i porównuję z poprzednimi. Kobiety zawsze chcą sie umówić na następne spotkanie, na którym opowiadam im o grzybie w nosie, którego posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli, czyli jak długo? Pół roku? Rok? Co mam wobec niej robić? Nie mam doświadczenia z młodszymi od siebie 10-15 lat kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci taka siksa? :) kup pampersy, tym jej zaimponujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz się z nią związać na dłużej to musisz być sobą bo udawanie kogoś kim się nie jest wyjdzie wcześniej czy później.Albo cię zaakceptuje takim jakim jesteś albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolka
Ależ on chce ją tylko zerznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro pisze że jest mądra i inteligentna to chyba o samo rżnięcie nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaawaler
powoli i spokojnie to znaczy nie może wyczuć pośpiechu ani zniecierpliwienia,spokój Twój zapewni jej poczucie bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lo jejku ale mu pomagacie. jakies konkretne propozycje byscie podsuneli. ciezko jest ci autorze cokolwiek doradzic, bo nie wiemy jakie sa wasze relacje, skad sie znacie itd, czy macie partenrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamy sie z pracy. Nie jestem stricte jej szefem, ale mam wyższa pozycje w pracy od niej. Ona jest singielka, ja jestem w związku. Od razu mowie, ze nie prosze i komentarze jakim to sk*******em jestem, bo zdaje sobie naprawdę sprawdzę z tego, ze nie jest to moralne, ale nic nie poradzę na to, ze ona mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolka
Ales Ty głupi. Kryzys wieku średniego Cię dopadł, potrzebjesz dowartosciowania? Jeśli jest naprawdę inteligentna to Cię pogoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam doświadczenia z obecnym młodym pokoleniem, będzie ciężko bo to dwa światy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to faktycznie masz problem, jak rozdzielisz obowiązki na dwa fronty? zakładają to co pisze gośćolka, biorąc pod uwagę jej wiek oraz dzisiesze czasy, ta dziewczyna poleci na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj juz pogoni od razu. on chyba jakims idiota nie jest i widziiał by, jakby laska kompletnie nie była nim zainteresowana. Jeżeli Ty autorze przypuszczasz, że jej sie podobasz, to na 90% tak jest. Praca to chyba najgorsze miesce na takie sytuacje, jak wasza, duzo ryzykujecie oboje, naromiast czasem jedyne miejsce, zeby w ogole sie poznac. Dobrze by bylo to przeniesc na jakis bardziej neutralny grunt, moze macie jakie swspolne zainteresowania? Np teatr, jakas wystawa czy cos, ze bedziesz wiedzial, ze ona tam bedzie? i Ty tez i sie przypadkowo spotkacie? Pozniej mozesz jej zaproponowac jakiegos drinka czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem powiedz żonie. Kochanie znudzilas mi się ,w******* młodą, ale nie martw się..wrócę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiecie jaka facet ma sytuacje z zona:O? moze nawet z nim nie sypia, moze patrzy tylko na pieniadze itd, nie generalizujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilosss
mysle, ze chyba najlepiej wlasnie cos wypic. wtedy wszystkie blokady puszczaja a nawet jakby co nie wyszlo to zawsze bedzie mozna zgonic na alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum dla starych zgorzkniałych bab, ktore faceci pozostawiali , a ty sie tu o takie rzeczy pytasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30stki dominują na forum, ale 25+ to ich śmiertelna konkurencja, ta ostania bardzo w cenie, ale musi coś reprezentować bardzo ciężka do zdobycia, niezależna, nawet bezczelna to norma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Ona ci się podoba, a ty jej też? Bo jeśli nie widzisz zainteresowania z jej strony, to odpuść. Dla niej jesteś starym pierdzielem w wieku jej ojca albo nawet starszym. Facet 46letni nie wygląda za dobrze. Nawt jak o siebie dba to ma obwisy, często brzuch, zakola. Seks z takim starszym facetem też nie jest za fajny, dość krótki, często są problemy ze wzwodem. Po co masz jej fundowac takie przykre doświadczenia? Odpuść, szczerze radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 45 lat i...moi rówieśnicy, to stare dziady. Z przykroscia to mówię,ale to prawda.My kobiety, dbamy o siebie ..panowie zupełnie inna bajka. A szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale 45 letnia kobieta dla 20 kilkulatka to też stara nieatrakcyjna baba. To jest biologia. Oczywiście są związki gdzie jedno z partnerów jest dużo starsze od drugiego isą to niejednokrotnie szczęśliwe zwiazki oparte na miłości, przyjaźni, zrozumieniu, namietności itp. ale to nie jest reguła. Regułą jest, że dla 20latki/ka 40latek/ka to stare próchno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz byc mezczyzna z klasa, inteligentnym, oczytanym i z poczuciem humoru :) przede wszystkim badz soba, sztucznosc i tak kiedys wyjdzie... romans w pracy to jak stąpanie po cienkim lodzie, jestes dorosly i zrobisz jak chcesz, ale licz sie z konsekwencjami... poza tym twoja druga polowka... hmmm... twoj wybor autorze :) napisales, ze zainteresowanie jest obustronne, wiec to raczej kwestia czasu... pisała 29-latka ps. jak 'zbajerowac' 46-latka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Ja mam czternascie lat i tez lece na swojego starszego sasiada, poniewaz jest dla mnie wyjatkowo mily, zajmuje sie psem i czesto go widze na spacerem ze swoim, wydaje sie byc sympatyczny, dla mnie w sumie tez przystojny :) Ale chyba serio za stary, ma juz troche siwe wlosy,ubiera sie dobrze, ale czas robi swoje, z czterdziesci moze miec, a szkoda, moglby zostac w sumie moim ojcem albo wujkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem..w wieku lat 40 mialam romans z 23 latkiem i to niezwykle atrakcyjnym. Trwało to 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej 29-latka i co jesteście bezkompromisowe, otwarte, nawet bezczelne, świat nie ma dla was granic, robicie co chcecie i macie gdzie wszystkie zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
A czy to jaka jest pomiedzy nami roznica wplywala by na nasze potomstwo? Gdy na przyklad mezczyzna jest nieco starszy, a kobieta mloda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z ciezko odpowiedziec na to pytanie w kilku zdaniach... mysle, ze taki podzial jest krzywdzacy i niesprawiedliwy (ktos wyzej pisal podobne fanaberie) :) kazdy czlowiek jest inny, ma inne przekonania, doswiadczenia, spojrzenie na zycie, swiat i ludzi, to jakimi ludzmi sie stajemy ma swoje podloze w wychowaniu, wczesnym dziecinstwie, dojrzewaniu... nie chce filozofowac, ale to zalezy od poszczegolnej jednostki :) jesli o mnie chodzi to ide na kompromis, jestem otwarta (dlaczego mialoby byc inaczej?), nie jestem bezczelna, ale mam swoje zasady :) roznice pokoleniowe zawsze beda, jednak to nie definiuje czlowieka... 29-tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, a jak młoda laska ma poznac, będąc tylko w miejscu pracy, ze facet ja bajeruje/leci na nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×